Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:37 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Новата моданови [re: saksun]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.07.16 00:51



Проблема е,че аз не виждам развитие а упадък в нравите на българина.
В частност за това са виновни и герб.
Понеже показват нагло и нехуманно отношение към народа.
Колкото и да са най-малкото зло,са зло все пак.
В политиката свестни и честни няма.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано24.07.16 01:02



Упадъкът в нравите идва от родителите. Като нямат добър пример, който да дадат на децата си и прилично възпитание, така ще е.

В семейната среда главно се изграждат хората. Има много възпитани и добри деца, но съществуват и ужасно нагли, простеещи млади хора.

Иначе, за политиката е вярно, че честността е дефицитна. Затова като цяло политиците са от един дол дренки.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.07.16 01:04



Благодаря ти за подкрепата,но ми прозвуча твърде грубо и долно ..казаното за миячи и чистачи,задници и пр.
Ако ги няма тези хора,кой ще чисти улиците,кой ще обърше на бабите задниците ..като примерно нямате време от кариера?
Замисли се.В Норвегия учат хората да показват уважение към всички професии.
И неслучайно един чистач на подове и тоалетни взима понякога повече на час от учител,библиотекар да речем.
Но в България всичко е наобратно.
Ако беше като тук,чистсчките циганки по улиците щяха да взимат по 700,800 лв заплатини нагоре..спрямо стандарта.
Ама Бойко и държавата..това не ги интересува.
Важно е да има фондове за усвояване.
Пък просмъртните да мрат.
Затова намразих дивите капиталисти,от Бойковия тип..и от моя доскоро гръцки тип.
Понеже ти се подиграват в очите.
И искат и да ги уважаваш.
Сори..ама аз винаги гледам дълбоко под повърхността относно хора,приятелства,връзки,партии и работни отношения.
С две думи отдавна вече не съм заблудено тъпо глупаче..с повърхностен поглед.
Ясни са ми много бързо..като цяло повечето.
Ти може и да си го казала това от добри чуства,ама юзъри като прасето живеят за да им ръкоплещат например.
Ако съм те обидил,извинявай.
Засегнах се,понеже може и подове да съм бърсал..ама знам с какъв перфекционизъм съм го правил.
Тези гърци никога няма да намерят работник като мен.
Но и аз за никой занапред няма да се раздавам да се доказвам.
Само от минимум..колкото да ме харесат
И вече много предпазливо,без тичане.



Тема Re: Новата моданови [re: saksun]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.07.16 01:07



Точно това искам да кажа да.
Има хора всякакви.Като съм в България,простаците просто ги гардирам и яко дим...
Изобщо не стоя да слушам глупости ,само с проверени хора.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано24.07.16 13:47



Замисли се.В Норвегия учат хората да показват уважение към всички професии
Да се замисля?...за какво? Аз ти говоря едно..ти не чуваш и не осмисляш, ми какво да направя..освен да те оставя да си мислиш каквото искаш...
Няма срамна работа, има смирение на хората която я вършат а не я харесват...Ако ти харесва да сменяш памперси..всичко е оки..но ако се смириш да го правиш, а искаш друго е отделен въпрос...
Финтроле...не искам пак да съм груба..но ти не знаеш как да се отнесеш дори към хората, които са ти подали ръка...пак прие лично нещата...почувства се застрашен и нападна! Защо? Значи...ти си готов да си развалим отношенията, само и само да защитиш нещо, което първо не разбираш за какво ти говоря, и второ, което не ти носи никакви позитивни усещания...освен да се почувстваш ПРАВ или ДОСТОЕН! нооо достойнството на човек несе мери в това..а в отношението му към хората, които познава и са зад гърба му...
Остави ме мен..аз съм на хиляди киломенти...единствено и само никове сме тук...просто те карам да се замислиш...защо хората се отнасят така с теб.. : )



Тема Жалък!нови [re: finntroll73]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано25.07.16 09:52



Ама много си жалък!
Как не те беше срам да пуснеш тази тема, бе мъж?!
Орева и обиди целия Дир, до като седиш в къщи и чакаш помощта на съпругата ти и на държавата. То, рано или късно ще и писне и на съпругата ти, и на държавата! Така, като те чета и в България си излишен, та ако ще да си най-големия професионалист и перфекционист в миенето на подове и чинии!

И има срамна работа! Ако имаш достойнство!

Ако си мислиш че ме обиди на скапан емигрант..мияч на чинии и подове се лъжеш. - ооо, бесен си


Точно ние бг емигрантите показахме среден пръст на бг частниците гледащи да преебат всеки и всичко. - ти пък кой си?



Тема Re: Жалък!нови [re: Ludo2]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.07.16 10:05



Ха ха..точно защото имам достойнство..вече не работя за боклуци.
Работа си е работа,не ме е срам да мия подове,отсервирам,мия чинии или да мия тоалетни.
Просто си имам принципи.Принципи!!!
Отсега нататък,ще трябва някой много да се напрегне относно мен,за да се раздам.
Това е.
Аз работя по бъдещето си.Подавам м0олби,търся варианнти..но никога повече и половин година няма да стоя да работя за никой анти-човек.
Ако си мислят че като съм отишъл да работя..и вече ме притежават..ще се наложи да им докажа точно обратното.
Никога не съм бил само работен номер,и няма да бъда.
Споко..не съм мързелив,ни най-малко.
Просто вече съм детайлем прагматик.
Най-лесно е да ОБИДИШ НЯКОЙ..не мислиш ли?
Чев бил еди какъв си.
Аз обаче обидата ти не я приемам..остава увиснала в пространството...и бавно думите ти падат отново към теб.


Науч1их си урока..вече никой от вас не може да ме нарани..ни прасето,..ни ти..никой.

Аз си имам мои виждания,нагласи,приоритети и принципи.
И те са единственно правилните.Ще ме похранят сега.
След като грубо игнорираха исканията ми,помощя която исках когато бях поставен на колене с болки и неразположения.
Тогава на всички им беше през кура..
Сега и на мен ми е през оная работа.Щом не показаха отношение..на всички нива..сега ще трябва да ми помогнат..та да не натоварвам държавата.
Наясякъде ги натоварвам..че трябвало да плащат.
Е аз съм си платил със здравето си,което е най-жалко.
За тях безплатния обяд свърши.Вече няма да минава само от мен и за моя сметка.
Като им бръкнеш в джоба..да видиш как набързо ще намерят варианти..че и с букет на работа някъде ще ме заведат да ме представят..само и само да не плащат.

Норвежците и те са като шибания грък,мислят си че вечно могат да минат метър.
Повярвай ми,всеки си плаща,дори и да не го осъзнава.
Ще си плащат..понеже хранят забраден родилки на конвейр,както и негра и араби..които ги мързи да гледат.
Аз 13 години..,съм работил..болен..здрав..мъчил съм се.
ТОВА НЕ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ИЗОБЩО ЗА ПОВЕЧЕТО ТУК.
Дори и много българчета където дойдоха с големите пасти..без език..и станаха таксиметри..и те карат по близо година в болнични..стискат зъби..работят 6 месеца..после пак в болнични..
И тсамо висят,седят и си почиват в такситата.Те избщо не знаят какво е работа,ни най-малко..и пак ох..ох..
И ти нищо не знаеш.Всекиму от неговата си камбанария му е най-лесно да съди.
Не съди..за да не бъдеш съдена.
Много обичате да ми дискутирате работното положение обаче.
Толкова ли са скучни животите ви?




Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано25.07.16 10:24



Твърде дълго е да ти обяснявам.
Един ден като напиша книга за арбадсливет в Норввегия,всичко ще излезе наяве.
Всичките им кирливи ризи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.