Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Специално по желание на Нббнови  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано02.09.16 11:00



В една от предходните теми поиска да говорим за нещо по-различно, по-интересно, както тя се изрази "по-възвишено"


Добре, всеки тук е от различни райони на страната и около него има различни красоти, които си заслужават да бъдат видени или може би да се разкаже за тях!
Та, подобна тема ми се стори интересна, особено преди престоящите празници.
Моето семейство пътува често, почти всеки уикенд. Любимото ми място е Боровец. Там обожавам да ходя независимо в кой сезон. Някак спомен от детството ми е и кюфтетата в заведението, точно до пистата . Наскоро, преди около две седмици, съпруга ми прочете за някакви Костенски водопади и решихме да се разходим. То, думата водопад е по-дълга от височината на въпросния водопад .
Та, разкажете какво красиво има около вас?

Редактирано от Ludo2 на 02.09.16 11:02.



Тема Re: Специално по желание на Нбб [re: Ludo2]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано02.09.16 11:05



Тази година посетих вкаменената гора в Източните Родопи. Ей огромни дървета са били. Сега са вкаменелости. Посетих и дяволския мост близо до Ардино...
Видях една стара българска крепост, която сега е в руини, там пък имаше страхотна панорама - съвсем близо до Кърджали. Абе цялата ни страна бъка от красоти и хубавини.



Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.

Тема Хе-хе,нови [re: Ludo2]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано02.09.16 11:05



какво съвпадение. И моето любимо място е Боровец. За последно бях там преди 2 седмици за 8 дни. От толкова много години ходим и не ми омръзва тази красота.
За предстоящите празници ще изкачим някой връх в Пирин. Довечера ще знам кой точно ще бъде.





Тема Re: Хе-хе,нови [re: nbb]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано02.09.16 11:17



Страхотно място за почивка е Боровец, така е! Всеки път, като отида имам чувството, че за първи път отивам

.
Аз съм малко мързелива за изкачванията. Единствено до Мусала съм стигала, но бях останала без сили. А да, във Витоша съм си ги качила почти всички де .......



Тема Re: о да...нови [re: osvoboden pich]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано02.09.16 11:20



И аз бях изненадана от Родопите. Преди две години, уж пътьом минахме покрай Кърджали и като видяхме язовира, останахме два дни в една къща за гости с изключително гостоприемни стопани. Страхотно е там да.
Този дяволски мост не го знам.



Тема Тази годинанови [re: Ludo2]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано02.09.16 11:22



като качвахме Мусала, до нас вървеше едно момче, което каза, че това му е осмият път на изкачване на върха. Той е на 12 години.





Тема Re: Тази годинанови [re: nbb]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано02.09.16 11:28



Евала! Мен втори път не могат да ме накарат да извърша тая щуротия

. Даже, първото изкачване беше на инат, не заради друго. При това, през лятото. И долу, в хижата съм яла най-вкусната леща (като имаш предвид, че аз леща не обичам) . И на палатка никога не съм спала



Тема Re: Специално по желание на Нббнови [re: Ludo2]  
Автор Mars mantra (Независим)
Публикувано02.09.16 12:31





Аз посетих това място - Ейдфиорд ,на великден.

А по-късно посетих Согндал.






Тема Re: Специално по желание на Нббнови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa (пристрастен)
Публикувано02.09.16 13:35



Орех! Гледам го в момента...
Голям, дебел и прав...

...винаги му се възхищавам.... и има орехчета... : ))



Тема Re: Ха-ха...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано02.09.16 13:52



Идвам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.