Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 21:28



Разбърква водата.
Рибарско кредо е,- разбъркай я ти, преди те да я разбъркат.





Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 21:32



Живеем в най добрата възможна Вселена, нещата могат да бъдат безкрайно по лоши.

Да си благодарен на Битието, означава просто да си честен със себе си.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.05.17 21:35



Минало и забравено. Живеем сега.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.05.17 21:38



А защо е необходимо да се разбърква?



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nonconformist]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано26.05.17 21:40



Проблема е че съм за вярата,но против религията.И фарисейската част.
Един вид чиста душа,изъормозена от несъвършенствата на света който ме заобикаля


Абе към Бог ще се обръщаш... Блъдьо е за Бог. На теб нищо ти няма, просто ми се струва, че в твоя случай е налице класическа проява на т.нар.

.

Все ти си душата невинна, неоправдана, и другите грешат спрямо теб. Какво ти пука за какво "си", и за какво си "против", че да го определяш като "проблем"? Не е ли животът твърде кратък, че такива тъпотии да ти дават наклон на уя? Дреме ти, че някой те експлоатира, или че не си топ-шеф биг бос супер успелия мадафака. Важното е здравословно всичко да ти е на 6 и да имаш какво да сложиш на масата. Все пак си глава на семейство. Струва ми се, че преди искаше да си отвориш свой ресторант само и само за да застанеш от другата страна, на експлоататора, от злоба. Да терорнеш някой както навремето теб са те тероркали... Що си тровиш нервите за глупости не мога да разбера.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 21:55



Шекспир имаше нещо, но не се сещам, не, май аз съм го писал , " кат сепия в мастилени води, що крие своите следи " Ся гледам Панорама, един писател, каза " Касивите лъжи не трябва да се унищожават " тва във връзка копнежът Левски да е имал пародонтоза, а Ботев да е бил кривоглед. Мисля и за грозните лъжи че са важни. Но ти пак няма да ме разбереш, и да съм солидарен, казвам клишето че и аз не се разбирам, а за да разбъркам водата, а може би не се и харесвам.

Ти що се харесваш ? Това е като да приемеш статуквото, а не да се перчиш пред него. Като автобус, не искащ да тръгне , щото му харесва спирката.

Вали, а мен ми се полива.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 22:02



Може да не усещаш, но ме правиш по добър.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.05.17 22:17



Пубертета щеше ме вкара в интензивното, тежко го преболедувах. Едно падане с колело се сещам. Гражданка беше дошла на село, софиянка май. Отдалеч я видях, седи на пейката пред сладкарницата леко прикрита от розовата алея и яде сладолед в пластмасова чашка с пластмасова лопатка. Ще завъртя една контра, нямах контрол над това решение.

Засилих се с балканчето по тротоара, наместих курбела хоризонтално назад и блокирах задното колело. Гумата заподскача по неравните плочки, занесох на една страна, после на друга, и попаднах онова състояние в което виждаш бъдещето - видях как и къде ще падна. Задната гума удари бордюрчето на розовата градинка и колелото ме метна в розите с онова движение което при моторите му викат highside. След мен дойде и колелото в розовите храсти с все чанта с буркани които смятах да върна и със стотинките да си взема едно червено тиксо. Всичко това щото ме наблюдаваше няква госпожица. Дойде да помогне де, извади ме от храстите.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.05.17 22:27



"Добър" е субективно понятие, ще съм удовлетворена, ако успея да те усмихвам, това е хубава емоция, а какво по-хубаво от хубавите емоции.
При една усмивка реагират очите, устните, ума, всичко т.е. едното цяло.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.05.17 22:36



Но си запомнил и госпожицата, и сладобеда, и контрата. А, ако я нямаше госпожицата от къде такъв спомен, а?
И аз като малка "биех" контра и въртях задна гума и карах без ръце, но това е част от детството.
Колената ми едно време бяха все с рани и си спомням, че преди да ходим на море, една седмица не ме пускаха навън да играя, защото не можех да вляза в солената вода, много щипеше на раните. И много се ядосвах на морето.
А сега какво правиш, като видиш госпожица със сладолед?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.