Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:49 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хей,  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано09.08.16 16:13



Как сте бре споделящи?
Поздрав от Осло.
След 3 мес. в Б-я се завърнах отново в Норге.
Един съвсем различен свят и двуноги. Но първото впечатление е .....климата.
В момента е около 16 градуса и току-що заваля дъжд. Валя през последните дни постоянно. Но по крайбрежието е имало и наводнения.

Споделяйте бре, какво чакате....




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Хей,нови [re: 1ombre]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано09.08.16 21:40



Сега хората са на почивка, няма ги. Като се завърнат ще има какво да споделят





Тема Re: Хей,нови [re: 1ombre]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано09.08.16 22:00



Добре дошъл в царството на Мордор..и вечните валежи.





Тема Re: Хей,нови [re: 1ombre]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано10.08.16 07:08



Тъкмо се чудя какво да облека, че и при нас тия дни вали. Покривам другите докато са в отпуск, но аз надали ще изляза. Надявам се да има начин да ползвам няколко дни по някое време, но ще видим. Децата /дъщеря плюс гадже/ заминават довечера на море и ще пукна от притеснения, понеже не съм я пускала досега така без да има някой голям наоколо. Гледаме временно рибка и дъщеря ми я кръсти Шаро.

Друго засега няма, отивам на работа, поздрави!



Тема Re: Хей,нови [re: 1ombre]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано10.08.16 12:07



В събота, след като си изпихме кафето, решихме да се поразходим. Уж на шега, но си направихме едно кръгче: София-Троян-Троянски манастир-прохода Троян-Кърнаре и по подбалканския път в София. Хареса ми Троян, стори ми се жив град, с млади хора и спокоен. В Троянският манастир беше по-скоро, като автосалон на последните модели на луксозните автомобили, толкова необходими на попове и разни други там, за да стигнат до миряните (автомобилите и джиповете са паркирани до входа на манастира). На Беклемето е страхотно, а прохода е живописен и все ти се иска да спреш и да се насладиш на тишината и спокойствието. Красиво е!





Тема Re: Хей,нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано10.08.16 15:15



Казват, че майката е най-големият душманин на детето си, защото винаги си мисли, че ще му се случи най-лошото. Затова, успокой малко топката, мисли как хубаво ще си изкарат и колко доволни ще останат. Предполагам, че е голямо и разумно момиче.Още повече , че не е с непознати, а с гадже, което ти познаваш. Пожелай им да си изкарат много добре.





Тема Re: Хей,нови [re: finntroll73]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано10.08.16 17:05



"Добре дошъл в царството на Мордор..и вечните валежи."

Так скал де ха!
Кой е па тоя Мордор? Не съм го чувАл изобще....
Абе като те гледам какви си ги редил в "Психоанализа и психотерапия" си казвам:
Беше време, когато най-големият "споделивец" беше оня изрод Файлър. Но той изчезна нещо. Сега ти зае неговото място. Как можеш да редиш толкова много думи и постинги просто не доумявам.... Като някаква дърта махленска клюкарка си....
Как е времето в Берген? Тук в Осло вали всеки ден до към обед и после пеква слънце. Гледам по ТВ че по крайбрежието много вали и има наводнения.
Кое е по-хубаво? Само пек и суша или само дъжд и наводнения.
Май най-добре е да се редуват. Макар че помня докато свирих в Берген в хотел "Норег" валеше непрестанно дъжд.

Хайде жив и здрав и....умната.
Нищо не пишеш относно курсовете и новата ти работа. Как вървят?




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Хей,нови [re: 1ombre]  
Автор sasasas (член)
Публикувано11.08.16 18:00



За мен почивка няма още. Яко бачкане на едната работа, на другата съм капитан на отбора, ама тя си ми е хобито.
Бира с аверите, със Саксън, малко Олимпиада, много секс и те така.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.