Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.05.17 23:55



Картината я видях, по Братя Мормареви


Карах отляво под рамка. Десният завой го научих по-късно, беше предизвикателсво.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано27.05.17 00:04



Приятел е на 75 години, взе си Харли. Преди това имаше Вираго. Харлито е машина която си представяш, че руснаците ще произведат ако имаха технологична дисциплина. Тресе почти като иже спорт, по-надежден от ижето но далеч от японските ... има душа моторетката, но не ме съблазнява все още. А и съм скръндза, нов мотор и в следващ живот няма да си купя. Е така като се зарека та може и да стане нещо





Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано27.05.17 17:43



Прав си.Благодарен съм.Иначе нямаше да имам днес хората около мен които имам.
Обвинявам себе си обаче за пропуснатите възможности на младини.Като образование и шансове за по-добро възможно бъдеще.
Плащам днес тежка цена за безхабериети си на младини.
Но нещо наистина трябва да променя драстично.И без това живота ми е тръгнал към сериозна промяна.И всичко е голям хаос около мен в момента.А аз съм човек на реда и порядъка по принцип.
Понякогс дребни детайли ме дразнят като нещо не е по линия или подредба.
Това е големия ми урок.Да се науча да не свръхконтролирам вечно положението.И да пускам нещата ,хората и ситуациите да си отиват..ако не вървят.
Да се науча смирено да оставям съдбата да подреди нещата които ще са най-добри за мен.Много се тормозя в момента че няма никакво развитие относно работа.Или изсилвсм ситуациите,или просто моят момент още не е дошъл.
Насила обаче нищо не мога да променя.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано27.05.17 18:14





Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано27.05.17 18:22



И аз незнам защо си тровя нервите.
Понеже бях брутално прегазен без грам благодарност за огромните ми старания.
Просто от това най-много ме заболя.Че щом се разболях и вече не можех да се раздавам като преди,постъпиха с мен като ненужна батерия.Опитсха се със всички възможни средства да се отърват от мен така че сам да напусна.Въпреки всичко до последно да съм работил на убийствен ритъм и график само и само да не губя работа.
Просто беше долно,грозно,подло и аморално.
Аз даже бях много добър с тях реално.
В арабските държави за такъв тип подигравка в очите и лицето,направо те подгонва цялата рода на потърпевшия.
Но както и да е.Живеем в "цивилизования" запад,и в Норвегия.
Която реално не е правова държава.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано27.05.17 18:23




Хаха

Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано27.05.17 18:24



Пра-пра.....пра....дядото на Бойко Борисов,кой друг?



Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано27.05.17 18:28



Пич, що не направиш квантов скок. Философията казва, че промените са на скокове, след достатъчно натрупване на вътрешно напрежение, както изкълчването на глезен на кон, изпращява изведнъж.

Ти си си най големият враг, аз не съм, отказвам да съм аз.





Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано27.05.17 18:36



Пич, да ти помогна, ти казвам, че днес си по глупав от преди, когато си бил млад.
На двайсе, добивах уран, гледах възрастните с отворена уста, да открадна нещо. Ся знам че са били глупави, но ми си крадеше, винаги ми е било условен рефлекс да открадна, да науча.

Човек краде само колкото може да носи, иначе му пада на крака.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано27.05.17 18:51



Не мисля че съм по-глупав от преди.Живота страшно много ме облъска,и продължава да ме блъска.
Всеки е крал по нещо в живота си.И аз съм крал от клиенти в грамажи на магазина навремето в студентски град в София навремето.И в заводите се крадеше,и навсякъде.
Но не забогатях с кражби.
Искам честно да си печеля хляба,а не с шмекерлъци.
Не искам да бъда този тип човек,колкото и да нямам.
Ако ще се краде,поне да е в особенно големи размери.За да може да купиш всички по веригата надолу и да те оневинят.

Нека бъде вашата воля!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.