Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Планове за..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано12.05.17 14:37



Ей,завиждам ти благородно да знаеш.Когато се стабилилизарам в бъдеще,искам и аз едно след друго да посетя подобни места.Като Бора-бора,Тайланд,Полинезия е много красиво.ЗаслУжава си човек да не ходи две-три години на почивки тук из Европа,и да събере пари за една двуседмична или триседмична почивка а такива места.
Ето това място ми е мечта да го посетя ,ако имам този шанс в живота си.




Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 12.05.17 14:39.



Тема Re: Когато плановете излизат криви..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано12.05.17 15:10




Не е лесно изобщо.Аз по принцип съм човек с много добри организаторски умения.Още от малък все се налагаше да тикам и бутам познати и приятели за да вървят работите,да има срещи,купони и разбирателство.
По-късно през живота ми,същия този живот ме заобиколи с крайно несериозни хора като цяло.Ако щеш колеги,ако щеш шефове,ако щеш просто познати и приятели.
Мразя да бутам,натискам,да посреднича..а от другата страна или страни- да срещам несериозност,неточност и помиярщина.
Значи три дни се изчекнах да гледам на всяка цена да им уредя апартамент,че и ремонти уж за по-евтино на черно..и това е благодарността накрая.Хем се изложиха пред баджанака ми като несериозни хора които не държат на уговорки,хем и мен прекараха да отказвам пък апартамент накрая.
Според мен щом виждаш че някой си дава душата и сърцето насреща за теб,ами не е ли редно и ти да направиш нещо по въпроса?
Аз съм бил недоразбрал..то не било на 100пр сигурно,заради шефката и на тази.
Ще взема да я накарам да ме уреди на черно да бачкам при нейната шефка.И с телефончето-доказателство че съм бил там.
Ако може даже да я запиша как се уговаряме на черно ще е най-добре.И една крона да не ми излиза и да ме прекара нещо-и в полицията директно.Може и мен си да прекарам пред социаната и властите,ама и на тая ще и дам урок.
Ама ще направя мръсно на моята позната..това е.
Незнам как може да я търпи тази да я унижава по този начин.
Понеже няма кой да взима малкия от училище,затова работила до 16.
Понеже е на занималня,и трябвала да го взима.И от 9-до 16 на крак,без почивка и яде набегом.
Ако ли не,щяла да я лашка и да работи вечер ми разправя тя.Та в това поне имала (късмет)
Те са се усетили вече,и търсят някакви вариани тя да се премести..ама и се чудя на акъла-защо не се запише като профсъюзен член.Да потърпи 3-4 месеца ,да се регистрира че плаща членски внос..и после с болничният,профсъюзният човек с нея и при шефката и.
Аз това я посъветвах.Ако ще я прежалваш тази работа..поне гледай да си ползваш годината болнични.И да си уредиш нещо помеждувремнно.Хем ти да си починеш от тормоз,хем и болките ти да отшумят.Понеже се оплака от точно същите симптоми жената като моите.Кръст,ръце..сухожилия.
Разказах и моята история в детайлно.И и казах..все още си в началото на ужасният период с болките.Гледай да се махнеш докато не си станала развалина като мен.
Той мъжа разрправя че щели да строят втора фабрика за сладолед-производство,пакетиран и разнасяне..ама ще гледа да си я уреди до няколко години към неговата фирма ако може.Та за мен едва ли ще дойде ред.Понеже и аз го попитах,ама той си каза че за нея иска да си изгърми патроните.
А на мен ми предлага да говорел да разнасям отвреме навреме почасово с бус когато има болни или в отпуски сладолед.Като заместник един вид.И да чакам с години да се отвори нещо повече.
Нещо изобщо не ми се живее в стрес и несигурност с години още отново.Ако ще е нещо,поне свястно да е!
На поточна линия,ако може на повече проценти ще е най-добре.
Господ ми е свидетел че искам да сме приятели с тях.И не ги търся само за да ме уреждат.Понеже мисля че видях по-нормални човешки черти в тях.Дано да не съм се излъгал.Понеже искам да имаме истински прители.Но тяхното положение като цяло е доста по-различно.На квартира са,работят като волове..болни -здрави,страх ги е да се махнат от гадни работи..за жена му говоря.
Той е по-добре,ама и неговата 100пр работа е много физически натоварена,отделно шофиране,ведомости,фактури,товари от фризери с -40 гр температура сладоледи,после ги разтоварва по магазини и където са му обектите и пълни фризери там,оправя ведомости и документи..не му е лесно.Отделно че с този голям камион по тези тесни пътища си е приключение.
До фабриката пътя е 5-6км еднопосочен,тесен път и завой след завой.
Мислят и те за бизнеси,и ние мислим..та си мислех че и нещо можем да започнем заедно..честно и човешки..ама тези дребни неточности ми дадоха ориентир..май най-добре човек сам да си върши работата.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Планове за..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано12.05.17 16:30



Дашни ли са ?





Тема Re: Планове за..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.05.17 16:34



ехее..супер!
ще ни пуснеш ли после снимки?





Тема Re: Планове за..нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано12.05.17 17:08



Ходи ми се на остров Ломбок, миналата година пак ми се ходеше.



И на платото Рорайма






Тема Re: Планове за..нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано12.05.17 17:18



Хубави места са,но предпочитам тропически плажове.



Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Планове за..нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.05.17 17:44



Гледам да улавям момента,и да става веселото по-непринудено.
отдавна съм така..: )
а най-мразя като някой ме вкара в плановете си или графика си..а аз идея нямам за това..та после чак ми се и сърдят..: ))) ама сърдитко Петко - празна му торбата..: )))



Тема Re: Когато плановете излизат криви..нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.05.17 17:59



Понеже искам да имаме истински прители.
е това ми е трудно да го разбера....какво значи истински? Един човек или го чувстваш близък-приятел..или не! А какви са фалшивите приятели?
абе странни рамки имате за приятелството...а то просто е взаимност..но не на елементарно ниво...т.е. някой не е могъл нещо да направи или не е искал и край..вече не ми е приятел!!!.. Как го правите това?



Тема Re: Планове за..нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.05.17 18:02



не знам "Блъди"...


можеш да провериш сам...: )))



Тема Re: Планове за..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.05.17 18:47



Тоя не е блъди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.