Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 09.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Биг Брадърнови  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано29.08.16 03:42



Винаги е имало Биг Брадър, но това хората не го знаят. Не става въпрос за Оруел, 1984-та. Става въпрос за това, че от съществуването си човек винаги е бил наблюдаван. И това хората не го разбират. Шведите направиха играта Биг Брадър в телевизионен вариант може би, защото са разбрали това, че в тази игра при едно такова наблюдение любовта трябва да се осъществи. В нашия първи сезон на Биг Брадър през 2004-та, ако се сещате Найден трябваше да направи секс със Зара. И той не можа и за това тя не успя независимо, че беше спечелила вота. И така играта за нас продължава по един или друг начин независимо, че тя се играе само веднъж.

Като ето, че от следващите сезони на Биг Брадър тук имаше файда, защото стана ясно, че така или иначе си имаме голям брат, който ни наблюдава постоянно. Дали това ще е Фейсбук, Интернет или някой друг ние си се гледаме. И след тази игра дори този, който знае тайната формула да речем за спечелването на сърцето на противоположния пол също бива унищожаван от депресията на самотата и оставян без сърце. За това вие в този клуб не бъдете само песимисти или отчаяни. Дошли са дни в които ще се разбере, кой може да прави любов и кой не.



Тема Re: Биг Брадърнови [re: filmfest]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.08.16 11:19



И кво?



Тема Re: Биг Брадърнови [re: Ludo2]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано29.08.16 11:39



Депресиран съм.



Тема Re: Биг Брадърнови [re: filmfest]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.08.16 12:07



Ми, дай да те наблюдаваме





Тема Re: Биг Брадърнови [re: Ludo2]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано29.08.16 12:08



Ще крещя.





Тема Re: Биг Брадърнови [re: filmfest]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.08.16 12:19



Дай глас!


Mute!



Тема Re: Биг Брадърнови [re: Ludo2]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано29.08.16 12:21



Иааааа-иаааааа-иаааааа магаре такова съм аз.



Тема Re: Биг Брадърнови [re: filmfest]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.08.16 12:25



Ето! Помогна!



Кой те ядоса?



Тема Re: Биг Брадърнови [re: Ludo2]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано29.08.16 12:27



Войната.



Тема Re: Биг Брадърнови [re: filmfest]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.08.16 12:29



Коя?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.