Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:13 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано10.05.17 10:26





Ето този искам да е следващият.Понеже на Мото Г 5 камерата им е само 12 пиксела.Дори и със сегашният Мото Г4 плюс съ със 16 пиксела.
Този на клипа най ми харесва като спесификации.Моторола гледам работят предимно за Индия,Азия и Бразилия.
Но вече навлизат доста сериозно и в Европа и Америка.
Оплакват се от съпорта им доста хора,но телефоните са толкова евтини реално,че по-добре е да купуваш следващият.Ако нещо се развали сериозно.


Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 10.05.17 10:27.



Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Alice in WL]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 10:52



Колко удивително си приличаме с теб, и аз нямам самолет.





Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано10.05.17 10:54



Нефтените платформи в Норвегия ква марка са ? Моите са втора употреба, олющена им боята даже.





Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: tirtirlin]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано10.05.17 11:04



Въпросът е, чий липсващ самолет е по-луксозен...



ad infinitum ...


Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано10.05.17 11:12




Не знам,и не ме и интересуват.Нещо със златна нишка като Айфоните ще да е.

Норвежците са много консервативни коне с капаци.Групови предпочитания имат.
Волво,Айфон,Пепес пица,Кока-кола,Босе или беатс аудио за техника...гледам напоследък предимно Тойоти хибриди,Тесла и Нисан лийф карат.
Нямат какво да ядат от заеми,пък най-новият модел Тесла за по половин милион крони си поръчват.

Аз ел-сапунерка тип тостер никога няма да си купя.
Ако забраят дизелите и ги направят непосилни за каране от такси и налози както се говори,ще се насоча или към бензин..или към някой хидроген на Хюндай-хибрид.

Но зимно време да карам Нисан лийф с ушанка вътре на минусови градуси,с шуба и ръкавици..за да пестя от парно и батерия-забрави.
Това си е мазохизъм.


Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 10.05.17 11:16.



Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.05.17 12:54



моят





Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: holi_day]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано10.05.17 14:08



Каква марка е? И има ли широка баня в него?



ad infinitum ...


Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Nonconformist]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано10.05.17 14:48



Почнал си да пишеш 'не знам' разделено, както е правилно. Похвално.



ad infinitum ...


Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано10.05.17 15:24



Замисли ме...: ))) По принцип харесвам БМВ..ама по принцип..а и защо точно БМВ, идея нямам...: )))
Знаеш ли Фитроле, може би защото направих едно проучване...малко по-основно, какво значи маркови неща и как са се създали..и някак мерака към тях ми мина.
Значи това са фирми, оцеляли и доказали се на пазара, но с огромен бюджет за реклама...: ))) Я си представи Кока Кола например...ако нямаше нон стоп реклама...ти би ли посегнал към това черно питие...: ))) Да не говорим за снобарията, която е превзела света...да имаш нещо, за да го показваш на другите и те да хълцат около теб....: )))
По-скоро е това че хората не държат достатъчно на хубавото.
дай определение на хубаво?
и не сравнявай Китай с другите страни...щото те са на светлинни години преди тях...имат боклуци но имат и невероятни неща...
Но..там при тях имам друга дилема..що така се размножават? Скучаят..или са много полови...или...абе странно ми е...
По принцип си обичам разнообразието...а не нещо да е вечно...

...та и боклучета да са...купувам-използвам и хвърлям..и ново!...: )))
Само лаптопа ми е изключение..незнайно защо към него имам чувства...: )))т.е. не си го давам...ама и той ще изгори някой ден..и нов! живот!... : )))



Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано10.05.17 15:31



хич даже не е отминало...и сега съм в него...във времето..
казвам ти...прибера ли се в къщи и меткам телефона...а ако ходя по гости или..на заведение или...на купон..хич не го и изваждам от чантата, ако сме семейно някъде...и детето е до мен...Абе аз като вървя по улицата и не вдигам...
е после имам куп пропуснати..ама си върна обажданията..но когато съм извън работа и се забавлявам...хич ми не трябва.
А и детето ми не е пристрастно към нета...макар, че тя го използва повече...: ))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.