Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:07 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: тук съм...нови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано17.05.17 10:31



За някой сме млади и уханни





Тема Re: тук съм...нови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано17.05.17 12:47



Ми то, живеем в епопея.





Тема Re: Когато плановете излизат криви..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано19.05.17 22:12



Не знам,да се оправят в крайна сметка.Тя ще го докара до един хубав край накрая.
Ама в него е основната вина.След като тя явно че иска с други хора да се събира,можеше поне той да ни идва на гости и да се виждаме.
То е ясно че тя има явно нещо против нас,но както и да е.
Всеки си има глава на раменете.
И ние си имаме в крайна сметка.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Планове за..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано19.05.17 22:17



Виж сега.Щом има желаещи да влачат хомота,ще има и такива да плющят по гърбовете с камшика.
Дано и ти да си ме разбрала.
И на мен ми омръзна да повтарям и прокламирам едно и също,че от личната свобода и независимост по-добро няма.
Никакви пари или кариера не могат да компенсират униженията които хората преживяват в името на пари,работа,сигурност или кариера.
Върху костите на нациите се градят империите на злото!

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Планове за..нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано19.05.17 22:26



Нищо пак не каза пич.
Тарикат мъж не писка, а ти все пискаш. Все ти е виновен някой, нещо, но никак не си си виновен ти. Дай да те видим и самокритичен, кажи прост съм, неук, не напорист, не успявам поради некадърност, и незнание как функционира търсенето и предлагането, не мога да предложа нищо на една пазарна среда, щото съм откровен гъс.





Тема Re: къде...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано19.05.17 22:30



Добре де, аз само се заяждам, ти що го боледуваш това ?





Тема Re: Когато плановете излизат криви..нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано19.05.17 22:36



Клюкариш, а и се видя че кълнеш, Иди на църква пич, опитай се да почувстваш замисълът на религиите над догмите.

Стани друг човек, истински добър, истински оптимист, това че ще умрем, не бива да ни прави черногледи и не раждащи. Ти ? кво раждаш ?



Тема Re: Когато плановете излизат криви..нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано19.05.17 22:48



амаа..аз точно това ти се чудя..ти в качеството на какъв ги "оправяш" или се месиш?
само не ми казвай...приятел!
е че как няма да има нещо против вас...като вие я правите от дявола по-черна..нали не си мислиш че тя не знае какви ги творите зад гърба и?
Финтроле, кога ще се научиш, че всичко на този свят се връща като бумеранг?



Тема Re: Планове за..нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано19.05.17 23:00



И на мен ми омръзна да повтарям и прокламирам едно и също,че от личната свобода и независимост по-добро няма.
Никакви пари или кариера не могат да компенсират униженията които хората преживяват в името на пари,работа,сигурност или кариера.

Прокламацията ти е многооо удобна позиция на дезертьор, който бяга от отговорностите. Хайде обясни на детето ти..че баща му прокламира лична свобода и не иска да се унижава като работи! Хайде обясни му, че нямаш пари да му дадеш за училище, няма пари за ядене, за подслон..и забележи говоря за първични нужди? Можеш ли да му обясниш? А същевременно искаш да го направиш Отговорен Човек..е как ще стане, Финтроле?
На Земята си...тук материалното и духовното са едно цяло..не можеш да кажеш кое е по-важно...защото душата е жива чрез материята..а материята за да същестува...хайде ти си нататък..отговори си какво и трябва...


И друго..защо си мислиш, че на другите им е лесно? Само, че те не прокламират, не мрънкат, а си следват изборите...
А това което ти прокламираш, ще те доведе до самоунищожение..и психическо и физическо...осъзнавай се навреме..и се хвани в ръце и спри с това унижение...ииии другите глупости...



Тема Re: къде...нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано19.05.17 23:01




а ти що си мислиш, че аз не се заяждам?...: )))
здрава съм..споко...: )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.