Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:33 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема 9-ет дена почивка!  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано08.04.17 21:55



Още ми е трудно да приема тази реалност! Но благодарение на добрата организация и дисциплина която наложих в/у работата си- е реалност

Финансовата страна, която даже надмина планираните очаквания, няма да я засягам, но ме изненада, колкото и преизпълнението на сроковете които ми осигуряват почивката.
Чудех се в Италия или Гърция да я прикарам? Все още не съм решил, но се оформя огромно желание да е България, изцяло отдаден на най-приятното ми занимание- риболов по Марица, Стряма и най-вече спининг за пъстърва по Чая(за който от толкова отдавна не мога да намеря свободно време)
Ама много е хубаво, направо неописуемо-да имаш 9-ет свободни дни и никакви ангажименти



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: The bad reptile]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано08.04.17 22:08



Първо поздравления :-)!

И после да си кажа :-) - 9 дни на едно място няма ли да ти омръзне, направо ще се схванеш от мързел


За Италия не знам за почивка на едно място, някак я свързвам с движение. Гърция си е типичен български курорт, а Халкидики софийски , че Китен ни е по-далече .
Струва ми се, че удовлетворението ти от добре свършената работа ще направи почивката ти на всякъде страхотна



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: The bad reptile]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.04.17 00:42



супер
искам и аз,
но отдавна не ми се е случвало толкова дни накуп



Тема Гласувам за Италия!нови [re: The bad reptile]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано09.04.17 08:53



На риба може всеки уикенд да ходиш-)))



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: Ludo2]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.04.17 10:38



О, в никакъв случай не мога да издържа и три дни без активно движение.Един, как да е, да си поема въздух и възстановя силите, но повече....бесните ме хващат





Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: The bad reptile]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.04.17 10:39



Супер! Само да не похабиш 3-4 дни в мислене!

И аз гласувам за Италия!

Ако нещо не стиковаш толкова бързо по организацията и ти се очертае тръгването да е удобно след ден-два, и за риболовна разходка ще ти остане време. А и ако те потърсят за работа - съжалявам, извън страната съм! Страхотно изкарване ти желая!



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: holi_day]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.04.17 10:39



Много е хубаво!
Искрено ти го пожелавам





Тема Re: Гласувам за Италия!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.04.17 10:53



Имам огромно желание да прикарам седмица във Флоренция.Да я разгледам съвсем спокойно, свободно и без никакво бързане. Но затова се иска малко по-добро планиране и подготовка, а сега, понеже не бях сигурен точно как ще ми се развият нещата, нямах възможност да го направя.
може би по нататък


А и от 15-ти влиза забраната за риболов. Но дотогава имам вече много хубави планове, които включват вила кацнала на хълмове с изключително живописен и красив изглед към долината на Стряма, и 2-3 дневен риболов по най-красивите места по ждрелото на Чая-от с. Наречен до Асеновград. Тук ще е риболов на пъстърва за която забраната не важи



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: Bezsynna]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано09.04.17 10:54



Благодаря!



Вече стягам багажа



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: The bad reptile]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано09.04.17 11:21



Май само две типично мъжки хобита могат да ми развалят до известна степен настроението- риболовът и гледането на спорт по тв или на стадион.
9 дена за моите стандарти за ваканция са малко, колкото да вляза във ваканционна форма и те свършили.
Но не обръщай внимание на мнението ми, пожелавам ти приятно прекарване.



ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.