Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: The bad reptile]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано13.04.17 00:16



О, ида не забравя-за екстремни случай си взех едно спинингче-"Шекспир" метър и 20.
Много меко-акция 5-15.



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: lvony333]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано13.04.17 02:44



Риболов с взрив.



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано13.04.17 07:26



Мисля, че в това изречение тнт е просто грешно съкращение за "тъй нататък".





Тема TNTнови [re: Bezsynna]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано13.04.17 09:16



TNT е съкращение на най-използваното взривно вещество. Произлиза от тринитротолуол, както е народното му название.
А изисканият човечец казва 2-метил-1,3,5-тринитробензен, според стандарта на световната химическа организация IUPAC.



~~~
« ... агънцетата ... »


Тема Re: TNTнови [re: Phillip]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано13.04.17 09:55



Добрутро, енциклопедийо!


Баш "тъй нататък" трябва да се превежда в постинга. Да научиш хората да съкращават правилно, а химията по-нттк.



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: The bad reptile]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано13.04.17 11:17



явно си бил искрен в пожеланието си към мен
подредиха се нещата при мен и ще имам почивка с малко прекъсване,
з-то в два от дните ще работя от дистанция хаха





Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.04.17 14:33



най-вече спининг за пъстърва по Чая
На спининг е написал човека, какъв взрив, шма убиете.





Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: The bad reptile]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.04.17 14:59



5-15 е акцията /препоръчаната тежест на примамките която изхвърля най-добре/ А мекота/твърдост, дет викаш е друго. Това е дали една пръчка работи с цялата си дължина, гъне се цялата яко (лигава, параболик) или e твърда кат колец (обикновенно само с върха работи). Двете нямат общо, различни показатели са. Има и трети позазател: бързина. Обикновенно меките са по-бавни, а твърдите бързи, а има и супер бързи (extrafast) но съвременните технологии и материали правят чудесса: - "модерейт" - бързи но кат се натоварят се гънат все едно са меки....



Редактирано от lvony333 на 13.04.17 15:01.



Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: The bad reptile]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.04.17 15:06



Щом си знаеш, о.к. Приятно изкарване!
И аз тази година ще ги навестя тез рекички. Но още не бързам, първо да си обиколя по-близките..





Тема Re: 9-ет дена почивка!нови [re: lvony333]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано13.04.17 16:10



Ходих на "Вторични суровини" Мехлем за душата е там, железа, чаркове, джаджи, матракуции , чинджиклявки и галимации. Аз и така си го представям Рая, - едни големи "Вторични суровини ", и ровиш, и ровиш , а отстрани студее бира и подцвърчват кибабчета.



Купих си две работи, и с моите две стават четири, и ги почвам, ъпгрейдвам ги, че идат гости, идат на талази. Маси градински ще са това, но да могат да носят на халби с ракия и печени волове.

Не почивам аз, понеже ще ми е скучно, имам да отвивам болтове и гайки, да дигам с телфери, да местя, да пъшкам, и най ми сладко като се изморя, да се изкъпя и да седна пред чаша ракия, да я гледам умно и да разсъждавам.

Вийй ? разсъждавате ли ? и ко ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.