Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема лекарска му работа  
Автор urata (юрата)
Публикувано21.10.16 22:46



Ако може да някой да ми обясни защо като отидеш на лекар-специалист, не ЛЛ подчертавам, той видимо се дразни като му споделиш какво си прочел относно проблема за който отиваш? И още повече изкрейзват, ако има кажеш, че все пак не е първия лекар, с когото се консултираш...
Ще се радвам ако пишат и лекари, както и хора с подобен опит... и като цяло как ви се струва такава ситуация ? Аз за сега ще си замълча... искам да си сверя моето становище, което по късно ще споделя


Редактирано от urata на 21.10.16 22:48.



Тема Re: лекарска му работанови [re: urata]  
Автор Finntroll73 (Независим)
Публикувано23.10.16 01:39



Понеже искат те да са най-големите капацитети в света.



Най-лесното е да си лош,трудното е да бъдеш добър .
Няма лесен правилен път.


Тема Re: лекарска му работанови [re: urata]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано24.10.16 07:13



Защото като кажеш "четох", човек автоматично си представя, че си чела в интернет. Където всеки си пише каквото си иска и разни "издания"си измукват от пръстите или комбинират всякакви "информации". Лекарската работа е силно аналитична, не е математика, и сякаш всеки лекар сам за себе си счита, че неговият подход за събиране на данни и правене на изводи е най-добрият. На мен най-лошо впечатление ми прави това, че вечно другият специалист, при който си бил/а преди това, се изкарва сбъркал, изписал излишни лекарства, гледал в грешна посока, абе плюят се взаимно. Ако ми се наложи да ходя на лекар, не бих казала, че съм чела каквото и да било. Една приятелка такива обиколки по лекари скоро направи, че само си стискам палци да не ми се налага да се занимавам по някакъв случай и аз. Никаква колегиалност. Ти обясняваш най-нормално къде си бил, какви изследвания си минал и не, то все не било това и ама как другият некадърник ауууу, могъл да каже това, а не другото, и те изкарват крайно тъп като си минал еди-къде си, а не веднага при настоящата звезда.



Тема Re: лекарска му работанови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано24.10.16 19:42



Скоро ми се наложи да отида на санаториум и след тел.разговор с хотела какви документи трябва да подготвя, отидох при физиотерапевтката. Тя обаче не ми даде да се обадя и да й кажа какво са ми казали от хотела. Само да съм мълчала и да съм слушала. Накрая ми се извини за резкият си тон, но аз повече не се върнах при нея. Когато отидох в санаториума, се засякохме и запознахме с една моя съгражданка, която ми каза, че е отишла при една докторка, много груба и че не й дала изобщо да се обади. Да, ама тя й казала- Ако ме върнат , то ще е заради Вас. Стана ми ясно, че е същата онази докторка, която не ми даде да се обадя.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.