Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:15 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано30.11.16 01:04



Аз на бившата си работа умирах всеки ден по малко.Умрях 10 000 пъти сигурно там.В ситуации които никой нормален човек не би изтърпял.И съм им го казвал директно.Че толкова работлив и търпелив няма другаде да намерят.В крайна сметка накрая бях като животно.
Имаше дни..седмици в които едва ли разменях повече от 20 думи с колеги и най-вече шефове.
Заговорихс ли ми шефове,гледах просто възможно най-бързо да избягам далеч от гнусните им ехидни физиономии на хиени.
Понеже аз виждах какво правят..не слушах какво говорят.Аз гледах делата им.Делата никога не лъжат.
Незнам ..стига толкова.Лека нощ..че утре работа имам да върша.
И дано господ е милостив над мен и нас.



Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема за скорпион жена е недопустимонови [re: Finntroll73]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано30.11.16 09:17



да се държи като твоята - така й кажи. Освен това й кажи, че сме в 21 век, а не в 19-и.
Той синът ви сигурно прави по-често секс. Да, да, не се майтапя, добре че не е дъщеря....

НА КОЙ МУ ПУКА!


Тема Re: за скорпион жена е недопустимонови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано30.11.16 12:02




Той сина още хабер няма,на 12 е.
В близките години ще почне да му става.Незнам,никога за мен една връзка не е била само секс.Но в последно време изчезна тръпката между нас.И ме мисля че затова вината е моя.Правя опити за близост,не се получава засега.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: за скорпион жена е недопустимонови [re: Finntroll73]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано30.11.16 13:34



Май да започнеш да се отнасяш към сина си като към човек. Дъщеря ми е била под три когато се съобразих с нея за следобедния сън. Не е кукла и нужна приставка за щастливост на семейство. На него от години му става, но ти явно нито си питал, нито си говорил. Пропускаш истинския живот край себе си докато блееш какво можело да стане нататък.



Тема Re: за скорпион жена е недопустимонови [re: Finntroll73]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано30.11.16 16:57



Знам на колко е, споделял си. И затова написах, че Слава Боже, че не е Момиче.... че на тия години (12) те вече Го правят, уви....
А на твоя му става, какви Години още бе, бро?!

Шъ извиняваш, ама маа чикий кат луд

НА КОЙ МУ ПУКА!

Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор ellynora (x)
Публикувано01.12.16 00:21



Може би подходът към жена ти е неправилен.



Тема Re: за скорпион жена е недопустимонови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано01.12.16 00:38



Може и да си права.Ще видя да се опитам да поговоря с него за влечението към другия пол,към това дали се чуства странно понякога..относно възбудата.
Следим го какво гледа и отваря на компютъра.
Не съм забелязал да е отварял забранени страници

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: за скорпион жена е недопустимонови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано01.12.16 00:41



Не мисля.Все щях да забележа нещо,мъж съм все пак.
Оттам съм минал и аз.
Лично аз чак към края на 6 клас за първи път ми стана .

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: ellynora]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано01.12.16 00:50



Дай предложение.Жена си все пак.Не искам да насилвам нещата.Искам все пак и да имаме промяна и освежаване на живота си.То е ясно че корекциите пак аз ще ги направя.Винаги така е било досега.Тя не обича тип мъже които са груби и не уважават жените.Аз не съм такъв тип мъж.
Може би затова и не бях вървежен навремето между жените.
Не съм типичния мъж гадняр който си мисли че жените се разтапят в краката му,ако единственно се държи гадно.
Доста сме сходни във вижданията си с жена ми.Относно нещата от живота и човешките характери.Неслучайно навремето все ни мислиха за брат и сестра.
Неведнъж са ни го казвали.Не искам такъв тип връзкс обаче..като между брат и сестра.
Понеже все повече взе такава да става.Като между добри приятели.
Трябва да направя нещо екстраординъри.Да я изненадам в добрия смисъл на думата.
Ще видя нещо да уредя за този уикенд.Било то събиране в къщи с нови познати,или ще излезнем.
Искам нещо ново..прекалено традиционно и еднообразно живеем.
Знам че всичко е свързано с пари..но за една вечер трябва да се отпуснем и да забравим проблемите.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано01.12.16 10:48



Просто заради една моя невъздържана глупост за секунди
Сериозно ли мислиш че е заради това? Ми не, това е била капката, преляла чашата.
Чета те..и се питам наистина ли не виждаш, че с това размятане на вина нищо не правите! Защо искате да се владеете! Тя виновна за това, ти за това и? Настина ли не виждаш, че има проблем и трябва да се реши, а не да се обвинявате! Ти се приел за перманетнто виновен и с това си загубил доста неща..

..
А така...а не си ли се замислял чеее това не е начина...да масажираш краката и и да пускаш ръце.. : ))) Не си на 20 бе пич, дръж се като мъж! Жената първо иска емоционално, после с тялото си..загубили сте емоцията помежду си, а не секса!.. Върни си емоцията и тръпката помежду ви, другото само ще дойде... : ))
Амааа ти още ли спиш в изолатора?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.