Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:54 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Скоро енови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.04.17 12:33



Ще ги изхвърля, какво друго да ги правя? Плантация от леща?


Настройвам се да отивам на дофтор, да ми стискате палци!



Тема Re: Скоро енови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано18.04.17 20:40



Мии аз точно за това се отказах да пробвам...защото в нета изглеждаха супер..ама това рано или късно трябва да се премести в по-голяма съдинка, а само при мисълта за това, ме хвана мързела.. : )))
Стискам! Надявам се че всичко е оки..нали?

пп да се похваля пък..от днес съм мениджър на състезанетелен авто екип..и май месец сме на състезание..

....кеф!



Тема Re: Скоро енови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано18.04.17 20:56



Максимална надморска височина на състезанието ?
Задай репери за които да се захванем ? Уморен съм от състезатели, идея нямат какво ще скъсат първо, пък аз имам.
Бъгита 4х4 , макадам, драг, дрифт ?

Ти па кво разбираш, като ми звучиш средностатистично, а и възрастните трябва се занимават с по уседнали неща.

Що не пържиш бухтички, бе жина !



Тема Re: Скоро енови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано18.04.17 21:23



Трай бе..бухтички ще пържа!... : )))
Аз съм в еуфория..най-после нещо различно и свързано с действие...висенето в офиса ме убивааааааааааа...идея нямам от къде тази енергия в мен... : )))
Сега се захващам за рекламата, после за спонсорството..макар че то спонсори май няма да трябват защото нашата фирма ще го поеме...после тренировки на някоя писта..не знам още..от днес съм мениджър... : )))) а инфо ще дам допълнително..: )
хаха..май се сборих с майкрософт...ааа гадове, цял ден ми казват "не може" така лиии... : ))) могло значи!





Тема Re: Скоро енови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано18.04.17 22:03



Най приятния е " Ракетата" пич от всякъде, оцелял в Ирак от атентата срещу бъллгарският конингент, с две скъсани сънни артерии, амортисьор в дясната ръка, в екипа Париж- Дакар, военен от специалните сили. Тоа ми напълни сърцето че съм българин, а не съм емигрирал в норвегия да мия на гръг чинии.





Тема Re: Скоро енови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.04.17 22:58



Всичко е наред, по-скоро механичен проблем, отколкото здравословен, ако мога така да се изразя. В болнични съм, но се понася. А тревичките не ми е хрумвало да пазя, само те липсваха в нас.



Имам позната, която кара по състезания, не схващам тръпката, но се радвам, че си доволна и ви стискам палци на екипа, явно ти е кеф.



Тема Re: Скоро енови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.04.17 23:01



Саксън, твоите яйца си спомням, че ми бяха харесали, снимай докато не си ги изяла.





Тема Re: Скоро енови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано19.04.17 17:11



Тези останаха.
Първото червено яйце съм отделила за Богородица, с други се чукахме, а тези двете - писаните, ми ги даде една мила жена, която е собственичка на къща за гости, в която бях по празниците.
Боракът е синьото яйце в средата, до червеното и жълтото. И той седи отделно, но го сложих при другите за снимката.
Твоите и на Шоко са много красиви.







Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Скоро енови [re: saksun]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано19.04.17 20:22



Аха, и твоите са с желатинови бои като на дъщеря ми.


Хубави! Отчет приет!

И на ваканция си ходила, чудесно.



Тема Re: Скоро енови [re: saksun]  
Автор tirtirlin (член)
Публикувано19.04.17 21:55



Истинският мъж си боядисва менгемето с великденски краски. Моето е стоманено, чугунените много се чупят, аз съм го правил, по точно конструкторът го проектира, заварчикът го завари.
В Библията пише, - внимавай какво ще си боядишеш !

Редактирано от tirtirlin на 19.04.17 21:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.