Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Иде Есеннови  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано19.02.17 17:01



Зимата си отива, а пролетта и лятото излитат ей тъй. Само шибана зима и студена есен ли ще е тепърва? Не ми излиза логиката.



Тема Re: Иде Есеннови [re: SteepRoad]  
Автор urata (юрата)
Публикувано19.02.17 18:53



нямя логика. За това направи така че максимално да се насладиш на пролетта и лятото.
Друг е въпросът че на мен никога не са ми достатъчни

, но си имам обяснение...



Тема Re: Иде Есеннови [re: SteepRoad]  
Автор Baldrian ()
Публикувано19.02.17 19:09



нещо се бъгна климата...от октомври до май студ...четири месеца нещо различно...поне последните години е така...

Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!


Тема Re: Иде Есеннови [re: Baldrian]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано19.02.17 20:42



Ами да, климатът стана 50 нюанса кафяво, като двата сополиви урода с неясен пол и още по-неясни сексуални влечения. Човек ще си счупи пръстите да превърта напред "филм" като този. И двата изрода набръчкани, като едното вечно подпухнало и просълзено, а другото гледа вторачено като неоплодена яйцеклетка на птицечовка. Те живеят сред нас.



Тема Re: Иде Есеннови [re: SteepRoad]  
Автор Baldrian ()
Публикувано20.02.17 01:04



връзката между климата и хората?
вероятно я има. няма как да я няма всъщност...



Посочи ми коафьора си, за да ти кажа какъв си!

Тема Re: Иде Есеннови [re: SteepRoad]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано20.02.17 12:09



Много хубаво би било, ако след пролетта директно пристигне есента. Лятото започва да се превръща в най-ужасния сезон за мен.

Единствено морето е чудесно. Самото то, без плажа, обаче.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Иде Есен [re: saksun]  
Автор tirtirlin (минаващ)
Публикувано20.02.17 12:16



Море,море, като бира ти си течно !





Тема Re: Иде Есеннови [re: SteepRoad]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано20.02.17 12:34



Явно си в есента на живота си.И аз съм на 43,но мисля че тепърва предстои лятото за мен.



Има пролет..ЛЯТО..и чак след това есен.
Аз лично с нетърпение очаквам пролетта.И малко по-слънчевите дни тук на север.
За да може да се разхождаме,да правим пикници с колата покрай езера и води.Планирам да навия поне още едно семейство да покараме из Норвегия,и да спим за нощ две някъде на бунгало.Въобще имам нужда от движение.Всичко е свързано с пари,но все пак като си напазариш от магазина,като си намериш някъде бунгала до вода лятото или през пролетта до някоя вода или езеро в горите и планините.
И да прекараме малко време с истински свестни хора надявам се край лагерния огън.

Такъв тип екскурзии ми се правят.

А отделно се надявам и най-после нещо да се отвори за работа.Понеже да стоиш в къщи безцелно,не е живот.Колкото и да си уплътняваш деня и времето,се чустваш изгубен на една част.
Тъкмо вчера се разговорихме на по житейски теми с баджанака и балдъзата.Имаха нужда да седнем покрай вечерята и да споделим това онова взаимно.
И те се чустват че му изтървават края за определени неща.И аз се обадих и рекох,че с тинейджърите..както и да процедираш,все ще си в грешка.Просто трябва търпеливо да изчакаш да им премине периода.Техните деца са малки,и са им малки проблемите още.
Но и баджанака е взел да узрява и той че не всичко е пари или стандарт.
Понеже стана въпрос за общи познати,че чух от устата на един където все се хвали че големите кинти изкарвал..че парите не били всичко.?
Аз даже отреагирах и рекох..някой друг да ми го беше рекъл,щях да му повярвам.
Ама този все за пари говори,за колко изкарвал,и каква кола си бил харесал,какво обзавеждане и пр..
И баджанака разправя..той за заблуда на врага ги говори тези неща,хвърля тънки лафове,че не е чактакъв материалист..и след два часа почва пак яко с хвалбите.

Хора различни му рекох,ама малко са тези които осъзнават че е важно какво те дават в живота на другите.
Визирайки вечно ощипаните и недоволни вегетарианци.
И го бъзикнах..започни диети,спри месото..и ще се издигнеш и ти към вечното недоволство..как никой не те разбирал.
Понеже стана въпрос и за друг познат,който казал че нямал да ходи повече у тези наши бивши познат които превърнаха дните ни в ад,понеже все трева и сладки му слагали на масата.

От липсата на месо ще да е тази агресия и недоволство.
Пък баджанака е голям фен на скарите и луканките.И си пасваме идеално.


Тежеста на един човек като човек,е в делата му!

Редактирано от Finntroll73 на 20.02.17 12:40.



Тема Re: Иде Есеннови [re: Baldrian]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано21.02.17 00:58



Още навремето бях казал на един папа, беше по времето на крал някой си, до едни съоръжения за нещо си, че не е редно да се лигавят с йоносферата, щото реколтата в Семчиново измръзна и лозята не ще "дават вино черно и гъсто като смола", следователно ще ядат шамарите. Обаче не ме послуша дъртият бухал и ето резултата.



Тема Re: Иде Есеннови [re: Finntroll73]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано21.02.17 01:21



От липсата на месо ще да е тази агресия и недоволство.

Има логика. Липсата е зловеща сама по себе си. Не е необходим повод, но наличието му дава относително удобство на повечето. Не знам колко полезни свойства има месото, но не приемам за адекватни напъните на мършоядните да наставляват останалите по темата.

По-долу онагледявам крайния резултат от дългогодишната употреба на месо при двуногите.

Редактирано от SteepRoad на 21.02.17 05:05.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.