Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 21.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Bezsynna]  
Автор expat ()
Публикувано23.11.16 17:31



Я къф ляф праф!



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано23.11.16 17:37



Жените като остарея и въобще не искат любов и да ги харесват. След определена възраст е глупаво да си мислиш за жени и за гаджета, ако нямаш. Ти поне си имаш жена.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Bezsynna]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано24.11.16 07:56




Давай,удряй.Той живота и без това ми стоари хиляди удари за 40 год живот.
В кръга на майтапа.Аз търся близост,тя е дръпната на някаква степен.Вижда се.Понеже намекна на няколко пъти че липсвала тръпката,прекалено еднообразно било всичко,никой не ни търсил,не сме били вървежни.въобще нищо не вървяло.Затова мислех да променим този заседнал живот,и да се отворим за излизания и срещи с хора.На мен контакти са ми нужни във всякакъв аспект.Било то заради помощ за работа,да прогоним скуката и злободневното ежедневие,да си припомним младините..незнам..може д ме гони критическата..но ми се ходи по клубове,концерти..играе ми се,дискотеки също.маар никога да не съм бил особен фен на диското.

Искам просто да и върна блясъка и радостта в погледа и очите.И се надявам като почнем да се веслим и разтушаваме и да се събираме с хора..да се възобновят старите чуства в нас.
Щом има някакъв проблем и нещо трябва да се промени,значи трябва.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: blood2]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано24.11.16 08:00



Жените на 40 вече не са тези с които си се запознал на 20.Уж взех едно момиче което устата не си отваряше,беше срамежливо и доста затворено.
Днес разликата е доста голяма.


Каквото и да правя,става накрая както тя иска.Еми..успя да ме настъпи пред олтара,ето ти резултата.
Който включва задаване на курс за всякакви корекции към мен.
Чуства се като димант,който тя шлифова малко по малкопостоянно.И на момент получавам удари с пилата..


Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: споко,нови [re: Finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано24.11.16 11:28



Дума да не става
хаха...щоооо...бебето е прекрасно нещо.. : )))
Добре де, бебето беше просто посока..да се замислите да правите нещо заедно...знам ли.. : ))



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано24.11.16 11:47



,не сме били вървежни.
ъъъъъ? ...а трябва ли да сте вървежни...и какво по-точно значи това?
Финтроле, като те чета и настръхвам...иии се чудя защо си го причинявате?
Първо..това мъжете сте сранни същества, защо избягвате диалога...Защо не я попиташ ТЯ какво иска, а ти решаваш вместо нея че и трябват дискотеки и шумотевица...ами ако не иска? Ами ако твоята изненада се окаже провал, само защото не искаш да чуеш нейното мнение? С моя мъж две седмици се карахме заради един червен халат...щото той решил ЧЕ АЗ ГО ИСКАМ и ще ме изненада страхотно...да ама аз не го искам и няма да го нося..не съм дете за да ми налага и казва АЗ КАКВО ИСКАМ! Ми да попита..а и плюс това не обичам плюша..а то бяха драми за този халат...маани... и не отстъпих, ама сега се научи да ме пита... : ))) та има резултат...и всичко вече е оки..
Та така и при теб...защо не седнете двамата като големи хора, всеки не си каже кой какво иска, какво му липсва..иии така да решите проблема. Баси!...наистина ли е трудно! И с мълчание, подмазване и угаждане няма да стане...напротив, трупате негативи...и двамата
ААаа и споко..всички след 40 май изфирясФат... : ))))
Та лесно е...сядате на вечеря някъде...или дори и в къщи и поговорете...където липсва диалога всичко се скапва...защото всеки криви другия по собствените си преценки...а те почти на 99% не са верни...
Абеее...защо се усложнява като е толкоооваа просто...да разбереш другия какво иска и мисли...и така наистина да доставиш радост..и усмивки..



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано24.11.16 19:56



< Еми..успя да ме настъпи пред олтара,ето ти резултата. >

Така е, сега цял живот трябва да търпиш, защото още пред олтара е станало ясно кой ще командва парада



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: ShokoLaDa]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано28.11.16 13:57



Трябва да го направим,да.Досега тези две седмици бях толкова болен,че всяка нощ се потях като кон направо.Макар че не е студено,пусках печката само за час -два в крайната стая преди да си легна,и после отварях нещата за през ноща..пак се потях.Вече съм от 3,4 дни на Апоциклин,вид пеницилин..мна хапчета.Понеже се беше отразило на дробовете от тази кашлица.Вече значително ми просветна,и ще трябва да намеря момента да седнем на поговорим.Искаше ми се да е някъде на свещи,на ресторант,настрани,без детето.Практически няма как да се проведе в къщи този разговор,дори и след като той е легнал защото всичко чува.
Трябва да го оставим на тъщата някой ден,и да отидем да отделим няколко часа само за нас си,да поговорим.
Ако ще и да спя още няколко месеца в изолатора слред този разговор,ако ще и да не правим секс още месец или два.То така или иначе сексуалният ни живот никога не е върховен.Колкото пъти съм бил по-ахгресивен..тя все е изморена,боли я глава или пр..знаете се жените колко е трудно да ви уцели тоичният момент човек.Когато пък не проявявам дейно интерс бивам обвиняван че не поемам инициативата и че не съм се бил цещал.Ами то трябва да има страст от двете страни.Нека тук хората които са много на ти с лзбовния живот да кажат-трябва ли мъжа всеки един път той да е инициатора?
Понеже съм преживял яеостни епизоди на сълзи и разправии през ноща..как съм бил получил намек,пък аз изобщо не съм бил разбрал.За мен намека е опипване,прегръщане,нещо по-директно като навик с докосване или сериозни жестове.Ако си мисли че и следя пулса и възбудата..незнам,може би има недоловими сигнали..незнам при вас как е,кажете?
Понякога нещата стават спонтанно,но в повечето случаи така или иначе,аз съм инициатора.
Тези дни на потене в изолатора,ме докараха дотам че сънувах ужасен кошмар.Потя се аз,усещам насън как лепя целия от опт,как се стичат вадички по гърба ми,не смея да мръдна..че залепвам навсякъде по юргана..и за капак всичко това го сънувам на фона на Веселин маринов как пее,и се стича пот по мишниците му и ризата.



Това ако не е ужас ти самия потейки се зверски,да асоциираш потта си с Веселин маринов и потните му мишници и ризи.Накрая го засънувах по потник,и течат вади под мишниците му..едни космати мишници и миризливи..
То аз съм смърдял..усещах се.


Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: споко,нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано28.11.16 14:02



Ами незнам.Дните минават нормално,говорим си,помагаме си,оправяме се с детето,готвим,чистим,подреждаме..но вечер всеки в стаята си.Спрях да правя опити с прегръщания,опити да разтопя леда.Не работи.



Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: dama spatia]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано28.11.16 14:22



Аз си я обичам,ама незнам дали тя истински ме обича всъщност.Понеже цял живот все нещо не е дохаресвала в мен.Ако иска исус христос за мъж,не мисля че някъде ще намери такъв.
Всъщност не искам да се хваля,но съм доста над средното като доброта,домошарство,сериозност към семейството,всичко за семейството и въобще.Ако иска по-добър от мен,знам още преди да го е намерила..как ще изглежда.
щЕ СИ ХВАЩА ПЪТЯ С ПРИЯТЕЛИ ПО КРЪЧМИТЕ,ЩЕ ТИЧА ПО МАЧОВЕ ИЛИ ПО МЪЖКИ ПАРТИТА..ЩЕ СИ ДЕЛИ ПАРИТЕ НА НЕГОВИ И НЕЙНИ..И КАКВОТО Е ЗА ДЕТЕТО И ОБЩОТО..
Сори за капса.Просто може би и тя ги осъзнава тези неща.Повечето българи тук излизат жените им по женски партита соло,после наред са мъжете пак соло.Искаме като семейства веднъж някъде да излезем,а те вече уредили женското парти.А мъжете нито веднъж не ми звъннаха да ми кажат,ще излизаме..ще дойдеш ли?
Или пък..събрали сме се за мач,ела ако искаш?
И все се събираме в едни големи зали,с една сюрия деца на главите,един ужас е просто..с много чалга и по някое хоро.
И тази нова година ще е същото.
Понеже все пак коледата е за семейството и най-близките.
Много боли от това да те имат все втора цигулга..относно партита.
Винаги преди в компаниите съм бил душата на не една или две компании,липсва ми хората с еднакви виждания,музикални вкусове,хора с които имате поне няколко теми за говорене.
Хора с които няма да си правиш все сметка на устата какво да кажеш и какво не.Липсват ми хората от моята кръвна група,хората с които се разбирахме само с погледи.


Минал съм през какви ли не компании,но толкова зле откъм хора,приятели изобщо откъм връзки и социален живот като в Норвегия с българите тук..не съм бил.
На тях може би им стига едно общо парти на три пъти в годината.Но те си се срещат поотделно,от един град са,едни и същи музики слушат,едни и сущи неща горе -долу ги вълнуват.ТЪака и не се завъртяха хора горе-долу мои набори.
ИОма сега един мъж 79 набор,запознахме се с тях,мило семейство изглеждат..да видим как ще е.Но усещам че пак ние ги търси,ние натискаме за срещи,ние сме първите с интереса към тях.
Всеки път е така.А ми се иска някой път пък за разнообразие да видим че има интерес и към нас.
Изобщо не съм наивен вече.
Ако слерд един -два пъти срещи с наша организация,не ни потърсят..дотам ще е.
Имаше и други преди..поканихме ги,напоихме ги..много готино уж беше..и дотам.
Никакъв интерес повече,не са ни писали дори да питат просто как сте.
Все едно и също е.
Поне тези новите разглеждайки профилите им видях че мъжа е рокаджия.Отделно е бил професионален футболист.
Има две теми за които да си говорим.А е и фен на Цска,макар да е играл за Добруджа навремето.

Дано поне с тях нещо излезе.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.