Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Новата мода  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 00:31



Това е да се плюе против бг емигрантите.
И най-вече миячите на подове,гледачите на стари хора,сменящите памперси,миещите кенефи и чинии.
Твърде жалко е..понеже няма срамна работа.
Има срамно поведение.
За теб Шоколадс става въпрос.
Надявам се,да си много уредена на топло държавно или частно местенце с връзки.
Понеже повярвай ми,търсил съм последно 2001 година работа в бг..платена и свястна работа без връзки и познати няма.
В чужбина с работа..без работа..ние се оправяме.
Къде с връзки..къде без..но поне за пари.
В България се иска сериозно връзване на връзки за обувки наобратно..като в Маргарит и Маргарита..за да се издигнеш.
Сори,ама някои сме с достойнство.
И не смятаме че мутренското и чалгаджийско поведение и манталитет на Герб е правилно.
Ако си мислиш че ме обиди на скапан емигрант..мияч на чинии и подове се лъжеш.
Точно ние бг емигрантите показахме среден пръст на бг частниците гледащи да преебат всеки и всичко.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 00:35



Когато си останете великите капацитети в областите си ,чантаджиите и канцеларските плъхове сами..да се надлъгвате с Бойко,Герб,бежанците и циганите..тогава може би ще усетите..какво не е наред.
И накрая винаги идва истината..след безкрайните заблуди и илюзии.
За помиярите които сте избрали на власт.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано23.07.16 00:52



Тъпо е човек да не работи, миенето на чинии не е срамно, напротив.
Ти обаче си решил да се състезаваш с баджанака ти и другите травестити от неговата компания и затова ти се вижда така.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 01:12



Ехеееееееее..имам си цяла тема!?...: ))) Как да ти се отблагодаря за вниманието...може би с внимание?..


И най-вече миячите на подове,гледачите на стари хора,сменящите памперси,миещите кенефи и чинии.
Наистина ли това е твоя живот? И наистина ли това искаш да правиш?.. Ако е така...извинявай..но все си мислех, че човешките мечти и желания са на доста по-високо ниво...НО...ако това те кефи..оки..действай!
Айде пак глупости! Никога в моя живот не съм използвала връзки за работа...НИКОГА!
Кое е мутренското на Герб? Ако можеш да ми го посочиш като точки...ще ти дам и точен отговор...
Хаха..показали се вие....на себе си го показахте..злобни сте Финтроле..това ме дразни..Махнахте се, махнахте...защо злобеете против Родината си?...



Тема Re: Новата моданови [re: rokoko524]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 01:12



...а по-голяма мотика-лопата от теб в клубовете май няма... : )))



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 01:13



За помиярите които сте избрали на власт.
Добре бе..покажи ми достойните!? Веднага гласувам за тях! Та? Кои са?



Тема Re: Новата моданови [re: rokoko524]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 01:15



Хе хе..с никой не се съзтезавам.
Ако си мислиш че съм като тях повечето тук..си в грешка.
Нито на някой искам да доказвам нещо,нито пък ме интересува какво имат или нямат.
Въпрос на време е да си намеря мястото.
А кетапи вече карам,и ще запиша още курсове за квалификации.
Не съм като никой от повечето тук.
И те ясно го усещат и осъзнават.



Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 01:17



Няма такива,там е проблема.
Всички са един дол дренки.
А по-малкото зло така може да те нахендри..и те го правят в България.
Хитри са,влезнаха в светлината и руслото на по-малкото зло.
Понеже народа е лесно предвидуем.
Прелива от пусто в празно и дотам.
Все едно и също..с различни нови тирани.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 01:19



И? Дай ми решение на проблема?!...Да плюваме и да мрънаме...И?
Народа избира това, което има..



Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 01:26



Не,не са ми това целите.
Но един ден и на бюро да седя..ще уважавам хората на тежкия труд.
Докато много от вас нямат уважение към хората вършещи такъв труд.
Днес седя и ги гледам,,нс една дълга маса хора,българи..всеки с болката си и с тегобите си.
И си мисля..точно тези готини хора..които работят тежка работа която в бг едва ли биха пимирисали,точно те заслужават повече тук.
И се роди нещо в главата ми.
Че някой трябва да създаде нещо за българите тук,поминък,ниша..за да работим за нас си.
И ние да решаваме.
Мислв че има хляб в това..да се създаде нещо,което да отприщи краетивността.
Да създадем наш си работен бг оазис.
Защо пък да не станем ние тези които да дават работа,като бюро ..чрез което други нации да работят за нас..към норвежци.
Да станем посредници,да печелим проценти.
Народ гладен в източна европа..колкото искаш.
Поне да се опитаме да се продадем за доста повече.
Ще наблегна в тази насока.
За да може един ден да гледат с друго око на нас.



Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 01:28



Аз съм избрал..да не избирам никой..понеже никой от тях не заслужава.
И това е избор,и то мъдър.
Трябва да заслужат,за да бъдат избрани.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 01:34



Манипулираш в момента...попитах те в прав текст..това ли искаш да работиш?
Пич...аз върша всякаква работа...и никога не ме е било срам..просто ме е яд, когато хората се подценяват а могат много повече...
Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му...и не е клише!
Лека нощ...: )



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 01:37



Така ли? Ти си избрал..но ти не си в България...а тази страна трябва да бъде управлявана! И от кого?
Виждаш ли колко ти издишат тезите..и когато трябва да отговаряш на конкретни въпроси...как нещата взимат друг ъгъл.


Спри да плюваш по България...и няма да имаш проблем с мен...но всеки път когато го правиш...съм тук...да ти отвърна на вниманието... : )))



Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 01:39



Не,не искам да върша това.



Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 01:41



Аз не живея в България,да.
Но където и дс живея,без значение..никъде няма занапред да се оставя никой да се подиграва с мен.
Предпочитам да умра,но честа си е моя!



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 11:29



Ясно! А защо тогава мислиш, че и другите го искат? Кое по-точно уважаваш...примирението им да го правят? Не смяташ ли, че всеки човек заслужава повече от това да ходи да гледа стари хора в други страни...или да се пече под парещото слънце за някое мизерно евро?
Сега разбираш ли, че не защото не уважаам нечии труд се възмущавам, а защото не искам Българите да са слугите на Европа...защото тук може да са някои..а там? Ако наистина това искат..оки..но съм сигурна че искат повече..но нямат смелостта да си постигнат желанията.. : )



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 11:32



Ти имаш чест? дали?
Ако беше така, нямаше да отвориш тази тема..с цел да ме нападаш публично, след като знаеш, че винаги съм била добронамерена към теб..и съм ти давала виртуално рамо!
Това ли ти е честта Финтроле?
Пич, погледни си действията и тогава говори какво имаш и какво не...за теб е! И ще ти е полезно...мен ме остави...: ))



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.07.16 12:24



Не може да напътстваш, меко казано, Шоколада и други хора за кого да гласуват на парламентарните избори.

И аз ще дам вота си за ГЕРБ отново.
За предпочитане е пред БСП, Атака, ДПС, НФСБ, ВМРО и всякакви други, дето направиха обединения, защото сами по себе си са кръгла нула.
Каква е тази смешка - РБ?! Толкова безсилие, сбрано на едно място, не съм виждала.

По-рано гласувах за СДС. Писала съм в клуба по този повод. Но те се провалиха и самоизядоха.
Затова вече предпочитам герберите пред разни недорасли, а всъщност доста по-дърти партии, които само гледат как да сложат прът в развитието на държавата ни.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор expat ()
Публикувано23.07.16 14:17



И искаш да станеш "чантаджия и канцеларски плъх"?



Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.07.16 00:49



Е,аз ще се опитам да направя всичко което е по силите ми,да намеря нещо по-човешко като работа.
Фабрика,или магазин..нещо от сорта.
Не се плаша от работа.
По-скори границара на търпението ми вече е премината отнодно гадняри шефове и кофти колеги.
Няма ли респект и отношение,и мен ме няма.
Ако ще за две,три години 100 да ги сменя.



Тема Re: Новата моданови [re: saksun]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.07.16 00:51



Проблема е,че аз не виждам развитие а упадък в нравите на българина.
В частност за това са виновни и герб.
Понеже показват нагло и нехуманно отношение към народа.
Колкото и да са най-малкото зло,са зло все пак.
В политиката свестни и честни няма.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.07.16 01:02



Упадъкът в нравите идва от родителите. Като нямат добър пример, който да дадат на децата си и прилично възпитание, така ще е.

В семейната среда главно се изграждат хората. Има много възпитани и добри деца, но съществуват и ужасно нагли, простеещи млади хора.

Иначе, за политиката е вярно, че честността е дефицитна. Затова като цяло политиците са от един дол дренки.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.07.16 01:04



Благодаря ти за подкрепата,но ми прозвуча твърде грубо и долно ..казаното за миячи и чистачи,задници и пр.
Ако ги няма тези хора,кой ще чисти улиците,кой ще обърше на бабите задниците ..като примерно нямате време от кариера?
Замисли се.В Норвегия учат хората да показват уважение към всички професии.
И неслучайно един чистач на подове и тоалетни взима понякога повече на час от учител,библиотекар да речем.
Но в България всичко е наобратно.
Ако беше като тук,чистсчките циганки по улиците щяха да взимат по 700,800 лв заплатини нагоре..спрямо стандарта.
Ама Бойко и държавата..това не ги интересува.
Важно е да има фондове за усвояване.
Пък просмъртните да мрат.
Затова намразих дивите капиталисти,от Бойковия тип..и от моя доскоро гръцки тип.
Понеже ти се подиграват в очите.
И искат и да ги уважаваш.
Сори..ама аз винаги гледам дълбоко под повърхността относно хора,приятелства,връзки,партии и работни отношения.
С две думи отдавна вече не съм заблудено тъпо глупаче..с повърхностен поглед.
Ясни са ми много бързо..като цяло повечето.
Ти може и да си го казала това от добри чуства,ама юзъри като прасето живеят за да им ръкоплещат например.
Ако съм те обидил,извинявай.
Засегнах се,понеже може и подове да съм бърсал..ама знам с какъв перфекционизъм съм го правил.
Тези гърци никога няма да намерят работник като мен.
Но и аз за никой занапред няма да се раздавам да се доказвам.
Само от минимум..колкото да ме харесат
И вече много предпазливо,без тичане.



Тема Re: Новата моданови [re: saksun]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.07.16 01:07



Точно това искам да кажа да.
Има хора всякакви.Като съм в България,простаците просто ги гардирам и яко дим...
Изобщо не стоя да слушам глупости ,само с проверени хора.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано24.07.16 13:47



Замисли се.В Норвегия учат хората да показват уважение към всички професии
Да се замисля?...за какво? Аз ти говоря едно..ти не чуваш и не осмисляш, ми какво да направя..освен да те оставя да си мислиш каквото искаш...
Няма срамна работа, има смирение на хората която я вършат а не я харесват...Ако ти харесва да сменяш памперси..всичко е оки..но ако се смириш да го правиш, а искаш друго е отделен въпрос...
Финтроле...не искам пак да съм груба..но ти не знаеш как да се отнесеш дори към хората, които са ти подали ръка...пак прие лично нещата...почувства се застрашен и нападна! Защо? Значи...ти си готов да си развалим отношенията, само и само да защитиш нещо, което първо не разбираш за какво ти говоря, и второ, което не ти носи никакви позитивни усещания...освен да се почувстваш ПРАВ или ДОСТОЕН! нооо достойнството на човек несе мери в това..а в отношението му към хората, които познава и са зад гърба му...
Остави ме мен..аз съм на хиляди киломенти...единствено и само никове сме тук...просто те карам да се замислиш...защо хората се отнасят така с теб.. : )



Тема Жалък!нови [re: finntroll73]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано25.07.16 09:52



Ама много си жалък!
Как не те беше срам да пуснеш тази тема, бе мъж?!
Орева и обиди целия Дир, до като седиш в къщи и чакаш помощта на съпругата ти и на държавата. То, рано или късно ще и писне и на съпругата ти, и на държавата! Така, като те чета и в България си излишен, та ако ще да си най-големия професионалист и перфекционист в миенето на подове и чинии!

И има срамна работа! Ако имаш достойнство!

Ако си мислиш че ме обиди на скапан емигрант..мияч на чинии и подове се лъжеш. - ооо, бесен си


Точно ние бг емигрантите показахме среден пръст на бг частниците гледащи да преебат всеки и всичко. - ти пък кой си?



Тема Re: Жалък!нови [re: Ludo2]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.07.16 10:05



Ха ха..точно защото имам достойнство..вече не работя за боклуци.
Работа си е работа,не ме е срам да мия подове,отсервирам,мия чинии или да мия тоалетни.
Просто си имам принципи.Принципи!!!
Отсега нататък,ще трябва някой много да се напрегне относно мен,за да се раздам.
Това е.
Аз работя по бъдещето си.Подавам м0олби,търся варианнти..но никога повече и половин година няма да стоя да работя за никой анти-човек.
Ако си мислят че като съм отишъл да работя..и вече ме притежават..ще се наложи да им докажа точно обратното.
Никога не съм бил само работен номер,и няма да бъда.
Споко..не съм мързелив,ни най-малко.
Просто вече съм детайлем прагматик.
Най-лесно е да ОБИДИШ НЯКОЙ..не мислиш ли?
Чев бил еди какъв си.
Аз обаче обидата ти не я приемам..остава увиснала в пространството...и бавно думите ти падат отново към теб.


Науч1их си урока..вече никой от вас не може да ме нарани..ни прасето,..ни ти..никой.

Аз си имам мои виждания,нагласи,приоритети и принципи.
И те са единственно правилните.Ще ме похранят сега.
След като грубо игнорираха исканията ми,помощя която исках когато бях поставен на колене с болки и неразположения.
Тогава на всички им беше през кура..
Сега и на мен ми е през оная работа.Щом не показаха отношение..на всички нива..сега ще трябва да ми помогнат..та да не натоварвам държавата.
Наясякъде ги натоварвам..че трябвало да плащат.
Е аз съм си платил със здравето си,което е най-жалко.
За тях безплатния обяд свърши.Вече няма да минава само от мен и за моя сметка.
Като им бръкнеш в джоба..да видиш как набързо ще намерят варианти..че и с букет на работа някъде ще ме заведат да ме представят..само и само да не плащат.

Норвежците и те са като шибания грък,мислят си че вечно могат да минат метър.
Повярвай ми,всеки си плаща,дори и да не го осъзнава.
Ще си плащат..понеже хранят забраден родилки на конвейр,както и негра и араби..които ги мързи да гледат.
Аз 13 години..,съм работил..болен..здрав..мъчил съм се.
ТОВА НЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ИЗОБЩО ЗА ПОВЕЧЕТО ТУК.
Дори и много българчета където дойдоха с големите пасти..без език..и станаха таксиметри..и те карат по близо година в болнични..стискат зъби..работят 6 месеца..после пак в болнични..
И тсамо висят,седят и си почиват в такситата.Те избщо не знаят какво е работа,ни най-малко..и пак ох..ох..
И ти нищо не знаеш.Всекиму от неговата си камбанария му е най-лесно да съди.
Не съди..за да не бъдеш съдена.
Много обичате да ми дискутирате работното положение обаче.
Толкова ли са скучни животите ви?




Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.07.16 10:24



Твърде дълго е да ти обяснявам.
Един ден като напиша книга за арбадсливет в Норввегия,всичко ще излезе наяве.
Всичките им кирливи ризи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.