Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 07.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: dama spatia]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано22.11.16 09:26



Тя винаги ми казва че тя правила копромис с мен.Били и омръзнало.
Ами моите всекидневни компромиси за какво ли не?
Не искам да се караме,затова гледам да мълча повече.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано22.11.16 12:06



На тоя свят имало две зодии - Скорпион и ухапан от Скорпион; ако питаш мъж ми също има две зодии - Телец и сгазен от Луда крава ама това си е напълно в реда на нещата; има указания само за първата половинка от заданието - как да намерим принца на белия кон, а как да съжителстваме с тоз полуидиот е въпрос на въображение и творчески интерпретации. Искрено ти съчуствам за синковеца - като станат на по 12-13 и като вземе да им знае много балалайката и да се чудиш на кой точно език да броиш до 300.... и според мен част от проблема е в Защита на детето, което виси като дамоклев меч във въображението на жена ти. Другата е че като си безработен и губиш част от авторитета си като шеф на глутницата/отговорен фактор в семейството.... малкия усеща ситуацията и си позволява да проявява неуважение и наглост поне по описаното от теб. Трябва да се говорят нещата.... а и да се действа по задачите.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: reborn2008]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано23.11.16 07:36



Така е,да.Направихме план.Час по час,и всеки ден.Уж говорихме,показа огромно старание..но всяко чудо за три дни.Гледам да не викам,но жена ми са и доста опънати нервите с него.
Имат доста домашни,тренировки,няма кога да ги напише..и като пишр есе от 250 думи по тема от книга,като седне и гледа в точката 15минути.Помагаме,даваме идеи .ама той очаква едва ли не аз да му го напиша.
Като излезнеш след 18 от вкъщи,не мисли че аз ще идвам да ти оправям каквото и да е.И аз изпитите няма да ти взимам.
Има голям потенциал,но е станал мързелив,писва му и все блъска и в нервни изблици че не е доволен с нас.
Еми веднага му слагам кръст на плана и придобивките.
Идеята е,да си събира пари всяка седмица ако изпълни всичко в плана.
Иначе знаеш ли как смята кое бил свършил и кое трябвало да му се плати?
Много е трудна възрастта,и на мен ми е гадно..че трябваше поне преди няколко години да се махна от тази работа,за да е по-добре днес положението.
Но в крайна сметка..карма,каквото има пред мен ще го изживея.
Трудно прощават скорпионите,да.
Засега стоя ниско,чакам и се надявам времето да реши нещата.
Вчера като си легнахме всеки в стаята си със жена ми,и пратих по месънджъра молитва за семейна любов.
Само това ми остана вече да се моля.Да я прочете и да види че винаги има шанс да се излезе от крайно забатаченото еднообразно ежедневие и връзка която има нужда от вяра ,любов и опресняване.
Сина ме пита пред жена ми на няколко пъти,докога ще спя там отделно.
Докогато се наложи сине.Важното е да бъдем семейство и да вървим към общи цели с любов и всеки да чува другия.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано23.11.16 07:51



Една любов е истинска когато оцелява въпреки превратностите на времето.
Разбирам че всеки търси сигурността,но няма нищо сигурно.Утре може и да не си жив.
Така че е важно в една връзка въпреки безработица,стегнация,проблеми с хорс и като цяло..двамата в семейството да се държат.
Каквото и да стане.Аз си извадих сериозни поуки от това какво никога не трябва да върша занапред.
Дано нещата се наредят при мен.
Понеже това са неща които са преодолими и могат да се поправят.
Вчера братчеда ми се обади че майка му са в приели спешно с инсулт.И в момента е в кома.Високо кръвно и диабет са докарали инсулта.
Днес щели да спрат упойката и да се опитат да я събудят,отделно са и отваряли главата да я чистят.Направо ми се доплака.Като знам че калеко е с паркинсон,братчеда безработен,братовчедката опъва на две работи разведена и едвам смгва с две деца,а най-малката братовчедка е в Калифорния,без работа и тя все още.Не им върви и на тях,цял живот с клизма я бутат.
Като знам какви са астрономически цените в бг,ама и аз почти нямам пари в сметката.
Ако се събуди и почнат да я стабилизират,щ е гледам да им пратя някакви пари като скоро получа.
Където не върви..не върви,каква одисея изкара тв с калеко и паркинсона,отделно и тя е с тромбози и на антиколагуланти.Така и не е разбрала че е имала диабет.И за часове и трябвало да викат линейка.
Това е истински проблем.Не искам да мисля най-лошото,дано господ я спаси.Но след инсулт вече няма да е същия човек.



Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано23.11.16 07:54



Една любов е истинска когато оцелява въпреки превратностите на времето.
Разбирам че всеки търси сигурността,но няма нищо сигурно.Утре може и да не си жив.
Така че е важно в една връзка въпреки безработица,стегнация,проблеми с хорс и като цяло..двамата в семейството да се държат.
Каквото и да стане.Аз си извадих сериозни поуки от това какво никога не трябва да върша занапред.
Дано нещата се наредят при мен.
Понеже това са неща които са преодолими и могат да се поправят.
Вчера братчеда ми се обади че майка му са в приели спешно с инсулт.И в момента е в кома.Високо кръвно и диабет са докарали инсулта.
Днес щели да спрат упойката и да се опитат да я събудят,отделно са и отваряли главата да я чистят.Направо ми се доплака.Като знам че калеко е с паркинсон,братчеда безработен,братовчедката опъва на две работи разведена и едвам смогва с две деца,а най-малката братовчедка е в Калифорния,без работа и тя все още.Не им върви и на тях,цял живот с клизма я бутат.
Като знам какви са астрономически цените в бг,ама и аз почти нямам пари в сметката.
Ако се събуди и почнат да я стабилизират,щ е гледам да им пратя някакви пари като скоро получа.
Където не върви..не върви,каква одисея изкара тв с калеко и паркинсона,отделно и тя е с тромбози и на антиколагуланти.Така и не е разбрала че е имала диабет.И за часове и трябвало да викат линейка.
Това е истински проблем.Не искам да мисля най-лошото,дано господ я спаси.Но след инсулт вече няма да е същия човек.



Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор reborn2008 ()
Публикувано23.11.16 11:25



Това че си без работа си е скрита благословия. Имаш време да наваксаш отношенията със сина си.Не да го разкарвате от главата си със извънкласни занимания и ангажименти а да прекарваш повече време заедно в материалната реалност, и така няма да си откупуваш вината че си го пренебрегвал с техноиграчки. Миналата година беше писал какво си му купил и явно не е имало благотворен ефект- е тая пробвай да го научиш на мъжки неща за подарък - как се слагат вериги; как се лови риба бе знам ли какво - нещо което майка му не може да му го покаже или купи.Прекарвай време с него вместо да предричаш злорадо как това как онова след 18....И му обясни че готвиш щото цениш майка му а не щото си под чехъл; щото като си без работа може и по цял ден да лентяйстваш и да чакаш благоверната като се върне от работа да се залови за домашните задачи. Като си оправиш отношенията със сина и с жена ти ще се оправите.... все пак доста те е изтърпяла.... сам си писал че си имал проблем с пиене, кофти атмосфера на работа.... все неща които една по слаба и нетърпелива жена не би понесла, та жена ти да е Скорпион си има и предимства - издръжливи са.





Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: reborn2008]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано23.11.16 12:28



Да,права си.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано23.11.16 15:14





поразминаха ли се облаците над главата ти



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: holi_day]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано23.11.16 16:10



Благодаря за хубавата песен молитва.Оценявам го.Ами за момента всичко е по старому.Майтапим се,говорим си,но до близост не сме стигали.
Мисля че ще трябва доста сериозно време този път.Ами каквото тскова.Тъкмо ще се съсредоточа сега да съм много по-добър,по-мислещ и по-ефективен.
Надявам се до коледа да има развитие.
Ако ли не,ще трябва сериозно да говорим.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано23.11.16 17:18



Иде ми да те фрасна. До близост не били стигали. Това в онова ли ти е близостта. И купони и скитане и компания и фръц-пръц. Говоренето и смеенето заедно да си ебат майката. Смятай, че съм те фраснала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.