Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Офца!нови  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.02.17 11:29



Научете ме!!!

Научете ме да спра да се съобразявам! Да не щадя всеки наоколо, да не мисля дали тоя момент е подходящ или не е, да не треперя, че ще причиня вреда, че някой ще получи сърдечен удар от моя реакция, да не се спирам като искам да счупя нещо, научете ме да не рева отвътре докато мисля сакън да не пострада друг, искам да мога да избухвам и подскачам както и когато ми дойде, омръзна ми от мене си! Защо постоянно мисля за другите!!!!





Тема Уфсъ! Значинови [re: Bezsynna]  
Автор Phillip (Pompeo)
Публикувано17.02.17 12:23



Значи, много е просто. Чертаеш един малък кръг, който съдържа хората, с които живееш 24/7. В него много внимаваш и гледаш всичко да е наред, с цената на всичко!
Чертаеш един малко по-голям кръг, концентричен на първия. Той съдържа съседите ти в блока и то не всички. В него внимаваш значително по-малко, с приоритет на първия кръг.
Всичко останало извън втория кръг го минаваш през безчувствени, изчислени бизнес отношения. Това е.



Колкото до избухването и трошенето, правиш така. Занасяш средно голям чук в мазето. След това, когато има някаква битова джаджа за подмяна и изхвърляне, не я носиш до кофите или на вторични, а я сваляш и нея в мазето. Примерно старата печка Раховец, пукната ваза, станционарният телефон с шайба и др. И като ти дойде избухливото, слизаш в мазето и мааш с чука по вехториите. Много е разтоварващо! После постепенно събираш парчетата в найлонови торбички, които лесно изхвърляш при обратния курс. Ако не ти достигат собствени неща за трошене, то съм сигурен, че в общите ви коридори и помещения прашасват от години вехтории, печки, мебели, джнунджурии, които никой не иска да си ги изхвърли, нито да си ги вземе обратно да си ползва. И тях ги мааш с чука и изхвърляш постепенно по същата процедура, хем ще и има възпитателен ефект за в бъдеще върху съседите, както и очевидна практическа полза.

~~~
Посетих и други две цивилизации, защото и там самсарата ни беше отвела.

Lucky Eva

Тема Re: Офца!нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано17.02.17 12:38



Някои неща не могат да се променят.


Вече съм се убедила, че когато човек е по-тактичен и чувствителен, той редовно се съобразява с околните, независимо дали са негови близки, съседи, колеги или непознати в обществения транспорт. Просто трябва да свикне да не му тежи това положение и да не възприема като проява на слабост своята същност. И бездруго след определена възраст е трудно тя да бъде коригирана, а и достатъчно са тези, които винаги налагат своето и не им пука много, та нека има и други...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Офца!нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.02.17 15:42



Фрий Соул - не я познавах тогава, пишехме в 1 форум:
"Не е груб егоизъм да се грижиш за душата си."
каза ми го в подобен на твоя момент
винаги ще помня това изречение



Тема Re: Офца!нови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано17.02.17 16:00



Май почти всеки го има този проблем.
Сподели сега конкретни подробности и примери, за да оформим учебната програма като за теб...



ad infinitum ...


Тема Re: Офца!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (минаващ)
Публикувано17.02.17 16:50



Аз съм кофти парче, и като такъв се чувствам прекрасно.

Накъде и се обърна хората ми изглеждат ени добри, слънчеви, лъчезарни, и направо ми се допява.

Обаче пея фалшиво, славей мож да си абортира яйцето.





Тема Re: Офца!нови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано18.02.17 00:23



Бих те научил да постъпваш така, че да не ти се иска да избухваш и да чупиш нещо. Да ги отпочваш по-отрано. Като не мога сам да се науча, поне да науча някой друг.



Awaken my child, and embrace the glory that is your birthright.

Тема Re: Офца!нови [re: Bezsynna]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано19.02.17 00:08



Мдам, не тр да се стига дотам...


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Офца!нови [re: Bezsynna]  
Автор pyrvata (сладунка)
Публикувано19.02.17 13:33



... е кой да те научи, голямо момиче, на тези неща? Сама трябва! по-скоро е трябвало, след 30г. възраст е късно да се учиш ... нищо не се променя след това... внимавай само да не се вкараш в големи бели и толкова... дори излагайки проблема си в публичното пространство има опасност да го задълбочиш, получавайки неадекватни реакции от пишещите...всъщност, какво конкретно имаш предвид с това словоизлияние?



Тема Re: Уфсъ! Значинови [re: Phillip]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано19.02.17 16:38



+1






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.