Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:55 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Офца!нови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано22.02.17 10:08



не ми вменявай свойства по предположение. Моя диапазон на харесване е изключително широк, не си срещал такава жена като мене.Харесвам и грозни и прости и вечно мрънкащи. Важното е нещо да ме запали у тях, дори и дребно.
А в редкия случай, когато някой мъж нищичко, ама абсолютно нищичко запалващо няма, той пък ме запалва, че е абсолютен феномен по липса на възбуждащи качества...



ad infinitum ...


Тема Re: Въх!нови [re: Alice in WL]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано22.02.17 10:22



А стига бе!

Чак пък толкова липса на критерии за къпане



Тема Re: Офца!нови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.02.17 10:55



Ами ако те харесам или ме харесаш. Ще се депресираме и ще има несподелена любов.



Тема Re: Офца!нови [re: blood2]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано22.02.17 10:59



>>> 'Ами ако те харесам или ме харесаш. Ще се депресираме и ще има несподелена любов'

Хора, сега помагайте на мен! Обяснете ми какво точно ми казва Блъди...



ad infinitum ...


Тема Re: Офца!нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано22.02.17 12:00



Нямам време и нерви за дълго писане, тъкмо да не отваряте сто постинга един след друг.

Бях в Париж, а не бива да казвам на колегите, много е кофти да не мож се похвали, а те най-реално могат да оценят какво значи да те извикат тааааам, споделям, оуф. И снимки не мога да пуснааааа.



По темата - не съм съгласна с Филип, че близките трябва да се щадят на всяка цена. По принцип да. Но когато ме нараняват, нима е нормално да си мълча? Това значи да си крия емоциите, ми не са ли именно близките тези, които най-добре трябва да ме познават, ще познават ли истинската мен, ако крия от тях как преживявам нещата?? Не съм съгласна!

Алис - не ми се ще да излагам точния случай публично.
Първата - конкретно имам предвид, че понякога не се понасям такава тактична.
Юрата - да, чувствам се недооценена. Искам да ми се казва и показва, че нещата, които правя, имат значение и да знам, че на някого е ясно, че ги правя от сърце и с желание, а не защото се полагат по дифолт, понеже видиш ли, тъй и тъй вече съм наоколо и едва ли не длъжна.
Холи - не е такова натрапване с добро, рядко го правя, преди повече, но вече се понаучих.


Не знам какво може да изпуснах, още ме тресе пътуването, голяма емоция. Поздрави!



Тема Охоо, Париииж!нови [re: Bezsynna]  
Автор Phillip (Pompeo)
Публикувано22.02.17 13:11



А да се надяваме ли на подробен пътепис?



~~~
Посетих и други две цивилизации, защото и там самсарата ни беше отвела.

Lucky Eva

Тема Re: Охоо, Париииж!нови [re: Phillip]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано22.02.17 14:13



Няма как. Имах мои само два часа едната вечер, и то с шофьор. През нощта можеше да изляза сама, но заспах като пън с дрехите пред телевизора, а сутринта летях. Лек тъгъдък където той ме заведе, снимки тук-там, попушихме на брега на реката и обратно.

Видях доста неща, добре че повечето се падат наблизо. Две преки - спирка за фръц и зяпане, две преки - пак спирка. И така.





Тема Re: Офца!нови [re: Alice in WL]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.02.17 15:01



казва ти едновременно:
- че не ще само еднократен секс
- че има вероятност взаимоотношенията да са сериозни и с желание да са дълготрайни за единия, а за другия да е само еднократен секс
- че го е страх
- че не приема за сериозно предложението ти
- че е несигурен
- че се притеснява да не хлътнеш по него и направо от летището с куфара да се нанесеш у тях

с една дума ти отказва и го е яд, та продължава да си мечтае
ама ако така...
ама ако иначе...

и се чуди къде да те заведе у тях не може - студено е
ти ако ще му предлагаш - предложи така, че да приеме


хотел, но да не е прекалено луксозен, че да се притесни
да е близо до тях, та да му е удобно
ако не е, не пращай лимузина, че и това ще е притеснително
и... ако може и 1 сценарий
щото така ще може детайлно да обсъдите подробности



Тема Re: Офца!нови [re: Bezsynna]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.02.17 15:06



Нека ти!


И пак да ти се случи скоро!

А колегите рано или късно научават. Това си е правило. Знае ли 1 или има документална следа за пътуването - знаят и останалите.



Тема Re: Въх!нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (минаващ)
Публикувано22.02.17 15:52



Мъж и жена да се взаимоизкъпят, и да не се взаимонаеее....... това извинявайте но ми идва извратено




Виждал съм мъж, страх го е от жена, коя даже живее в друг град, камо ли да го къпе.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.