Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано10.05.17 15:45



Късметлийка си с детето.
Нашия без интернет и игри е дива работа.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано10.05.17 15:47



Така е,трябва разнообразие.



Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 17:21



Я да видим кой има нещо севернокорейско у тях си ?

Аз съм побратимен с корейската комунистическа партия.








Тема ами - Лексус,нови [re: Nonconformist]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.05.17 17:34



Айфон, а за компютър - lenovo или dell, това е.
Да, и на моя айфон се строши дисплея

, ама чакам да излезе десетката тая година, затова сега съм с ЕДНО ДЪРВО HTC (ейч ти си)!

Фотоапарат - обиколил съм марките, общо-взето след дълга "връзка" с канон вече съм на детската ми любов - сони:))

Други роби - нямам.. А костюм, че ми се налага да нося, андрюс и франт, бюджетно, както се вижда. Капаска, ако и да са български - ДГД, много са зле, виж ризите на парушев, някои стават....

Редактирано от NAKOlMUPUKA на 10.05.17 17:41.



Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: tirtirlin]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.05.17 17:39



а, аз съм също и с корейско - хюндай, ама те май беха южнокорейски, да?





Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: tirtirlin]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано10.05.17 18:05



При родителите ми трябва да има някъде севкорейски мехлем за натъртено. На баща ми го подариха преди години и той май си пази кутийката с останал малко мехлем в нея, за майтап.

ad infinitum ...


Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Alice in WL]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано10.05.17 18:31



Уау, пусни го на търг!
Дядо ми е бил в северна корея, но - уви, нищичко си нямаме....





Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано11.05.17 11:37




Интересно изглежда.

Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано11.05.17 11:46



Да,южнокоrейски са.Заради един смотан агент по продажби на коли към автокъща а Хюндай и Мазда..заради него днес вместо Хюндай или Мазда карам Опел.
Понеже искаше да се изгаври с мен,наглото му копеле.И да ми изкупи Пасата преди години без пари едва ли не,за заменка.
Напускайки бесен авtокъщата им,се спрях в следващата до нея..която е на Опел..и днес карам Опел Мерива Б-2011 год модел.


Но всяко зло за добро.Наскоро,пък и на няколко пъти писах на фейсбук страницата на Хюндай и тази автокъща преди това..какво съм преживял като отношение там от този алчен и нагъл агент по продажбите на коли.
В Опел ме посрещнаха с кафе,бонбони..дадоха ми ключовете..покарах половин час колата и след три дни беше моя.
Изкупиха ми на доста по-висока цена старата,отбиха ми даже от цената на новата и ми направиха много изгодна застраховка за Опела.

Така че тук важи приказката-всяко зло за добро.А после се оказа че на Хюндай И 30 от 2012 година моделите имаха фабричен дефект по ръчните спирачки и още един компонент.
И изтеглиха модела за ремонти и поправки.
Двоумях се между Мазда 3 2012 година и Хюндай И 30 пак 2012.
Но днес съм доволен.Понеже в тази автокъща на Опел знаят как да задържат клиентите.
Ето такава кола карам днес


Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 11.05.17 11:48.



Тема Re: ами - Лексус,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано11.05.17 12:00



Ок.Аз също съм с Леново ла топ.Но 10 уиндоус е доста гаден като цяло.От 7ца нагоре,само грешки..дефекти,разни ъпдейти изведнъж идват,превключва сам компа без да пита даже..абе кофти работа.


За айфона съм бетон,никога няма да си купя айфон.Дори и да ми го подаряват не го искам.Единственният продукт на ейпъл който ползвам е Ай под класик.Понеже няма друга алтернатива засега да си нося дискографията в джоба.160 гб е.

Лексусите са прекалено скъпи коли за подръжка.Както и Тесла.
Имам прител който се изръси за едн тесен и нисък Лексус над 300 000 кр да го изплаща,на 1 година кола беше.Като почнаха да му идват едни сметки и часове за задъжителни посещения за проверки от автокъщата,за да му важи гаранцията..и ужас.Продаде го,ама не му взе реалната цена.Голям праз че вътре беше кожен салон,автоматик,навигация и всичко тип топ..като не можеш да везнеш тзад най-вече.Тия за китайци и деца ли ги правят не знам?
Само веднъж ме возиха отзад,направо 10те километра ми се видяха 100.Сгънат на две едва ли не,с колена до гърдите..като на някои модели БМВ.

И все едно си легнал в легло вътре,толкова нисък.И тавана ти опира в главата почти.
Затова си взех по-висока кола.Монокаб.
Като седнеш и вдигнеш седалката на макс,и все едно си в джип.
С болни кръстове сме все пак.


Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 11.05.17 12:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.