Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Психология на изневярата.нови  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.04.17 13:46



Защо според вас хората го правят?Аз лично никога не съм изневерявал на жена си.С изключение на един флирт,но тогава бях много пиян.
Точно в момента имам подобна ситуация с близки познати.Не казвам приятели,понеже всичките опити от наша страна да бъдем приятели като хората не се увенчаха с успех.Щом не сме атрактивни за тях или стратегически,си оставаме в графата добри познати.В крайна сметка нищо не става насила,нали?
Случаят е следният-Семейството е от бг,тук в Норвегия живеят в съседен квартал.Имат три прекрасни деца.Мъжът има супер работа на платформа,инженер по скелета и стилажи-подводни.
Жената работи в италиански ресторант,на 5 минути от тях,през един мост на главен път,и по чехли сигурно си ходи на работа.
Повече от година те нямат никакъв интерес към нас.Покрай общи техни и наши познати разбрахме,а то се шушука на ухо в цялата бг общност почти тук,че при редуванията да излизат тя и той в града с познати по дискотеки..когато е неин ред,тя откарва по цели нощи.И се прибира с рейсовете сутринта.
И на няколко пъти с такси е ходила у един общ познат българи,ергенче.
Виждали са ги доста пъти най-нахално да се натискат по ъглите до тоалетни,тя да сяда в скута му,да се отърква в него..само където в дискотеката не са се таковали пред всички.
На вилата на която бяхме на великден бяха и те,и той.
Даже по едно време тя взе да сяа от втората вечер все по-близо до любовника си.
Направо сърцераздирателно е,как той изобщо не зацепва какво се случва.
Наистина той ще е последният човек който ще го разбере.Мислейки леко пиян вече колко долно нещо сме българите понякога..всички да знаят какво става,а никой да не смее да отиде да му каже като приятел що за змия в пазвата си има.
На общата снимка даже той пак е до нея,а мъжът и на 5 метра от нея приклекнал.
И любовника държи средното им дете,дъщерята.
Вижда се че в усмивката му,колкото и да се усмихва..има една угнетеност,очите му са тъжни и говорят друго.
Отслабнал е поне със 10кг.И е заприличал на кожа и кости мъжа и.Явно в опити да е слаб,спортно-изглеждащ и да и се хареса.
Незнам защо,но като цяло се държат доста хладно с нас.Дали е заради проблемите им,или някой нещо им е говорил за нас,незнам?Но и да ги питаме,ще кажат отново..а бе нищо няма,глупости..как може да си го помислите..просто сме много заети.Но не е точно така.
Факт е че той не говори или избягва с поглед жена ми.Без да има никакво основание да сме му дали.С мен той говори,но се чуства известна хладина.Тя..понеже няма как да ни избегне,говори с нас..ама общи неща.

Тъпото е,че сме увиснали във въздуха с въпросителни.На два пъти им подмятах дали има нещо,във времето..че не ни търсят,но се извиняваха все че много са заети.
Жена му сама се издаде че работи в ресторанта повече първи смени,повишили са я един вид.
А иначе неговата версия е че жена му все работи до късно.Но някой работи взеха да ми просветват.
Всичко в този живот е до желание.Ако го имаш,намираш и от оскъдното време ако искаш контакти.
Вече сме ги отписали като цяло Изобщо занапред,но тази изневяра и може би това че той се досеща и съмнява,цялостното им поведение на ухиленост,а иначе проблемност ги отдалечава от хората.
Няма как да отида и да му разкажа какво съм чул или знам,понеже ще трябва да издам източниците си.
А те не са един или двама които потвърдиха.А и не сме били свидетели на натисканията.Аз съм сугурен че той ще и прости всичко,само и само да не разбиват семейството.Но не мога да проумея наглостта на нахаканото ергенче,изобщо никаква ли съвест няма?
След като тя търси нещо извън семейството,ако съм на негово място,никога не бих могъл да му причиня това.Както и на който и да е от добрите ни познати.
Балдъзата нарочно седна между жена му на този и любовника ерген,за да им попречи да си гукат.Цяла вечер нарочно стоя между тях.
На другата вечер играхме на развален телефон,заради децата..че им беше интересно.И полека лека в изместването на позициите в играта,тия пак се озоваха един до друг.
Не го разбирам тоя пич мъжа и.Сляп ли е че не вижда,или се прави на ударен.Понеже няма какво да направи?
Та във връзка с това,цял един великден,на тоя свят празник..си мислих,аджиба-откъде такива юдейски предателски страсти?

Все пак са имали акъла да не отидат в някоя стая да се заключат,а може и да е било.Понеже докато мъжа беше в басейна с децата..и жена му и тоя липсваха в големия хол,където беше общата част.
Около час ги нямаше и двамата.После се появиха соло един по един в рамките на 20-на минути.
Говорим за хора..мъжа е 75 набор,а жена му и любовника са горе-долу набори.80 и някой набор са.
Какво мислите,кое поражда изневярата?
Психологически ли е проблема,или чисто плътски и нагонен?
Много ми е кофти,като го гледам седнал,отслабнал като чирус,с тая гола глава..понеже е плешив и се бръсне,с двете обици и дългия нос още повече очертава колко се е стопил.
Даже се бъзикахме с жена ми че е заприличал на Швейк и все едно стои един капут или член на стола.С големи еленски рога.
Незнам,но жена му е опасна тиха вода.Направо се кръстя и благодаря на бога че не съм аз на негово място.
Нищо лично към никой,нито пък искам някой да уязвя.Просто вътрешно се разкъсвам от това дали да не го дръпна и да му докажа че съм истински приятел който го цени,и да му разкажа всичко което съм чул,макар и да не съм видял.Макар и всички да го усещахме по масата,без него явно.
Не е глупав,и не ми се вярва хептен да пасе трева,ама е долно и низко най-вече от страна на любовника,да разбива семейство.Или поне да я използва като секс-кукла.
Понеже знае че с три деца,няма къде да мърдат и двамата.
То вината си е най-вече в нея.Не и понася алкохола изобщо.И след няколко питиета и се разгонва.

Много тъпа е ситуацията,но мисля че след като нямам неоспорими факти и да съм бил свидетел,най-добре е да не се намесвам.Понеже ще ме намразят и доста хора,понеже трябва да спомена откъде знам.Изобщо не ми се навира реално в този кошмар.
Нека който е бил свидетел да му каже,ако има доблест.Ама като гледам всички му се усмихват,а иначе ги говорят зад гърба им,и най-вече него..че горкичкият..каква руспия има в къщи.
Вие как бихте постъпили в такава ситуация?
Аз просто незнам как.Но здравия разум ми казва,нека друг да застане на топа на устата.
Понеже и той и тя доказаха към нас,че не са ни истински приятели с времето.Без значение че ние опитахме всичко.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: Nonconformist]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано21.04.17 14:12



Да ти кажа честно и аз бих си мълчала.
Никога не ме е интересувало кой с кого си ляга или забавлява. Пък и обикновено вестителя го отнася най-силно - нападението ще е от всички страни, що да си го причиняваме





Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: Ludo2]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.04.17 14:29



Напълно съм съгласен с теб.Ще ме намразят и тя,може би той дори и да не ме намрази,вече ще страни от мен.А и тези които са ги говорили тези неща пред мен може и да се отречат от думите си дори.Тези сценарии ми минаваха през главата докато ги гледах как все по-близко сядат един до друг по време на играта.
Имат си и сватовници,друго бг семейство.В къщата на което ходят също по време на запоите,и тия се държат и те като ни лук яли,ни мирисали.Имаше един малко по-голям от мен,и той ме дръпна малко навън да пуши и ми рече-видиш ли Содом и Гомора вътре.Как могат да стоят един до друг всичките тези хора и да се правят все едно нищо не се е случило?


Аз не съм такъв човек му рекох,ама няма да отида да споделя..понеже ще обера аз парсата.
Този сватовника взе че пък се изцепи като си бяхме пуснали за малко Слеиър с рогоносеца,понеже и той е метълист..че щом слушам и аз дет метъл и бруталните стилове..да съм внимавал много,че да не изперкам нацяло и да се отдам на убийства,жестокости,канибализъм и култове.
Представяш ли си?

Попитах го-колко години стаж като дет метълист имаш?Млъкна нацяло.Като слушаш като мен над 30 години глобален метъл,и разбереш за какво иде реч,чак тогава ще говорим.
И това ми го казва човек който от флашка си пусна,даже и пред децата си и пред всички..най-вулгарните възможни рап бг песни.На втората отидох и спрях музиката,и му рекох..ХХЛ-а у вас,не тук пред децата.

То и той и жена му също,са оставили дъщеря им да расте изцяло на самотек.Те са вечно някъде другаде,а детето бута,обръща,меси сама теста и омазва навсякъде..да не говорим че на измитите маси току що с гъба се качи да играе и скача отгоре.
И балдъзата ми я свали.И и се накара.Сватовниците..детето им ние го изгледахме 5 дни.

И никаква реакция,дори и да им кажеш че е нетърпима на моменти.
Те не и правят забележка за нищо почти.
Ама аз и казах диреко,тук не е у вас,и аз не съм баща ти.
Покрай многото хубави моменти имаше и такива.

Важното е ,е аз през цялото време си търсих хората с които става весело и избягвах другите.


Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 21.04.17 14:31.



Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: Nonconformist]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано21.04.17 15:54



Като се сетя сега,за жената на тоя разправяха че била голяма ХВЪРЛЯЛКА(че обича да се хвърля на този или онзи да се сваля).



Даже на някакво парти,след като се прбвала с един двама българи,се опитала дори и с баджанака ми.
Навела се надолу и разголила деколтето..и рекла на баджанака ми-Незнаех че си бил толкова готин и купонджия.
Само аз където не съм се пробвал още.
Демек не го познавала баджанака ми в такава светлина.
Тая пийне ли и тръгва като кучка да търси...

Пази боже,а не и се чуваше думата.Една такава дребна,слабича и мълчалива.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: Nonconformist]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.04.17 18:11



По описания от теб начин изневеряват непочтените хора.

Защо въпросната жена не каже на мъжа си, че иска да е с друг като всъщност физически (може и духовно) е с него, явно?
Ами, защото не й стиска! Трябва хем вълкът да е сит, хем агнето - цяло. Тя има деца, които на ергенчето-любовник не са му необходими кой знае колко.
И после разправят, че българките били лесни! Да, поради липса на ценностна система, поради това, че след като имаш три деца, не е редно да се тупаш в гърдите каква яка майка си, ако не доказваш ежедневно с поведението си, че наистина заслужаваш да те наричат добра майка, а това е несъвместимо с разюзданите сексуални връзки, кой каквото ще да ми говори.
А и децата сигурно виждат какво върши майка им, което значи, че на нея не й дреме и за тях особено, не само за мъжа й.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано21.04.17 22:38



Да отговоря и на въпроса ти.

Ако човекът ми беше много близък приятел, от години, знаем си спатиите, преживели сме доста неща заедно, държим един на друг - бих му споделила, че жена му вероятно има паралелна връзка. Особено, ако знам, че нищо не забелязва, понеже й вярва и е заплес, та не вижда как тя го прави на глупак. И също, ако съм сигурна, че ще ми се разсърди ужасно, ако не му призная това, което само той, явно, не знае.

В твоя случай, въпросният мъж не ти е приятел, а просто част от познато семейство, така че не бих му казала нищо.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано22.04.17 13:03



Според мен съпругът много добре знае, но не са му дотрябвали излишни проблеми в чужда държава, кой знае каква луда издръжка ще му присъдят за три деца при развод там, за какво му е притрябвало, за личен живот и търсене на друга жена надали ще има време от работа и не му е на дневен ред да се прави на мъж и да тропа по масата с гордости, просто не му се занимава.



Тема Re: Психология на изневярата.нови [re: Nonconformist]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано22.04.17 13:18



Изневярата е голям житейски проблем, води до дългогодишни усложнения и трябва да бъде избягвана.
Това не е лесно, когато единият или и двамата партньори са красиви. Решението е сприятеляване с друго свободомислещо семейство и координирана размяна на партньорите. Така ще се задоволи 'желанието за чуждо', което е водещо при изневярата, като същевременно се запазва семейството и няма проблеми.



ad infinitum ...


Тема Търся името на филм.нови [re: Nonconformist]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано22.04.17 15:15



Като прочетох темата, се сетих за филм, който гледах съвсем скоро по телевизията /ако знаех по кой канал, щях да потърся в стара програма, но нямам спомен/. Та една мацка обичаше да готви и мечтаеше да стане най-добрата, имаше годеник, заработи при друг и си падна по него, отиде да стажува в ресторанта на другия някъде по чужбина, скараха се нещо и се прибра да се омъжи за първия. След пет години мирно съпружестване се осъзна и офейка нанякъде, за да готви, а господата в това време се харесаха, дундуркаха колективно децата /на брой като в описания случай - три

/, направиха си фирма и отвориха за любимата ресторант да я посрещнат. Ииииии жената взе, че ги събра да си живеят тримата.

Та ми хрумна - кво си мислите вие от публиката, може пък познатите ви да са ей такова някакво по-специално семейство, представям си изненадата - всеки наоколо ги одумва, а те си мъркат тримата щастливо когато вие не гледате.

Просто се нервирах, че не мога да се сетя за заглавието, не съм съвсем сериозна по темата. Ако някой го е гледал, да ми каже как се казва да не се мъча.



Тема Re: Търся името на филм.нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано22.04.17 15:24



Много добър сценарий. И аз бих го гледала...



ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.