Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано03.12.16 16:30



И това го знам.






Тема Re: Всички сме чукчи писатели и не четемнови [re: Finntroll73]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.12.16 18:54



Тук излагаш своето мнение, погледнато от твоята гледна точка. Не знаем какво мисли съпругата ти. В случая тя е очернената страна и единствено и само тя е виновна за положението според теб. Чакай малко! Ти нямаш ли вина? За да се държи по този начин , явно има някаква причина. Ако човек разговаря с нея, сигурна съм, че ще има мнение,съвсем различно от твоето. Извинявай,че ще ти го кажа, но като те чета, гледам, че тръгваш с рогата напред. А така не трябва. Има нещо друго, което кара жена ти да се държи по този начин, нещо, което ти ни спестяваш.А ние няма как да знаем.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор ellynora (x)
Публикувано03.12.16 23:40



понеже сме щели да видим дали можем да живеем заедно
Извинявай, но така разделени по-скоро тренира да види как е да живеете поотделно и май ще вземе да й хареса.


Хората не се променят така лесно. Или те приема такъв , какъвто си, или майната й. Това , че си наказан за нещо и изкупваш вината си не променя нещата, напротив, разваля ги още повече. Или ни спестяваш нещо много сериозно, или нищо няма смисъл повече.



Тема Re: Всички сме чукчи писатели и не четемнови [re: dama spatia]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано04.12.16 01:14



При нея е страха от това да не стане така да ни отнемат детето.То е основният движещ двигател.Заради това че на моменти му реагирам грубо.Не с бой,а с побутване и викане.
Това е всичко.Тя такива неща нямала да толерира.Аз не искам да бъда такъв.Днес имахме страхотен готин ден,с ново семейство с което се запознахме,готини хора,спортни натури,весели,и те с котка като нас.И със сходни виждания за доста неща.Оше щом се видяхме за първи път се усети химията.Много рядко се случва напоследък да откриеш свестни хора изобщо.Децата са горе долу големия..техния и нашия на една и съща възраст.3 години е по-малък нашия,но пък са живо вглъбени във футбола.
Бащата е бил професионален играч в Добруджа клуба в бг.Детето му тренира тук в солиден клуб,където набират кадри за норвежката лига,Цскари са и той и сина му..и аз също.
Най-после да попаднем и на не-чалгари и рок ориентирани.
Просто..дано господ най-после да ни е свързал с точните хора.И не живеят далеч от нас.


Така че освежаването на ежедневието започна.И дано целия ни живот се освежи към по-добро.


Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: ellynora]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано04.12.16 01:24



Нищо не ви спестявам.Ако иска да бъдем заедно,аз съм напълно за.Аз друго и не искам.Аз искам с тях да прекарсм живота си.
Ако се разведем,вината за това ще е предимно нейна.
Понеже аз не искам развод.От нея зависи.От мен каквото зависи,ще го направя.З а да останем заедно.
Днес беше един супер страхотен ден.И двамата си благодарихме взаимно за взаимопомоща и за това че се запознахме със много готино и свястно бг семейство.
И с деца момчета футболисти.
Тъкмо и сина ни да има общи теми за разговор,да ритат и играят заедно.
Бащата е бил професионален футболист.И двамата сме Цскари,и двамата сме рокаджии.И те и ние имаме женски котки.
Какво по-добро.Свежа нова връзка,със свестни хора.


И не са вегетарианци..което е добре.
Още щом се видяхме и в първите 15 минути и се усети химията във въздуха.
Това е важно изобщо във връзките.Химията и общите неща.Дано и ние с жена ми си върнем химията между нас.
И то по-скоро.Днес си благодарихме взаимно зс хубавия и готин ден.
Което е добро начало.


Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано04.12.16 01:26



Дивана в изолатора има и предимства.
Като в заглавието..няма нищо по-хубаво от лошото време.


Дава ти време за размисъл и корекции.


Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: за дълго...нови [re: Finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано04.12.16 11:58



За да градиш, трябва да има основа..имаш ли я?
Но знаеш ли, пак те прочетох...ти въобще не осмисляш това което ти пишем, ти си знаеш тя е виновна, но аз ще се променя...но се променяш откакто те чета и май промяна няма никаква.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор ellynora (x)
Публикувано05.12.16 03:21



Изгряло е слънце и на твоята улица най-накрая.

Не се ли вмъкна така най-невинно в спалнята в единия ъгъл и с гръб? Не че очакваш внимание, но нещо подобно.



Тема Re: Нещата се оправиханови [re: ShokoLaDa]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано05.12.16 11:37



Нещата се оправиха по най-необяснимият начин.
Идва сина докато оправях сутринта на котката пясъка и акотата,и ми разправя..мама пита докога ще спиш в крайната стая?
Ами..защо питаш мен,питай нея..му разправям.
Оказа се че тя нищо не била рекла..ами малкият интригант си го измислил.
И отивам и я подпитвам..вярно ли е това което си му казала.
Не,нищо не съм му казвала..ама защо наистина спиш още там?
Е..ти какво искаш..ти самата ме гонеше едва ли не с полиция,и ми разправяше че след като съм си намерил работа да се изнасям..сега пък защо съм продължавал да спя оттатък?
И ми рече..аз не съм ти казвала да спиш оттатък.
Падна ми ченето.
Е..признал съм ви със сестра ти и баща ти..искате всеки да е Ванга.Не се научихте да комуникирате,само мълчите,и другия да си знае насреща.
И какво се оказа..аз изобщо не съм бил изгонен в изолатора.Ами аз не съм нагъл човек и казах.След като виждам че ти е неприятно,виждаш..не се натискам и не наглея.Чакам ти да ми кажеш.
Къде го чукаш,къде се пука?
Страшно нещо сте вие жените!!!



Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.

Редактирано от Finntroll73 на 05.12.16 11:39.



Тема Re: Нещата се оправиханови [re: Finntroll73]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано05.12.16 11:43



В крайна сметка,се оказа че аз сам съм се самоизолирал.
Всичко е в липсата на комуникация.Вие жените по принцип много рядко казвате какво точно и ясно искате.Чакате ние да прозрем какво ви е в главите.


Както и да е,помен няма от нещата преди месец.
Даже ако сина не тропаше и ставаше до посред нощ,и секс щеше да има..ама днес ще го нагоня още в 21 ч да си ляга.


Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.

Редактирано от Finntroll73 на 05.12.16 11:44.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.