Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Кубрат The Kobra Пулев ще се бие  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано21.03.17 17:20



с Кевин Джонсън идния месец, в края!
Къде - Арена Армеец София.
Защо - ами защото така трябва?
Кой е Кевин Джонсън? Един отказал се боксИор!

Ок, няма лошо. Вижте, това е маркетинг.
Човекът изчаква да види - ще може ли да има мач за световна титла (срещу Кличко/Джошуа), Ако може - това ще е лебедовата му песен, ще вземе още милион-два, независимо ще бие или изгуби.
За друго вече Кобрата загуби форма, и - уви, натрупа годинки. Нереалистично е да очакваме от него да се бие с Дейвид Хей или някой друг. По линията на най-малкото съпротивление той стана отново претендент.

Въпросът е обаче, че Материалният интерес към него е слаб, затова според мен Световната федерация ще го прецака - или ще нагласи реванш между Кличко и Джошуа или ще нагласи друг, по-атрактивен двубой. Тогава Кубрат спира с бокса и вика - прецакаха ме, което на теория ще си е точно така.

Апропо, в събота вечер (да, тази събота) има мач България - Холандя. Нашите играят срещу любимите ми лалета. Е, аз че ще викам за БГ е ясно, ама.... и крайният победител е ясен!



НА КОЙ МУ ПУКА!

Тема Re: Кубрат The Kobra Пулев ще се биенови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано21.03.17 19:20



Бокс не обичам. Бъхтят се там, нищо красиво и интересно не виждам. А като вземе някой да се изпоти обилно та да залъщи, сменям канала. Изобщо, не понасям обилно потящи се мъже.
Кубрат не ми харесва като мъж, някаква биволска визия има. Докато Кличко е друга работа, с него може и да си представя разни неща...


И от футбол не се интересувам откак спрях да го играя с момчетата в училищния двор в 7 клас. Спрях го, защото циците ми вече толкова бяха пораснали,че не изглеждаше уместно да играя и все още тъпите момчета ми се подиграваха, постоянно се бъзикаха, че във футбола не може да има три топки на терена. Това беше психологически удар и по другото играещо момиче, моята приятелка, която още беше плоска като дъска...


ad infinitum ...


Тема Re: Кубрат The Kobra Пулев ще се биенови [re: Alice in WL]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано21.03.17 21:40



Спортовете са за хора с хубави гени по рождение. Ти Кубрат не го харесваш защото тези с хубави гени като него от училище, които са спортували са ти се подигравали.



Тема Re: Кубрат The Kobra Пулев ще се биенови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано22.03.17 05:02



Когато спре да се боксира, Кубрат Пулев ще се кандидатира за депутат. Може и да реши да ,,продължи напред" като стане министър на спорта.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Кубрат The Kobra Пулев ще се биенови [re: saksun]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано22.03.17 08:49



Ааа, според мен още в следващото служебно е министър на спорта-))
Пък стария Кличко гледай каква политическа кариера сътвори! Ум да ти зайде! Направи си майдана, сега УкраИна му сърба супата....

Нашият обаче с парите от боя с Кличко отвори профи бокс академия, евала за което!

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема блъд разклонил или раз3оил се енови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано22.03.17 08:50



какви гени, пич?!



НА КОЙ МУ ПУКА!

Тема Re: Кубрат The Kobra Пулев ще се биенови [re: Alice in WL]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано22.03.17 08:53



Значи гледай сега, има събития които човек няма как да подмине с лека ръка, ако иска да е в "час" с новините.
Така например - има световни и европейски първенства по футбол, които - искаме или не, стават и Са най-значимото събитие (не само спортно) за годината. И някак не върви, в бизнес среда да речем, когато някой спомене за "мача довечера" ти да се изцепиш - аз такова не гледам и не се интересувам. Напротив, ти може да си мразиш футбола, но кимаш и казваш, о да, Германия ще трябва да победи (примерно). И никой не очаква повече от теб, даже напротив - заинтригувани са, че една жена има понятие от този спорт/събитие.

Аз напр. не гледам бг първенство, нито което и да е друго. От шампионска лига са ми интересни само фазите на елиминациите. Виж, европейско и световно, поради пъстротата от нации, които участвам, гледам повече.

Същото е и с бокса, никога не бих си загубил времето да гледам 12-рундов скучен мач, но когато мачът е за световна титла или играе българин - Кубрат, то тогава имам интерес от събитието.

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: Кубрат The Kobra Пулев ще се биенови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано22.03.17 09:34



Ooo, не ме познаваш в бизнес среда!
Всъщност по време на самата бизнес среща няма време и резон за подобни разговори, но в кафе паузите или когато има след това неформална вечеря, аз много компетентно говоря за спорт и всякакви други не-бизнес неща, направо грейвам външно, докато вътрешно може и да се пръскам от досада. Бизнес е това.



ad infinitum ...


Тема Re: блъд разклонил или раз3оил се енови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано22.03.17 09:37



И аз се зачудих кой тук беше с лошите гени.


Но няма място за отчаяние, генното инженерство вече толкова е напреднало,че може да подобрява всякакви гени.


ad infinitum ...


Тема Re: блъд разклонил или раз3оил се енови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.03.17 09:45



Остарях и започвах да приличам на Кубрат Пулев. Знаех си, че няма да ме харесаш. То и ти не си Алисия, а Алиса.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.