Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За бутоните в животанови  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано21.08.16 19:11



...В светът в който живеем никога до сега не е имало толкова... бутони.
Те са навсякъде около нас и ги натискаме постоянно дори и без да си даваме много сметка, защо го правим. Ако трябва да се направи една статистика колко бутони е сътворил човешкият ум ще трябва цяла снига да се напише... Бутон за звънене, бутон за старт-стоп на какви ли не уреди, бутон за силно-слабо, бутон за всяка буква и знак на компютъра.... и още стотици др.

Но даваме ли си с/ка, че има и невидими с просто око и нефизически бутони.
които "натискаме" не с пръстите си, а с думите си. Всяка дума е един бутон. Има "бутони" за радост, обвинение, критика, одобрение, похвала, осъждане, безразличие и т.н. и т.н. И ние ги "натискаме" постоянно когато разговаряме или пишем на някого.

Бутони, бутони, бутооооони....

Не сме ли всички "бутонясали", а?




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: За бутоните в животанови [re: 1ombre]  
Автор blood2 ()
Публикувано21.08.16 23:02



С бутоните на компютъра може да си добре и да цъкаш, но иначе да си непохватен и да не можеш да правиш много неща, които другите могат.



Тема Re: За бутоните в животанови [re: 1ombre]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано22.08.16 08:17



Здравейте банда



Този, който натиска други бутони е провокатор и върши нещо относително добро... кара те да се замислиш над своите си бутони. А иначе всеки има бутони, щото май всички сме съвършени, такива каквито сме - т.е. няма някъде където ТРЯБВА да се ходи, нещо, което ТРЯБВА да се прави... Бедата е само че не го осъзнаваме... вторачваме се в бутоните си, недъзите си и така ги правим по-големи отколкото са.

Нещо такова сътвори сънения ми мозък

Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.

Тема Re: тишина...нови [re: 1ombre]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано22.08.16 10:08



Мислех си, че темата ти за интелекта на езика, дето не гълта кости е върха на постижението ти, но явно ти си безграничен! Пусни малко бутона на глупостта де!

П.П. Ти сериозен ли си в тази тема или се бъзикаш?!



Тема Re: За бутоните в животанови [re: osvoboden pich]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано22.08.16 10:12



Е, здрасти!

.

Хайде, връщай се при нас, че тук човек с чувство за хумор не остана.



Тема Re: За бутоните в животанови [re: Ludo2]  
Автор osvoboden pich (ей такъв един)
Публикувано22.08.16 13:26



Аз съм навсякъде - волна птица. Бедата е че не ми се пишат теми... Отвреме на време някоя тема вземе че ми допадне и натисне някои бутони и пиша там на готово ... Абе готованска работа



Светлината идва и си отива. Мракът е вечен.

Тема Защонови [re: Ludo2]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано25.08.16 12:41



според теб темата е глупава ?





Тема Май ненови [re: 1ombre]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано25.08.16 12:43



Или поне такова е усещането ми в този полузаспал клуб.





Тема Re: моля...нови [re: nbb]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано26.08.16 12:52



Как реши какво е моето мнение?!

...



Тема От това,нови [re: Ludo2]  
Автор nbb (старо куче)
Публикувано26.08.16 13:00



което прочетох, това разбрах. За да разбера дали правилно съм те разбрала, попитах вместо да гадая. Май в този клуб не обичате много - много откритостта или отново греша ?






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.