Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: saksun]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано26.05.17 04:29



Има си паметник, но принцът се ожени за друга.

Може би точно защото е била от тези с паметниците, а не скормно девойче от устието на Камчия. Или имаш предвид, че той е имал възможността да се ожени за паметника, за да спести от секс кукла? Все пак зависи от каква сплав е изработен паметника.



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: SteepRoad]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.05.17 08:11



Нищо не им разбирам, все едно от бхагавад гита ми четат.



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: saksun]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано26.05.17 10:17



Защото, ако говорим за субективно възприемане, на мен 30-годишните мъже ми се струваха много дърти, когато бях на 18. Тогава една съученичка си имаше гадже на около 25 години, май беше на 28 дори, и аз искрено я съжалявах, че се е хванала с такъв старец.


Да, и аз като бях на 19, имах един ухажор - комшия на 32, изтупан, излъскан, в костюмара, беше някакъв външнотърговски работник и само пътуваше - за Сингапур, за Италия, за Великобритания... Майка му беше намекнала на майка ми, че иска някое момиче като мен...

На мен ми се струваше много дърт, усещах, че ме харесва и гледа да ме заговори, затова се криех, ако го видя, бягах от него като от прокажен.

Редактирано от Lucky Eva на 26.05.17 10:19.



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: tirtirlin]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано26.05.17 10:23



Търча от сутрин до вечер, нямам време сопола а си обърша, камоли да мразя. Иначе ми се мрази разбира се, но пък съм тъп, ще мразя някак нискоинтелигентно, няква посредствена омраза.

Ше си набележа аз няква комшийка, но трябва да е празничен ден, неработен и да ми е скучно.






Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: tirtirlin]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано26.05.17 10:25



Искат да ни прилъстят, да ни теглят ена мокра мутка, и да ни изоставят на някой прелез. А ние копнеем да ни купуват нови балтони, да ни водат в сладкарници, и да ни купат нови гуми за чезето.


Така не съм се смяла скоро...



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.05.17 11:17



И аз имам белег заради това, че си ударих в едно желязо като дете главата. То не може всички да сме съвършенни и готини.



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано26.05.17 19:03



То па ако един удар по главата те правеше с нещо по-различен, спрямо боксьорите ти щеше да си просто съвършенен.



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 19:23



Мен ма кълва щъркел по главата. Съвсем честно ! В детската градина.

Някви възмъжали пичове, второкласници намерили щъркелче със счупено краче.

Другарката,- Деца, деца елате да видите щъркелче и да му шинираме крачето.

Наобиколихме другарката, а тя гушна щкърчелчето и му нарежда, - Ой миличкото как ли те боли, сега ще ти помогнем, нещо от тоя сорт ще да е било. Ний и бяхме до кръста, не съм си и помислял че ще стана висок като секвоя, мислих, децата сме си деца, възрастните възрастни, различни видове сме просто, те ни тормозят и ни казват кога да лягаме, и ни карат да ядем за десерт грис халва защото правят експерименти с нас.

И тоя, може би съм гледал злобно още като малък, или заядливо, или моят нос му се е видял по красив от неговата човка и е завидял. Отпра ми изненадващо един червен клюн в изтерзаната главица, и ми потече кръв. Много бързо си движат човките, изобщо не се засилват, както е в покой човката и вече не е .

Ся си мисля,- абе педерас ! ако ми беше извадил окото !



Окото, на едно бъркане, в една тръба излизаща от рибарници, нивото високо, един процеп въздух само отгоре, три пръста, и ти си извил глава нагоре да дишаш и пълзиш, и галиш рибата, алай ли, бяла риба ли. Под водата бавно можеш да я галиш, но трябва да си много бръз да я стиснеш с двете ръце, щото тя изтънява назад, ма изтънява и напред рибата, тялото и. И се изплъзна, скочи, и нещо твърдо може би главата ме удари в окото, мисля дясното. Поду ми се окото, боли, тъпа болка, една обемна такава, чувстваш си окото че имаш око, а кат те не боли не си чувстваш че го имаш тва око.

И простотии съм правил, една обла пила дълга, фанах на патронника на настолна бормашина на стажа в завода, и сложих ремъка връз шайбите на най бързото, но вие никога не правете така !

Редактирано от tirtirlin на 26.05.17 19:26.



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано26.05.17 20:05



Възмъжали пичове, второкласници



Да бе, кой не е правил простотии като малък... С брат ми редовния номер беше лятото да скачаме от едно рибарско кейче в морето. Бетонна плоча върху метална конструкция от релси, като под водата железата са изцяло обрасли в миди. Само че няма някаква стълба, ами като скочиш и после или трябва да плуваш до брега, или от водата да се покатериш на "моста" (така му викахме). Та някои релси под водата бяха разположени диагонално и донякъде на тях можеше да се "стъпи", обаче, ако натиснеш с цялата си тежест, ще си нарежеш краката на мидите. Цаката беше да се набереш на едно от хоризонталните железа, които удобно стърчаха на един лакът над водата, и с крак само да се доизбуташ докато изплуваш върху желязото. Оттам беше лесно да се изкатериш до плочата.

Ама като си малък и кльощав, набирането е адски трудно и всеки път си нарязвахме петите на мидите. Обикновено само драскотини, обаче веднъж братлето нещо се подхлъзна и стана тя каквато стана. Направо не искам да си спомням какъв кървав ужас беше.

Редактирано от Nuke Dukem на 26.05.17 20:10.



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: The bad reptile]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 21:37



Бог ни е въоръжил с мбижки, а отсреща е врагът !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.