Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: Finntroll73]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.17 15:38



Сигурно и аз ще хвана нанякъде, но аз имам организаторски способности и вероятно ще избера държава с ниски данъци, в която да развивам бизнес. От 16-годишен бачкам яко, по 13-14 часа на ден съм работил като вол в строителството, но вътрешно усещам, че трябва да се развивам като бизнесмен. Много разбирам от софтуер, сега се занимавам и с производство на дрехи, обаче е в зародиш още. Единствената фирма на мое име е тази за почистване, но съм я занемарил засега и няма оборот. Иначе много хора са казвали, че имам голям усет за комерс. В България, мафията вафла да ми каже относно бизнеса ми, си късам паспорта и изчезвам.



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: saksun]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.17 15:47



То затова тази държава няма да се оправи. Когато направят билетите 3.80 лв., си купувай по 2 и гледай внимателно случайно някой да не си е купил 1.



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: saksun]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.17 16:01



Ако всички бяха като теб, щяхме да сме в Османската империя още. Плащай си 10-тъка, търпи там безчинствата и това е. Ако нямаше такива като Христо Ботев, не ми се мисли направо.

И като си толкова съвестен гражданин, бих те помолил съвсем културно да се поинтересуваш коя фирма чисти градския транспорт срещу парите от картите и билетите. Естествено първо ги погледни на какво приличат.

Също така може съвсем цивилизовано да попиташ къде отива бюджетът от 50 милиона лева на година, който се отделя за "Екоравновесие", което би трябвало да се справя с уличните кучета. А 50 милиона лева е и бюджетът на БАН, ако случайно не знаеш. Аз съм се обждал в Екоравновесие и те освен да събират кучешки трупове, друго не правят. Така ми казаха.

Единствените 2 приюта в София - В Сеславци и в Богров, с капацитет по 500 кучета, са изцяло на доброволни начала и се съмнявам, че си ходила там, но аз съм и ще те светна, че е просто една много тъжна картинка. Приятно возене в 204.



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.03.17 16:04



Ще съблюдавам, да.

Точно това изтъкнах на въпросния, че той притежава скъпа кола, с която мачка деца, докато си устройва гонки. Няколко пъти го попитах, над главата, с какъв лек автомобил се подвизава и му изредих няколко марки. Той не отговори, освен това, че такива като мен се качвали в градския транспорт, за да го дразнят.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: Finntroll73]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано23.03.17 16:06



Финтроле, човек има ли желание, има и начин, няма ли желание, си измисля причина.
Не ми се сърди..ама ти тук не си успял, в Норге също боксуваш..и не е до мястото, а до човека. Начина му на мислене.
Вместо да се съсредоточиш какво можеш, как да го направиш, какво да опиташ..ти пишеш по форумите и плюеш всичко наред, че всичко ти пречи, че всички са еди какви си...чеееее.. ми че на теб мисълта ти е обременена от глупости. Седиш и чакаш и това е..и всичко ти е криво...
нормиран работен ден и личен живот.
аз пък искам много повече..и ще си го постигна и никой не ми пречи...не сама..а с хора! Обединението прави силата...



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: saksun]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.17 16:08



Като има скъпа кола, защо се вози в градския транспорт?!



Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано23.03.17 16:08



супер...ама обери всички мрънкала като теб..иии да ви няма.. : )))



Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор TheGiverAndTheTaker (истински)
Публикувано23.03.17 16:10



Бъкел си нямаш какъв съм.





Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано23.03.17 16:12




значи..за теб 1.60лв са много пари да се возиш километри така ли?
ми една карта за целия месец е 50 кинта...ако искаш можеш и да спиш в автобуса и метрото...
За какво роптаеш?
Искаш без пари? е няма!



Тема Re: Не е невъзможно,нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано23.03.17 16:18



бих те помолил съвсем културно да се поинтересуваш коя фирма чисти градския транспорт срещу парите от картите и билетите.


ти и това ли знаеш?... : )))
а от къде зареждат горивото..или коя автомивка ползват илиииии?
и после искаме икономика?! Е как бе..те хората се интересуват от други неща...Значими, Съществени...коя фирма чисти!!!! и колко взима!
Аза другото не ми се говори...за това аз ще си отворя приют..и ще си прибирам бездомните животинки...и не искам пари от никого...амаа кой знае и за мен какво ще се говори...: )))) и колко ще "взимам"...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.