Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: holi_day]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано09.05.17 01:56



Много го харесвам като изпълнител.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: The bad reptile]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано09.05.17 21:07



Не стига че имам къща там, ами и съм преподавал топография на " Паниците" няколко години, и на " Куртово" и " Бяло Камене" и ... дълго е. А и съм ти комшия, в момента пиша от 370 метра надморска. Е ! моторът ми няма часовник, но е с кардан.
Какво ми липсва ? Ще покажа неуважение към всичко което ми е дадено без да го заслужавам, а аз съм благодарно копеле.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано09.05.17 21:16



Специално за последното му изречение, " Не можеш да се превърнеш в нещо, което вече не си" в кавички е, понеже не е моя мислАта.

Вреден си за самият себе си пич. Пожелавам ти Жизнерадост, вирус, нек се заразиш.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано10.05.17 10:39



Дано.Имам нужда от сериозна промяна на всякакви нива.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано10.05.17 10:51



Кога си преподавал топография на Паниците и кога?
Трябва да е било в едно доста по-старо време.


В момента по паниците доколото знам нищо не се случва.Лагерите са зарязани повечето като цяло.Има един хотел,още една къща ресторант отвори от няколко години време напоследък..малко по-нагоре от първият ресторант.Има и няколко вили за гости по паниците.

Калоферци като цяло една значителна част ходят на бяла река месността.В Тунджа просто от деситилетия няма вода летата.Една вада е просто в града,пък какво остава за Паниците.
На бяла река в последните две години не съм слизал,понеже е ужасен пътя надолу..трябва си джуган или джип.А аз съм с една ниска Мазда премъси,и даже по гърбавите мостове в града ми закача отдолу на тръбите.Кмета така и не го приоритира пътя надолу.Както и другите кметове преди него.
о-важни са му свирните,хората,съборите,кръста на Богоявление и да ходи да обикаля България с гайдари и носии по разни събори и надпявания.
Той си е момче което обича животните,балкана,говедата и такива тип неща.Няма лошо,ама града ни умира тотално.
Калоферци си го обичат,понеже ги черпи и им прави веселото по съборите.Ама за по-интелигентата част от калоферците,неговите изцепки насам натам са като пир по време на чума.


Където има един лаф по нашия край-Захваща я още от вратата за краката..вместо за главата.Демек че прави нещата наобратно.

Незнам..глас народен,глас божи.Не е лош като човек,но си мисля че града ни има нужда от друг тип управление и има нужда от наистина сериозен човек с визия за това как реано града да бъде съживен и младите да имат опции да не ходят по София,Пловдив и чужбина.
Понеже повярвай ми,ние калоферци си обичаме много града.И всеки иска по възможност там да си живее,работи и умре.
Ама реалностите са други.То е цялостна картинката в България за този тип неща,но в малките населени места като Калофер още повече се виждат тези неща.

Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 10.05.17 10:53.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nonconformist]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано17.05.17 14:56



Българската реч става все по-оскъдна дори в България. За сметка на потурчването, циганизирането, курвите и техните аморални величия, безполовите изроди, подлогите на статуквото и сие безродна паплач - списъкът е дълъг, но за сметка на това безкраен.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: SteepRoad]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано17.05.17 15:13



Много злъч в тебе, много негативизъм, ще ти повлияе на настроението.





Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано17.05.17 15:17



На езика на пуделите-конформисти думата "злъч" синоним ли е за фактология? Или на развален български си опитал да уцелиш думата "жлъч"?



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: SteepRoad]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано17.05.17 15:39







Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано17.05.17 15:43



Не знаех, че са дублетни форми. Инвестирал си енергия в обучение. Похвално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.