Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 26.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: Finntroll73]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано20.03.17 20:26



значи..хем си смел, хем 20 пъти мериш преди да отрежеш, хем пък гледаш сигурното...и къде отиде смелостта?


Хич не ме гони безсъние..имам ли да решавам нещо...раз и това е..все пак човек има и интуиция и тя е винаги права...
Ооо от всичките ми работи аз съм напускала...започне да ми става тягостно и подам оставка..и така като се замисля екстра се е получавало..отваряла съм си нови възможности и хоризонти.
Анализираща твърде прагматична Дева съм.
миии не че нещо, ама с девите никога не съм била от една кръвна група, а би трябвало, ама не съм.. Нямам нерви да чакам една дева да мисли и да премисля, а пък и девите които познавам на 90% са негативни към света..подозрителни, мнителни..



Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано21.03.17 10:01



Ти малко като Бойко Борисофф... Не чакаш теб да те уволнят, ами сама си подаваш оставката.





Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано21.03.17 10:37




Понякога трябва да си тръгнеш.Заради собственното самоуважение най-вече.
Мен не можеха да ме уволнят,понеже няколко пъти намесвах профсъюзите.
Затова направиха така,че стана невъзможно да работя.

Тежеста на един човек като човек,е в делата му!

Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: Finntroll73]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано21.03.17 12:41



Ще те търсят те, ама няма да те намерят...

Аз пък тази сутрин излизам да си разходя кучето (немска овчарка) и ей така от нищото един съсед ми вика – няма ли да му сложиш намордник? Вчера, към 18ч, в асансьора, докато синът му изкарвал неговото куче (мопс), моето било нахапало животинката му в асансьора – цялото било в рани.

Абсурд!

Никога не го разхождам по това време, обикновено излизаме към 21ч. Конкретно вчера го разходих в 22ч. Отделно, никога не влизам в асансьора с него, ако вътре има друго куче – просто изчакваме следващия асансьор. Само аз го изкарвам и няма как да се е случило в мое отсъствие.

Казах му, че това не е било моето куче, обаче онзи не вярва. Плащал си всички данъци и щял да подаде жалба.

Така и не разбрах защо обвини мен...

Подозирам един пес от последните етажи, който на народен език би могъл да се нарече "овчарка". Предполагам, че докато са пътували към първия етаж, синът с мопса е влязъл и битката е станала в този отрязък от времето, но това не е било с моето куче. Разбирам човека, че е гневен, ама в случая нещо съвсем се е объркал и е доста гадничко да клепа мен.

Съседски истории.



Тема само да вметна,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано21.03.17 13:18



че към 18 - предполагаемият час на ухапване на съседското куче, ти вероятно си бил на работа, нали така. Значи преспокойно, ако синът ти не е на 6 годинки, е могъл да е бил и той - просто е извел кучето без ти да знаеш.
Защото кучето от горните етажи може да и го припознае/сбърка човек, ама родният ти син.... нима съседът е объркал, че сина ти е извеждал кучето?

Виж там как са били нещата, и докладвай пак!



НА КОЙ МУ ПУКА!

Тема Re: само да вметна,нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано21.03.17 13:32



Нямам деца, не съм женен, по това време си бях у нас с кучето и чистех с прахосмукачката, даже не съм чул тарпаната. Единственото, което ми хрумва е да го издиря къде живее (че даже не знам и на кой етаж е), да му позвъня на вратата и да попитаме сина му – аз ли съм бил човекът, с чието куче е станал инцидента? Ако трябва и самия пес да види, да го разпознае, че не е бил той. Ако и тогава каже – да, ти беше – значи има нещо дълбоко сбъркано, защото не съм бил аз и не е било моето куче.



Редактирано от Nuke Dukem на 21.03.17 13:34.



Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано22.03.17 11:40



Така е.Азнямам куче,нямам проблем.


Не им се връзвай,да си лаят.То се вижда на кой колко му е акъла в такива случаи..
Тук в Норвегия е мазохизъм да имаш куче.Вено мръсно и мокро в тези дъждове.А като гледаш през прозореца как върви настрани понякога дъжда,а кучето скимти че му се пикае или ака...

Тежеста на един човек като човек,е в делата му!

Тема Re: само да вметна,нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано22.03.17 11:42



Ами това реално трябва да направиш.Понеже ще те мрази,а реално ти не си виновен.Или детето му нещо премълчава.

Тежеста на един човек като човек,е в делата му!


Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано22.03.17 23:43



ааааа..за мен не гласуват и не нося отговорност...а Бойко ни използва за "тест" на егото...колко народа го харесва.. : ))) Лошо е, когато сам си вреди човек и не оценява това което има..
Да се оправя сега...



Тема Re: За политиката и клецането!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa ()
Публикувано22.03.17 23:45



А твоето куче с кого е било?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.