Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:51 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.05.17 15:37



Скромен човек съм аз.
Парфюм на Lancome - La via est belle
Много ми е любим.



Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: blood2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.05.17 15:38



Кофти, но си прав.



Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.05.17 15:39



Те ли ни робуват, тогава.



Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.05.17 15:46



Зевзек на зевзеците. Забрави да споменеш марки смазки, масла.



Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано09.05.17 15:56



Ся аз кво съм виновен че разбирам от масла и греси, отделно и от машини за казанлъшки понички.





Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: holi_day]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано09.05.17 16:35



Ми да...
купуваш нещо за да ти служи и улесни..
най си обичам нещата, които не ми създават проблеми...а каква марка са...нямам особени претенции..: )
ама по принцип трудно се заигравам с "играчки"...телефона ми все е без батерия...и като се прибера в къщи го захвърлям...Сложи ли му един тон боклуци...които ми хабят батерията и като трябва да говоря..иии нямам батерия!.... : )))
но от малка обичам игрите с другите, навън, не си спомням да съм си играла с играчки...: ))



Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.05.17 18:46



аааа зная, зная...
и от лубриканти за газови уредби
примерно:
Лубрикантът е омаслителена система под формата на концентрат заместващ оловото, като целта му е редуциране износването на клапаните и техните легла при задвижвани от автогаз (LPG), метан (CNG) и бензин автомобили.

Доказаната формула на течността съдържа също комбинация от добавки, които почистват инжекторите и горивните системи (когато течността се добавя към бензина), увеличава ефикасността на горивото и намалява вредните емисии. Лубрикантът не уврежда и не нарушава работата на катализаторите и ламбда сондите. Лубрикантът ( Valve Saver Fluid) е от първа необходимост при задвижвани от автогаз (LPG), метан (CNG) и бензин автомобили и може да бъде впръскван директно в двигателя с помощта на "Система за Автоматично Смазване".

Лубрикантът почиствa, смазва и охлажда горния цилиндър и главата, създавайки същевременно защитен и охлаждащ слой между клапаните и техните легла.
Предлаганите от нас лубриканти са на утвърдените марки JML и Flash lube.


направо по темата с марките сме, без никакво отклонение, освен психическо





Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано09.05.17 18:55



Малко послъгват, бензините вече също са безоловни.

Основна разлика е, относно клапаните, че газта изгаря по бавно, и още пламък минава покрай клапаните, въпреки увеличеният аванс на запалването. И с времето леглата на клапаните потъват .

Абе дай ми тема, и ми глей сеира.





Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.05.17 18:58



от 1 тема, отваряш поне 5 с всяко твое мнение. отворко





Тема Re: Робувате ли на марки и брандове?нови [re: Nonconformist]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано09.05.17 23:52



Интересувам се от марки и купувам стоки от марки с добра репутация. Основно Тойота (коли), Сони, Майкрософт Surface, NVidia (hardware), Canon и Nikon (камери и принтери), CUBE (велосипед), Сейко, Bostonian (обувки изцяло от ествствена кожа), Bose, Grado, Klipsch (аудио), дрехи основно от Macy's и L.L.Bean, Samsonite (куфари), Caphalon (готварски съдове). Храна основно от Market Basket (хляб и млечни продукти, продукти от първа необходимост) и Whole Foods (основно деликатеси и морска храна, качествено вино). Не купувам боклуци тъй като излизат по-скъпо.

Редактирано от lsrael Thornstein на 10.05.17 00:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.