Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 30.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бялата коса  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано16.10.16 10:15



Колежката ми снощи укорително-осъдително ме насмете - "Безсъницо! За боя си!" С поглед сякаш съм излязла на улицата без гащи.



Нямам пет сантима бели корени на черна коса, а тук-там възрастово се прошарвам. Не пише никъде, че ще умра, ако не се боядисвам постоянно. И си харесвам косата. Вас дразнят ли ви белите коси?



Тема Нема страшно!нови [re: Bezsynna]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано16.10.16 11:35



Моя позната много бързо побеля след 40-така. Сега към 50-така е чисто бяла. И не си я боядисва! Понеже е слабичка и младолика, дава впечатление като много светлоруса. Даже повече хваща мъжкото око. На всичкото отгоре има нахалството да се подстригва сама пред огледалото. Играчка е, бавно е, ама става. Всичките и боядисващи се и ходещи на фризьор връстнички се пръскат от завист.

Освен ненужните разходи, химикалите в боята съсипват косъма и той колкото и да е боядисан, изглежда унило.



~~~
По-добре да те търсят за убийство, отколкото да не те търсят изобщо!
Бостънския удушвач


Тема Re: Бялата косанови [re: Bezsynna]  
Автор urata (юрата)
Публикувано16.10.16 23:20



и мен не ме дразнят ... но като цяло хората се дразнят от белите коси своите или чуждите...

.
На някои хора им ходят белите коси, но на други не. Така че зависи, но това е добре пак сам да си го решаваш



Тема Re: Нема страшно!нови [re: Phillip]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано17.10.16 01:58



Много ми е важно да си харесвам косата на пипане. От време на време я боядисвам де, но докато не посивея досадно към бабешко, отказвам да треперя за всеки бял косъм. Пък! Благодаря за успокоението!





Тема Re: Бялата косанови [re: urata]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано17.10.16 02:02



Абе... като стане повече, може и да не ми отива. Дотогава явно ще си дразня, който се дразни.



На мен загубилите блясък коси ми правят лошо впечатление, та ако ще да са прекрасно боядисани.



Тема Re: Бялата косанови [re: Bezsynna]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано17.10.16 14:06



Бялата или поне посивялата коса са символ на достолепие и придават по-благородни черти на човека... това е според мен



Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.

Тема Re: Бялата косанови [re: Bezsynna]  
Автор ellynora (x)
Публикувано19.10.16 03:10



Може би от бялото по-лошо е само прошареното.

Благородството трябва да се излъчва от лицето, не от косата.



Тема Re: Бялата косанови [re: Bezsynna]  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано19.10.16 16:15



Аз от повече от 10 години имам бели косми. Никога не съм се впечатлявал особено, освен първия път може би.

Awaken my child, and embrace the glory that is your birthright.


Тема Re: Бялата косанови [re: Bezsynna]  
Автор Monica123 (рекордьор)
Публикувано19.10.16 18:21



Да!

Определено!

Смятам, че жените които не се боядисват( обикновено щото ги мързи) развяват знаме на което пише:

"Аз съм баба.За нищо не ставам вече.Мъжете и секса не ме интересуват".

Това посланието за мен.



Тема Re: Бялата косанови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано19.10.16 22:04



Ми точно заради тези бели коси..в момента не мога да отговоря с какъв цвят на косата съм...: ))) На черното много си личат..
Чак да ме дразнят не, ама се нервирам на себе си като се изоставя...ноо сега си имам от всичко...тааа никой не може да ми направи забележка...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.