Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:04 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема На дивана в изолаторанови  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано12.11.16 02:15



Как ви се отразява мъже?
Питам мъжката част.Понеже предимно ние мъжете си го отнасяме.В такова положение сме от 10 дни.В крайна сметка..не се натискам,не пресирам..чакам.
Чакане му е майката в този живот.Току що писах на Блъди,че му завиждам че няма жена донякъде.
Понеже за жените,ние мъжете сме като бълхи,и периодично половинките ни дъвчат.
Хем ги дразним,хем не могат без нас.


Всичко започна най-невинно,после бях обвинен в какво ли не..и си се пренесох сам в изолатора,най-крайната стая.
Каквото дойде.Пак приказки за разводи..незнам,дано го намери този идеален мъж и Донжуан жена ми.
Понеже явно вече започва критическата,с болести е,хормони..незнам.
Казвам и..правя всичко по силите си..в това нелеко положение което съм,без работа..не мога да направя фокус..мокус и всичко да е със златна нишка.
Правим което можем в крайна сметка.Но взех да се замислям сериозно над поговорката,докато смъртта ни раздели.

Понеже се врекохме в добро и лошо..уж си говорим,пък още ми е сърдита.
Просто хванах сина ни,който се гавреше с нас в 10,30 и правеше всичко напук за да не си легне.
И го изкарах малко по -рязко от кухнята,да му дам старт към банята.Без да го докосна с пръст реално.
И се почна скандала.Няма значение.
Каквото дойде.Хиляди пъти се извиних от този ден насам,с цветя и прочие..но имам Скорпион в къщи,жена ми.Зодия Скорпион.
Взех си чаршафите и юргана ,и и рекох..който няма нито един грях..да хвърли първия камък!
Не съм изобщо безгрешен,но не съм и чудовище.
Явно колкото е по-добър човек като цяло,толкова по-малко го уважават.
А повярвайте ми..не съм създаден да го лишав ам от игри постоянно,от филми,тв и пр.
Следвам детската педагогика на жена ми.
Изобщо не му пука вече от наказанията.
С добро..лошо..с лошо..пак лошо..
Оставам на капацитета от детската градина..педагога да решава.
Понеже аз съм го бил засилил да отива да се мие и да спре със лиготиите.Трябвало с увещания.
Не трябвало така.Ами поне половин чад го молех човешки да си легне,само на колене където не му паднах.
Вие молите ли се на синовете и дъщерите ви в 7 клас в почти 23 часа с баница на ръце да си легнат?
Понеже не мисля че с перманентни наказания и лишения от това или онова има ефект.
Това е педагогата на жена ми,с разговори и наказания.
А живата гавра,подхилване и подигравка е лицето ми..?
Нищо..дали ще сме заедно или не незнам,ама след 18 като дойде време да заживее сам сина ни,ще види такъв ужас и ад..че му е бедна фантазията.Няма кой да му върви след гъза за всичко.Вече му направихме списък за всеки ден.
Понеже ние търпим..ама някъде другаде ще бият направо.
С наглост..ще видиш колко приятели ще имаш изобщо му разправям.Той ми се плези..
Нищо..живота ще го научи.
Учи качественно,макар и болезнено.


Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.

Редактирано от Finntroll73 на 12.11.16 02:22.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано12.11.16 02:45



Като ни погледнеш отстрани усмихнати,говорим си..пред хората всичко е ок..а иначе всеки в стаята си.
Незнам..пак ще бъда обвинен след време че нямам нагон и не се сещам.Еми..не искам само аз да пресирам и давам инициативата.А тя само на мен чака.Сега не знам изобщо занапред как ще е..
Ама ще ми писне..и като ударя по града,понкръчми и курви накрая..

Майтапя се,никога няма да го направя.
Или съм с нея или не..и чак тогава.
Аз не съм като баща ми.И никога няма да бъда,и да причиня това на детето си.В крайна сметка климата е добър в къщи..ама ми се намеква..твоятс кола..нали си е твоя..твоята стая..твоите пари..
Еми хубаво.Всичко за мен в общо,аз лични финанси нямам.Всичко е за семейството,но тя нали е зодия Скорпион иска дс жили сега..да ме боде..докато лудна.
Баща ми прозря нещо преживе..че няма да ми е лесно с нея.
Много я обичам,но си е много специална и доста изискваща.
Все има по някой коз да изкара от ръкавите с критика към мен.
Със сигурност толкова добър мъж домошар няма да намери.Бас държа,че с норвежец ..са се разделили на първия месец.
Никой няма как да бъде Христос.Не писах известно време тук,понеже ми беше гадно.
Знам че давам храна на хиените тук и тези които.ще се зачекнат с мен веднага,но не ми пука.
Един ден ..просто както търпях 13 години гадна работа..чашата преля тотално и си тръгнах..така може и в семеен план да си хвана чукалата и към бг.
Понеже никой не е създаден за безкраен тормоз със супер изисквания към него.
Ами аз ако почна да соча кирливите ризи.
Спрях с алкохола и вредностите заради нея,заради семейството ни.
Обаче няма да доставя на никой удоволствие да ме види на колене и пропит отново.
Както и да е,благодаря за вниманието.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано12.11.16 12:03



Бас ловя, че жена ти умира от страх да не ви вземат сина. Достатъчно е той да спомене, че го тормозят. Работи в детска градина. В Норвегия. Сам си казвал, че са жестоки по отношение един шамар или крясък. Какво се шашкаш. Кой знае какви тонове инструкции за нежности и внимателности към чуждите деца е отнесла. Не бива да си сигурен, че избликът към теб е само заради теб. Остави я на мира и действай да намериш работа, несигурността също изнервя, а думите често не струват нищо, ако не виждаш човека отсреща с действия да се старае.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.11.16 12:08



Няма да ти давам никакви съвети, ниго да ти съчувствам. Защото полза, няма. Хората са такива каквито са.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано12.11.16 15:30



Действам и се старая постоянно.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: blood2]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано12.11.16 19:21



Хе хе,това към мен ли беше,или към жена ми?
Не сме лесни и двамата,така е.

Да кажем че където пуши комун,има скандал.Няма къща без разправии.А че в градината яко са я зомбирали със това да е толкова уплашена..безсънна е права.
За съжаление никой не ни е виновен в избора на държава.Не може да имаш уреденост и свобода.
Норвегия е всичко друго но не и свободна и демократична държава.
Една златна клетка е..златна но клетка.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано12.11.16 20:30



Нали не очакваш някакво мнение или съвет, след като толкова много не ме харесвате в дира. Нека по-умните си кажат мнението.



Тема Стигнах донови [re: Finntroll73]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано13.11.16 00:09



В четенето на писанието ти стигнах до термина "най-крайната стая". Колко изразително! И си го представих с поразителна яснота. До тази най-крайна стая се стига по един дълъг коридор, като се мине покрай 3-4 други стаи, тоалетна, баня и гардеробна. Естествено, на втория етаж, който за разлика от първия има по-малко стаи. Престанах да чета и си отдъхнах, да ти имам проблемите!



~~~
Нека бъдем обективни реалисти.

(LAMBl, икономист и банкерин)

Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: blood2]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано13.11.16 01:29



Аз да не те харесвам?Напротив,ти си интелигентен и добър,макар и вечно хленчещ и оплакващ се.
И аз съм донякъде като теб.Само че аз лека полека разбрах че нвма смисъл да се оплаква човек.Бях виновен за случката с детето и сина.И сега си изкупвам последствията на държанието си.
Не бях прав да си изпускам нервите.Трябва много да работя колкото и да ми е трудно в момента да се науча да бъда спокоен,балансиран и каквото и да става да броя до 10 преди да се ядосам.
Вече като за начало,има ли конфлинтна ситуация..колкото и да ми е засегнато егото..ще напускам мястото,стаята и пр.
Напълно сериозно ти ги говоря тези неща.
Мълчание му е майката.Само мълчанието ще ме спаси.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: Стигнах донови [re: Phillip]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано13.11.16 01:32



Е не,не съм в къща.В апартамент сме.Проблема е в мен самия.
В нервите и отреагирането ми.Но това ще се промени.Колкото и да ми е гадно житейското положение в момента.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.