Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:25 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано23.03.17 16:21



еее за реала нямам, ама те чета тук и ти отговарям на база това, което пишеш...: )



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: ShokoLaDa]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.17 17:21



Няма значение колко са за мен и колко са за Бил Гейтс.
1. Това не е реална цена.
2. Градският транспорт е социална услуга, която трябва да се самоиздържа, без печалба. Това важи и за БДЖ.
3. Като си такъв математик, и смяташ километри, изчисли колко човека се "возят" в трамвай №5 през пиковете часове и това колко по 1.60 са, та даже 1 лев го сложи. На х-л Плиска е същата работа - на няколко автобуса подред не можеш да се качиш, такава е тъпканица.

Плащайте си на тези:



Аз отказвам.



Тема Когато отворишнови [re: ShokoLaDa]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.17 17:24



приют с капацитет 50 000 бездомни кучета, колкото са в София официално, ми прати телеграма. Естествено това никога няма да стане, само си мелиш глупости на търкалета, от които вече взе да ми идва до гуша.

А това автобусите да не са като намазани с олио, най-малкото е въпрос на култура.

Редактирано от TheGiverAndTheTaker на 23.03.17 17:25.



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.03.17 17:29



Плащай си на Корнелия Нинова и се вози на кон в някое село. На мегдана. Прави обиколки. Ще стигнеш далеч. Все в центъра ще се въртиш.
Като не щеш да се буташ на хотел Плиска.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: saksun]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.17 17:39



Какво?! Никога през живота си не съм гласувал за БСП на парламентарни избори, и едва ли ще го направя някога изобщо. Пълни глупости плямпаш вече. Ама наистина - несвързани приказки, явно се опитваш да ме обидиш с някакви села и мегдани, ама кравата която доят си ти.



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано23.03.17 17:42



да да..все забравям че такива като теб си търсят социалното... : ))) сега и социалният транспорт...ама един мислещ човек ще иска и печалба, защото тя може да се интвестира в подобрение на услугата...ама къде ти..
Е честно мислех те наистина за малко по-разсъждаващ...държавата не е Бойко или който и да е...защото те се менят, но другото остава. Билетчето е такса за извършена услуга. Или?
Казах ти, за такива като теб емиграцията е майката...давай в чужбина..и няма Бойко..няма Тройко..ама ще се гърбиш и ще си траеш..щото там такива ляляджии като теб не ги търпят много...



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.03.17 17:46



Като има скъпа кола, защо се вози в градския транспорт?!

Точно затова, защото пътува гратис. В колата, предполагам, слага бензин. Това не е безплатно.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Когато отворишнови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано23.03.17 17:46



Това което аз искам да си направя и ще си направя е моя работа...не искам пари, и не искам да ми се бъркат...не искам зависимости нито от държавата, нито от разни организации...и колкото-толкова, но от сърце!
Още коментари?



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.03.17 18:02



Не, ти се опитваш да обидиш избирателите на кандидати на партии извън тази на г-жа Нинова. Или други, на които симпатизираш.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Путканови [re: ShokoLaDa]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.17 18:12



ти майна.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.