Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:25 09.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Голям шлемнови  
Автор expat ()
Публикувано31.01.17 17:37



Днес направих голям шлем. Да си се похваля.



Тема Re: Голям шлемнови [re: expat]  
Автор tirtirlin (минаващ)
Публикувано31.01.17 18:27



Разясни в елементи моля ?



Тема Re: Голям шлемнови [re: tirtirlin]  
Автор expat ()
Публикувано31.01.17 18:34



Четири български партии, които ще влезнат в парламента ме поканиха на избираеми места в техните листи. На всички отказах.



Тема Re: Голям шлемнови [re: expat]  
Автор tirtirlin (минаващ)
Публикувано31.01.17 19:04



В политиката бърже се разбира кой/колко струва, просто средата изявява потребност от комплексни качества.

От сяка талпа политик не става. От три постинга, ти казвам,- стой си вкъщи, не е за тебе това.





Тема Re: Голям шлемнови [re: tirtirlin]  
Автор expat ()
Публикувано31.01.17 19:22



Това и правя. Твърде дълго съм работил с политици за да знам що за птици са. И да ти кажа, почти немат качества. За разлика от цена.



Тема Re: Голям шлемнови [re: expat]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано31.01.17 21:28



Доколкото може да се каже, че нещо за теб съм разбрала от писане, си имаш собствен бизнес и добър живот. Понеже няма как случаен елемент да получи подобни покани, ти се радвам, че си в неслучайна позиция. Там има проблеми, които аз лично нямам и вероятно никога в дълбочина няма да разбера, но мисля, че си си спестил излишно натоварване с промени, ангажименти, обвързаности и усложнения, което ми изглежда напълно разумно.



Тема Re: Голям шлемнови [re: expat]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано01.02.17 11:56



Добре си направил.
Явно сега е бурна кампания за попълване на листите. На мой познат му предложиха също, не от 4 партии, ама от една доста голяма и 'стара'.
Но са му поставили твърди условия. Едното е напълно да престане да чете и пише по форуми и соц.мрежи, особено да пише. Другото условие, понеже той освен оправен и интелигентен е и доста добре изглеждащ и като така си пада по хойкането и никога не остава без приятна женска компания, та и това да спре. Той разбира се отказал.



ad infinitum ...


Тема Re: Голям шлемнови [re: Alice in WL]  
Автор tirtirlin (минаващ)
Публикувано01.02.17 12:10



и никога не остава без приятна женска компания, та и това да спре.



И да им слуша брътвежите.

Тоа а глупав, отделно е женен хайвана навярно.


Истинският мъж с жени се не занимава !





Тема Re: Голям шлемнови [re: tirtirlin]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано01.02.17 12:30



Не е женен, не се е и женил.
А женските брътвежи той няма как да ги слуша, след като мама им е казала да не говорят с пълна уста.
Въпреки че разправяше с голям смях за едно негово бивше гадже, която го лапала така малко странично, все пак можела да говори в процеса. Казвало се латерално, тя била лекарка и рутинно използвала този термин...



ad infinitum ...


Тема Re: Голям шлемнови [re: Alice in WL]  
Автор expat ()
Публикувано01.02.17 12:50



И от старата ми предложиха. Като им казах "Нямам амбиции за депутат", отговора беше "Ще ти създадем амбиции". Все още не знам как да го тълкувам, лично на мен ми звучи малко заплашително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.