Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: sasasas]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано03.12.16 02:52



Ела..заповядай в Норвегия. Да те видя колко бързо и кога в тази адска криза в момента ще си намериш работа?
Това не е концерт по желание да си намериш работа.
Въпреки че съм с много добър норвежки,след хиляди подадени молби..нищо.
Въпреки че обърнах навсякъде къде що имаше като връзки нищо.
Въпреки че обикалях с едно тесте СВ та от магазин в магазин,от шопинг център в шопинг център..нищо.
Отделно къде има фабрика,склад или бензиностанция съм подсл.
Отделно и бюрото на колене съм ги молил няколко пъти за съпорт.
Тук е ужасна безработица и временнс заетост.
Бащи и майки с по 3-4 деца и то норвежци са безрсботни и съкратени.
В момента е като апокалипсис тук.След петролната криза от щатите.Те я създадоха.
Западна Норвегия е най-зле откъм безработица.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор ellynora (x)
Публикувано03.12.16 08:33



Разбирам, че си в доста сложна ситуация и казусът е доста сериозен. Далеч не е най-големият ти проблем, че спиш еди - къде си...На този етап едва ли дори е моментът да си търсиш работа. Трябва да сортираш собствените си мисли. Да подредиш живота си според желанията на околните. От това, което пишеш разбирам, че жена ти няма желание да живее с теб повече, няма желание да подновите каквато и да е било близост и връзка. След определен период без секс разводът ще бъде в пълна сила. Вие живеете като съквартиранти. Въпрос на време е всеки да вземе решението за себе си и да направи решителната крачка, защото ужас без край не е най-доброто решение дори за детето ви , то става все по-неуверено и изнервено. Стреса и напрежението срива цялото ти семейство. По всяка вероятност тя ще подаде молба за развод - вече ти го е казала да напуснеш да не протестираш и да не създаваш проблеми. Пробвай разговор за последно и я питай дали иска развод. Спри да се правиш на жертва. Милиони живеят разведени и изобщо не са парясници , както ги нарече. Имай милост, всеки си има своята история и причини.



Тема Re: Всички сме чукчи писатели и не четемнови [re: Finntroll73]  
Автор expat ()
Публикувано03.12.16 10:42



Май трябва да потърсите семеен терапевт, при желание и от двама ви. и да подновите комуникацията по между си. И ти трябва да порастнеш.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано03.12.16 10:59



Това, че искаш много различни неща не означава, че имаш малко самочувствие.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: Finntroll73]  
Автор blood2 ()
Публикувано03.12.16 11:33



Е, то няма как някоя да се прежали за мен. Не съм такъв късметлия.




Тема Re: за дълго...нови [re: Finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано03.12.16 12:46



Ъъъъ?
Въобще и не предполагах че е толкова сериозно...
Не знам какво да кажа, освен че всичко е в ръцете ти и ако не промениш нещо..ще стане доста зле..
Значи ако някой само се опита да ме заплаши, особено в дома ми или е изхвърчал той или аз..но моят дом е моята крепост..
Фитроле, ни мисли за пиене..това не е решение на проблема.
А ще ти дам едно последно мнение. Опитайте се да гледате в една посока, да градите нещо двамата... т.е. не се взирайте един в друг, кой какъв е и за какво е виновен, а правете нещо двамата общо..резултатите могат да ви сплотят...ох, знам ли.
А пък ако не станен нищо...нали знаеш че има България..нищо че се отказа от нея...тук хората са различни, по-топли са, ще ти помогнат. Има и работа...няма да останеш на улицата...и гладен, а другото после ще градиш...
Не се сдухвай..винаги има изход и решение.. : )



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: blood2]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано03.12.16 15:54



Спри да се самосъжаляваш.
Ти си много повече отколкото си мислиш че си.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: за дълго...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано03.12.16 15:57



Е да.Винаги след като се обърне каруцата..пътища много.Гледам да градим.Мисля че и тя осъзнава какъв ад ни очаква и двамата ако се разведем.И затова може би сега очаква с дела да се променя.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: Всички сме чукчи писатели и не четемнови [re: expat]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано03.12.16 16:02



Трябва да.Много неща трябва.Най-вече работа и приятелска среда да имам.Тогава нещата ще се стабилизират.
Имам си наследство с нервите по рождение.Там трябва много да работя.
Аз съм порастнал като цяло за важните неща .
Просто в брака монотонността убива връзката.Трябва ни свежо начало и сериозно опресняване на връзката.
На терапевти не смеем да ходим.Понеже всичко се записва и архивира..и може да стигне до ушите на детските служби.
Аз вяра на психолози,семейни терапевти и пр..в тази държава нямам.
Понеже не съм сигурен кое как ще изтълкуват.
Сори. Ама Норвегия е идиотска държава в това отношение.
Ние самите трябва да си оправим връзката.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.

Редактирано от Finntroll73 на 03.12.16 16:04.



Тема Re: На дивана в изолаторанови [re: ellynora]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано03.12.16 16:11



Ами горещо се надявам да не се стигне до развод.Понеже ми подмята от време на време с носталгия неща..ти защо това не правиш повече..защо онова..
Незнам,по-скоро това е момент на проверка.Как ще се представя с дела,как ще се променя.
Не мисля че иска развод.Просто може би в яда си ги каза тези неща.Понеже оттогава насам не ги е повторила.
Ба няколко пъти каза..при въпрос на сина ни..докога ще спя там отделно..и рече..че засега сме така..понеже сме щели да видим дали можем да живеем заедно.Тя и балдъзата са деца на разведени родители.Едва ли иска същото и за детето ни.
Просто трябва страшно много неща да коригирам качественно.
Изхождам по пътя на логиката.
Искам да освежим връзката и живота си.
С нови хора,нови неща,нов начин на живот.
Да не живеем толкова затворен живот.
Толкова монотонен
Трудно ще е като безработен да и предложа луксозни почивки и уикенди тук там..но ще се съсредоточа върху дребните важни неща.

Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.