Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 01:28



Аз съм избрал..да не избирам никой..понеже никой от тях не заслужава.
И това е избор,и то мъдър.
Трябва да заслужат,за да бъдат избрани.



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 01:34



Манипулираш в момента...попитах те в прав текст..това ли искаш да работиш?
Пич...аз върша всякаква работа...и никога не ме е било срам..просто ме е яд, когато хората се подценяват а могат много повече...
Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му...и не е клише!
Лека нощ...: )



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 01:37



Така ли? Ти си избрал..но ти не си в България...а тази страна трябва да бъде управлявана! И от кого?
Виждаш ли колко ти издишат тезите..и когато трябва да отговаряш на конкретни въпроси...как нещата взимат друг ъгъл.


Спри да плюваш по България...и няма да имаш проблем с мен...но всеки път когато го правиш...съм тук...да ти отвърна на вниманието... : )))



Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 01:39



Не,не искам да върша това.



Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано23.07.16 01:41



Аз не живея в България,да.
Но където и дс живея,без значение..никъде няма занапред да се оставя никой да се подиграва с мен.
Предпочитам да умра,но честа си е моя!



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 11:29



Ясно! А защо тогава мислиш, че и другите го искат? Кое по-точно уважаваш...примирението им да го правят? Не смяташ ли, че всеки човек заслужава повече от това да ходи да гледа стари хора в други страни...или да се пече под парещото слънце за някое мизерно евро?
Сега разбираш ли, че не защото не уважаам нечии труд се възмущавам, а защото не искам Българите да са слугите на Европа...защото тук може да са някои..а там? Ако наистина това искат..оки..но съм сигурна че искат повече..но нямат смелостта да си постигнат желанията.. : )



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано23.07.16 11:32



Ти имаш чест? дали?
Ако беше така, нямаше да отвориш тази тема..с цел да ме нападаш публично, след като знаеш, че винаги съм била добронамерена към теб..и съм ти давала виртуално рамо!
Това ли ти е честта Финтроле?
Пич, погледни си действията и тогава говори какво имаш и какво не...за теб е! И ще ти е полезно...мен ме остави...: ))



Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.07.16 12:24



Не може да напътстваш, меко казано, Шоколада и други хора за кого да гласуват на парламентарните избори.

И аз ще дам вота си за ГЕРБ отново.
За предпочитане е пред БСП, Атака, ДПС, НФСБ, ВМРО и всякакви други, дето направиха обединения, защото сами по себе си са кръгла нула.
Каква е тази смешка - РБ?! Толкова безсилие, сбрано на едно място, не съм виждала.

По-рано гласувах за СДС. Писала съм в клуба по този повод. Но те се провалиха и самоизядоха.
Затова вече предпочитам герберите пред разни недорасли, а всъщност доста по-дърти партии, които само гледат как да сложат прът в развитието на държавата ни.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: Новата моданови [re: finntroll73]  
Автор expat ()
Публикувано23.07.16 14:17



И искаш да станеш "чантаджия и канцеларски плъх"?



Тема Re: Новата моданови [re: ShokoLaDa]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано24.07.16 00:49



Е,аз ще се опитам да направя всичко което е по силите ми,да намеря нещо по-човешко като работа.
Фабрика,или магазин..нещо от сорта.
Не се плаша от работа.
По-скори границара на търпението ми вече е премината отнодно гадняри шефове и кофти колеги.
Няма ли респект и отношение,и мен ме няма.
Ако ще за две,три години 100 да ги сменя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.