Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 27.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ти ри ри рамнови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано05.07.16 00:04



Една мека връзка смених в банята, другата е по-корава!



Снощи синът на съседите отдолу казал на дъщеря ми, че у тях всичко е ок, но се опасявам, че водата може да проникне и по-бавно до няколко дни. При нас холът е вече на планини, пфф.



Тема Това,нови [re: Baldrian]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано05.07.16 14:57



което научих, едва ли ще ви бъде от полза - лоши практики в местния кучешки приют.





Тема Re: Ти ри ри рамнови [re: makeover]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано06.06.17 16:17



Ха ! тоя плакат за мене е писан.



Аз съм вол,и най обичам
впрегнат с ралото да тичам.
На полето!На полето!
И в обора в текейсето.
Росна паша,свеж силаж!
куче влачи амбалаж !




На "Вторични суровини" сред железата, джаджи, матракуции и галимации.....

Кат се загубила в гората самодива, не ми се тръгва, тва от кво е, онва от кво е, през девет прешлена та през десети, под спици, релси, радиатори и реотани, един настъпан оловен войник може би, с един крак, и кървяща адамова ябълка.



Тема Re: Ти ри ри рамнови [re: ALONE911]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано08.06.17 22:06



Ако човек, останал сам със себе си му е скучно, значи наистина е останал насаме с един истински скучен човек.
Забелязал съм, повече жените ревът че им е скучно, и лелеят някой друг, за предпочитане мъж да дойде да им прави интересното.
Ако не съм прав, нека дойде цифровия да ме опровергае.

Днес се почувствах самотно. Прочетох, Млечният път, нашата галактика, стои в най голямата празнина в Вселената. В околовръст, радиус милиард светлинни години, няма друга галактика. После разсъдих и го погледнах от добрата страна, няма да ни досаждат някви галактики, които кой знае кви са.



Тема Re: Ти ри ри рамнови [re: tirtirlin]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.06.17 22:17



които кой знае кви са.

Подкрепям!
Освен тва, най-вероятно им е скучно.





Тема Re: Ти ри ри рамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано08.06.17 22:27



Аз Галактиката си я харесвам ! Родина пич ! В средата има черна дупка, мож да си фърлиш фаса, и никой няма ти каже че я замърсяваш.





Тема Re: Ти ри ри рамнови [re: tirtirlin]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.06.17 22:34



Няма начин да няма зелени еко-защитници на черните дупки. Внимавай да не преминеш границата на Шварцшилд при отношенията с тях.



Тема Re: Ти ри ри рамнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано08.06.17 22:51



Екомафията, екозащитници, тия са бетер политиците, мръсни в червата.

Има " Закон за управление на отпадъците" според него, един парцал с който си забърсал грес, по добре да го изядеш, няма проблем, но не мож да го хвърлиш.Щото са два замърсителя като компоненти, едното е парцала, другото е попилата грес. Трябва да ги разделиш, чистия парцал го носиш натам, а греста , ей натам . Природозащитник ! Твай най мръсното нещо на което съм давал пари, бих го удавил в септична яма.





Тема Re: Ти ри ри рамнови [re: tirtirlin]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.06.17 22:54



Предполагам, че в следващите европейски директиви няма да можеш и да го изядеш, защото после пак ще замърсиш с него.



Тема Re: рамнови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано08.06.17 23:06



Вярно, че тази тема по това време на годината, все е актуална






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.