Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.05.17 01:54




Тонът ти взе да отива доста в червеното, а диалогът изгуби първоначалната закачка и добро настроение и загуби смисъла...за мен!
А човек никога не е това, за което се прави, защото ако Е, той няма смисъл да се прави и да го демонстира...еле пък във форуми.. а при надигането на пръсти, съществува голям риск да се изгуби равновесие и да се обели носа...кофти тръпка!..: )
а иначе винаги съм човек..но пък и с кеф се заигравам с провокации и манипулации..: ) понякога!..и за кратко!
Тинтири..пич си......

пп а си предпочинам "кифлата", този образ ми липсва в реала - що пък тук да не си го развивам...: )))) и да обогатявам АЗ-а?!..: )))



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.05.17 01:58



Един вид чиста душа,изъормозена от несъвършенствата на света който ме заобикаля.
е че то точно несъвършенствата са интересни..ти представяш ли си един съвършен свят от роботи?

..да знаеш програмите им..и всеки ден да е едно и също...брррр



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 17:03



Не знам за линкове.

С години ходих в държавната библиотека да гледам циците на библиотекарките, за алиби взимах и по някоя книга, така без да искам ме сполетя просветата.



Примерно, има ена "Иностранние буровие станки и установки" , ама и тя няма да има линк.

Аз кат чуя за Кирил и Методи, само за библиотекарки са сещам.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 17:08



За да си някъде, трябва и да си оттатък, тва във връзка границата.

Вълната на сонара има и пикове, честотите са различни, интензитета.

Мож пък да съм поискал да те подразня.





Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 17:11



Един вид чиста душа,изъормозена от несъвършенствата на света който ме заобикаля.


Чаена бисквита паднала в кравешко лайно, топло и то.





Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 17:13



Не чете ли , най старият хомосапиенс на света е живял край Чирпан!
Кой знае в самият Чирпан кой е живял.





Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.05.17 20:21



Вълната на сонара има и пикове, честотите са различни, интензитета.
Има. Времевият отрязък от пикове не е проблем, проблемът е, ако той стане постоянен, тогава и "щетите" са големи.
Ясно ми е желанието ти да ме подразниш, поемам дразнения и връщам такива. Приеми го като взаимност.



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.05.17 20:37



Наблюдателят влияе ли на наблюдавания обект? На атомно ниво говорим, поток фотони какво щи направят на електроните?





Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.05.17 21:04



Разбира се. Наблюдателят винаги влияе върху наблюдавания обект. Друг е въпросът за сетивността му /на обекта/. Източници за наблюдение обаче са много.
Защо навлизаш в тези "води"?



Тема Re: Нещата които ви липсват.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано26.05.17 21:23



Да не се сърдим, да го приемем за малък семеен скандал.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.