Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: прибери се...нови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано12.08.16 13:04



Нашия кмет е такъв,че и жена си побийва даже.Понеже му пиляла на главата.
Жена му все по-рядко идва в заведението.Хората разправят,че щом я няма..значи пак е имало шамарена фабрика.


Кой знае кога и къде някъде ще си намери майстора от някой..който няма да е негов човек..?



Тема Re: прибери се...нови [re: finntroll73]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано12.08.16 13:19



Детето, сигурно би било щастливо, ако родителите му са спокойни, усмихнати, здрави - нещо, което то не получава сега. И още нещо, ние в България също имаме деца, които не живеят в просташка и престъпна среда, напротив, живеят в среда, която се опитвате да постигнете, мъчейки се там.
Знаеш ли, когато си наемаме хотел или къща за уикенд, най-малкото нещо, което ме интересува е историята на кмета на въпросното населено място, дали пие, бие или не. Интересува ме моя уют да е такъв, за какъвто си плащам. И какво този кмет ти пречи да се развиеш или да направиш нещо? Ми изкупил земите, ами да - като има възможност и нюх, що не? Бизнес! Ми купи си и ти, ще станеш арендатор, ще получаваш евросредства. Никой не ти пречи никъде, сам си пречиш.





Тема Re: Expert-bonus..Norgeнови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано12.08.16 13:26



Знаеш ли, аз дори не знам как да ти реагирам...от една страна ми е гадно как се мъчиш, но от друга, ако можех, щях да те набия, та да ти дойде акъла!
Каква е целта? детето да има конзола..има ли я - има я! и? Станало грешка, ми стават, хора сме, има системи, като влязат данните в тях и няма как да се изтрият...пак случва се...ама това някакъв да вика, крещи, обижда, и да се прави на Велик не го разбирам, честно! Това ли е според теб мъжко поведение на мъж 40+ години, истерик? Циник? Кеф ти е да обиждаш ли? Или да се гърчиш в ярост? Бога ми, наистина не мога да ви разбера..и май по-добре е да си трая...
Снощи късно си лафим с един бивш колега по фейса..и той вика..жените сте станали отвратително самоуверени..казах му да си отговори сам на въпроса защо? Ти имаш ли отговор?..Как би си отговорил на въпроса, защо жена ти се оправя по-добре от теб? Тя колко пъти е направила скандал, била е цинична, истерична, груба? Има си работа, печели и живее..
Финтроле спирам..ти си знаеш, нямам вече никакво желание да преливам от пусто в празно...но никога няма да мога да си отговоря на въпроса, защо изборът ви е такъв, вместо да живеете и постигате всичко с усмивка и желание, вие сте мнителни, докачливи и вечно някой иска да ви измами и излъже, а това води до страх и агресия.



Тема Re: Expert-bonus..Norgeнови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано12.08.16 13:57



Реакцията ми не беше особенно правилна,признавам го.
Но в момента на яростта ми,мисълта ми беше..как вечно преди го можех топ сървиса,а тези повлекани..с тикане,връзки,със съпорт..и пак го не могат бе..
Взели сте реално ученички да ви работят,това нормално ли е?
Шефовете са за бой,понеже си плюят сами в лицата.
Овъзмездиха ме,но това не изтрива срама им.
Кофтито обслужване,си остава такова.Аз също съм правил грешки,няма безгрешни.
Ама като я гледах че беше неувертена..ми пък питай,иди,виж,провери..говори с колеги..покажи ми..питай ме,това ли искаш??
А не директно на скенера..и край,не можем вече да анулираме поръчката..
Не става така.Яд ме е..понеже същото и същите тип момиченца и момченца масово ги наемат като евтина работна ръка навсякъде.
И понеже знам колко давам в работен план,знам че ако аз имах шанса да получа нейното място..съвсем по друг начин щяха да се развият безконфликтно нещата.
След Н на брой пъти грешки..ееее..докога едни и същи търтеи ще ги оставят да работят,и да не ги гонят..
Ами ако ме беше объркала не за 500,ами за 50 000 крони поръчка..с някоя супер плазма 100 инча??
Тогава..какво правим..?
Нямаш право..да назначаваш посредственници и некомпетентни хора на работа.



Тема Re: прибери се...нови [re: Ludo2]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано12.08.16 14:03



Със твоето мислене ..его и само за собствен кяр..виждаш докъде е милата ни държава..
Понеже повечето са като теб,никога няма да имаме нито стандарт,нито манталитет,нито уважение от света.
Най-грозната гледка на Сл.бряг е..супер луксозен хотел,с басейни,лъскави дограми и черни стъкла..и зад оградата..бурени,баластра,мизерия,тиня и лайна.
Понеже тези собственници всичко им стига само до собственното им его и благополучие.А хватката е..да бъде така,че всеки да мисли и за общото,и за чуждото.
Да гледа комшията му да е добре също..което ще го доведе дотам..че всеки да подпомага всеки.Именно тази наша черта на тотална незаинтересуваност към другия винаги ме е отвращавала.
Ние сме нацията-Орел,рак и щука..и моят си кеф.
Нали?
Човек трябва да не е кон с капаци,а да има малко по-широка визия за света и обществото.





Тема Re: прибери се...нови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано12.08.16 14:09



Мен не ми пречи да развия бизнес,или да направя нещо в града ни.
Дори да е един магазин,или един ресторант.
Нещото което ме спира е,че всеки гледа да те извози,и да те прекара..браншово..и по нашенски..


Докато не видя пълна промяна в мисленето на нашенеца,никакво хвърляне пари и енергия нахалост.
Трафик скапер трафик..казват норвежците.Трафика създава трафик,в бизнес план.
Само че в България това не важи.
Ако отвориш нещо,ще ти правят всякакви номера..да са те,а не ти..
Не че и в Норвегия го няма,наявсякъде е може би еднакво..но не е толкова очевадно.
Още отсега знам,че ми трябват няколко излишни десетки хиляди лева..понеже ще се появят разни закрилници,да ми искат такси спокойствие,да ме вкарат браншово в сигурността.
А народа в провинцията масово няма пари.Половината завдения и магазини в града ни са опънали едни Аладжийски тефтери..едни писани вересии,едно чудо..ужас.
Повече им дължат,отколкото изкарват.
Толкова,за бизнес климата в държавата..бездържавова.



Тема Re: Expert-bonus..Norgeнови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано12.08.16 15:54



Значи...на теб така ти харесва и така живееш...коя съм аз да ти давам акъл...понякога го правя щото все не мога да се сдържа да гледам безучастно как се гърчите в собствената кожа...
Но знаеш ли, каквото и да се случи на човек, той трябва да продължи, да изживее земните си дни така, както иска, явно твоя избор е такъв..да тънеш в самота, яд, завист, агресия, напрежение....само ако можеше да видиш колко е лесно другото - усмивките, позитивното настроение, обичта, доверието....но спирам щото се чувствам като някакъв проповедник...

..крайна сметка е въпрос на усещане и избор.
А на младите трябва да се дава път...магистрали направо, защото те са бъдещето. Не забравяй че и твоя син след няколко години ще бъде млад работещ...и едва ли искаш някой да има такова отношение към него, както твоето към младите.
Оправяй се Финтроле, аз вече нямам никакво желание да се блъскам с Вселенското его на някой...мина ми мерака... : ))))



Тема Re: прибери се...нови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано12.08.16 15:57



Именно тази наша черта на тотална незаинтересуваност към другия винаги ме е отвращавала.
миии аз като гледам твоята заинтересованост към другите...направо онемявам! Ти някога казал ли си нещо хубаво и позитивно за някой? Интересуваш се само за да плюваш и бучиш, да обиждаш и нападаш...
А не се сравнявай с нея...на светлинни години е от теб..във всяко едно отношение...де да бяха всички като нея..ехеее...



Тема Re: прибери се...нови [re: finntroll73]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано12.08.16 17:08



Ясно, ти си един прост/о еманципаципиран мъж.



Тема Re: прибери се...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано12.08.16 17:13



Е, много благодаря :-). Фръц, щот ми стана готино :-) :-)..... с моето мислене






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.