Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:02 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: lvony333]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано13.04.17 16:20



Не можах да стана рибар аз, и билет си купих, и пръчкалок, и това дето се вади като дойде на брега.

Нервен съм, и време нямам. Водих децата веднъж, и едно комшийче. Кукичка да му вържеш, червей го е страх, кордата оплита в върбата, тате, тате гладен съм, другото му се допикало, тате, тате той ми сяда на камъка, аз първи седнах, мой е. Обърна се кутията с червеите и те се разбягаха, майски бръмбар ми кацна на врата, слънцето ме напече и се изпотих, вода им се допило, ябълка им се дояло, треперех целия....Викам я бърже се качвайте на колата малки диваненца !



Рибар ! Корабокрушенец, на самотен остров с река. Ловиш си, не бързаш ,а и никъде няма да ходиш, дванайсе години вече си тук, спокоен си, ама си спокоен. И даже не си женен, ама изобщо- !



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: tirtirlin]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано13.04.17 17:14





Може да пуснеш писмо в бутилка дори. Романтика си е.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано13.04.17 23:52



като разказваш и пишеш по-дълго е екстра





Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: lvony333]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.04.17 07:07



Грешка станала, безсънка ме оправи обаче.



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.04.17 07:44



Вийй ? разсъждавате ли ? и ко ?

Първо да предупредя, ако четеш форума в обедната почивка, прескочи тоя постинг.

В тоалетната съм в момента, с андроида. Копал съм лозе, кукуруз, трап метър о половона за стълб на енергото съм копал, но такъв зор като писане напостинг с андрид не съм подозирал. Е това синиото го нема ако андроида ти е вертикален, сложиш ли го да легне обаче и ти показва сички цветове. И ти снявам се някой да не ме гледа докато пиша, не е добра идея да влизаш във форума когато си в интимна ситуация. Обаче понеже питаш, а аз съм впечатлен, и се не сдържах.

Железария ми и на мен в главата, мечтите ми железни, в смисъл метални, понякога ашуминиеви. И в процеса на облекчение ми замириса на метал, желязо, ръждиво, но и на безир с малко коресилин. Говоря глупости, разбирам, но виждаш защо съм впечатлен. Някой ще каже желязо не мирише. Не, мирише, дали не съм глътнал лъжица се зачудих. Това е наблюдение, не се придържам към предложението ти да размишлявам, като се има предвид безпомощната ми поза в момента не ми се разголва и в размишления, стеснителен съм а и по форумите пълно с воайори. Колко човека ти прочетат постинга, а нищо не кажат, криятнсе в шибраците, седнали по клоните на крушата в тъмни доби чакат да се съблечеш преди лягане да те огледат, да запомнят че имаш пъпка на гъса и да я ползват тая пъпка в подходящ момент с користни цели. Айде да свършвам, че не не мога да мултитасквам, а трябва да размотая малко от рулото.



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: The bad reptile]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано24.04.17 01:01



след малко стартира новата работна седмица
спорна за всички





Тема И чакаме снимки!нови [re: holi_day]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано25.04.17 09:55



От Венеция!





Тема Re: И чакаме снимки!нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.04.17 10:23



супер!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.