Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:27 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Точка на пречупване  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано29.06.16 21:58



Онова късче безтегловност на вълнАта след препускането в пълната й сила. Миг преди да рухне. Когато не искаш да се отказваш, но отвътре си се счупил. Събуждането с мисълта, че това не е твоето място. Влагаш енергия и желание и амбиция да направиш всичко необходимо, а в една прекрасна утрин виждаш бял лист.


Какво очаквате от една връзка? Колко дълго ще го очаквате? Какво се нарича "развитие"? А ако нищо не се случва? Ако сега е едно, после друго, и нека това да премине, после и нещо следващо, и така докога? След колко време ще опердашите приятел зад врата, ще го посочите с пръст и ще му кажете, че е идиот? Когато вярвате, че имате шанс да получите, което искате, но така и не го получавате, след колко време ще решите, че сте се заблудили и ще се откажете?


Не питам за ясните моменти на просветление за бягство от втората среща, а за хора във връзка. Месец, два или пет, година или повече?



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.06.16 23:00



Като бях по-млада бях по-търпелива, случвало ми се е да се надявам на подобрение с години. Сега, ако съм стигнала точката на пречупване/аз я приемам като нетърпимост, защото във всяка връзка се правят определени компромиси, но е нетърпимо, когато компромисите ме обезличават и "прелеят чашата"/, не бих си губила повече времето и бих разкарала човека възможно най-бързо. Била съм в подобна дилема преди около 11-12 години и го направих - разкарах го, въпреки прекараните преди това 8 години. Сега бих го разкарала още на 6тия месец.

Редактирано от Lucky Eva на 29.06.16 23:20.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано29.06.16 23:02



Зависи колко ми пука, ако доста, положението е нестабилно, ако изобщо не ми пука, може никога да не се откажа от каквото и да било.
По принцип видях, че разни мърди, отегчени от живота, на които не им дреме за нищо, са привлекателни за хора, на които вече им е омръзнало от внимание. Наремето не можех да си обясня с години как човек може да бъде отблъснат от безкрайно внимание, напълно чисто и безкористно внимание, но на всяко действие има противодействие, на доброто-лошо, правилното-неправилно и т.н. баланс.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Lucky Eva]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано30.06.16 00:40



Един колега го формулира много ясно /за себе си, но същото имам предвид/ - нищо не се случва. Не да се подобрява, не да се поправя, няма и нужда от понасяне на тъпотии или сблъсъци, а просто - нищо. Както е било в началото, така си продължава. Една лежерна безтегловност, в която ентусиазмът хваща мухъл. Въпросът е колко време различните хора биха преглътнали да са така.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: rokoko524]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано30.06.16 00:53



ако изобщо не ми пука, може никога да не се откажа от каквото и да било

Това ми хареса.

Що да се отказвам, ако все пак си имам едно-две-пет неща да ме радват, голям праз, че не било всичко накуп. Нооо само ако не ми пука. Разграничил си ги, значи разбираш разликата. Или в един момент спира да ти пука и се оставяш на каквото стане, или не може да спре да ти пука и си принуден да търсиш начин да се спасиш, тоест положението става нестабилно...


А за другото не знам дали добре разбирам - според мен всеки има нужда от внимание. Може за кратко наистина на човек да му писне, но за дълго да е с някой, на когото да не му пука наистина и да не забележи и да не му натежи... не вярвам.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Lucky Eva]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано30.06.16 01:26



Не е на място, но пък темата си е моя!



Скала СОЦИАЛНА ЖЕЛАТЕЛНОСТ:
Вие обективно оценявате позиците, способностите и възможностите си.

Скала ЕКСТРОВЕРСИЯ - ИНТРОВЕРСИЯ:
Характерно за Вашата личност е открояващата се интроверсия и самодостатъчност. Вие не държите непременно да осъществявате нови контакти и да разкривате чувствата и впечатленията си пред останалите. Предпочитате срещи с добри приятели и сравнително самостоятелни дейности.

Скала ПСИХОТИЗЪМ:
Отличавате се с трезва оценка за себе си и своето място в света. Отстояването на всякакви крайни позиции е чуждо на Вашата личност.

Скала НЕВРОТИЗЪМ:
Вие умеете успешно да контролирате своите притеснения и страхове. Дори да Ви се случи да загубите почва под краката си, бързо преодолявате подобно състояние.


Видях твоя резултат, много ми се спи вече, та просто го оставям това тук и лека нощ.



Тема Re: Период е...нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 09:55



Онова късче на безтегловност може да е само твое усещане или сигурността ти, доверието ти във връзката да го възприемаш, като безтегловност, като нищо неслучващо се. Един период е, едно измамно усещане, когато си решил, че очакваш нещо, но не казваш какво, но за сметка на това, човека до теб трябва да се сети, че искаш точно това

.
И понеже аз от както се помня съм си все омъжена , при това за един и същи мъж, съм си задавала същите въпроси, за еднообразието, тишината, рутина, невъзможност за комуникация, отчуждаване, безтегловност. И съм си отговаряла, че дори и да се случи, искам да ми се случи с този мъж......... Безтегловността е един вид прераждане, един вид рестарт.

Ако понякога ти липсва страст, не е поради липса на любов, рутина, безтегловност, самота. Почивка е .



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано30.06.16 10:33



Сънич, ще ти дам мнение на практично теле...
Има две решения...човек да каже майната му и да си тръгне или да остане, но да не се бори и иска неща, които другия не е готов да даде. В едни взаимоотношения винаги са двама, но ако този отсреща не е сигурен, не е убеден че иска това, винаги ще има причинии...причиниии...причинниии..и така до безкрай. Като чуя думичката ЩЕ и спирам да слушам...или е..или не, илюзиите болят, а не любовта!
Раздялата много боли..много..но е по-доброто решение от това двама човека да са заедно, да спорят, да се нервят заимно, да се карат и очакванията им да са различни...тогава и двамата не са щастливи.
Та човек трябва да седне и да си даде равносметка...щастлив ли е или не..ако е не...и отсрещната страна също не е...и решението е раздяла...ако обаче може да приеме нещата такива каквито са и се усмихва въпреки всичко...значи се продължава...
Илюзиите обаче за промяна и т.н. много болят...промяната може да стане само и единствено ако и двамата го искат..и то истински...и то с много търпение...а аз съм шампион по търпението... : )) помисли дали ти го имаш...
Любовта е лесна..или я има или не...взаимоотношенията са трудни...напасването...



Тема Re: Период е...нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано30.06.16 10:38



Един период е, едно измамно усещане, когато си решил, че очакваш нещо, но не казваш какво, но за сметка на това, човека до теб трябва да се сети, че искаш точно това
А!...искам нещо..няма да ти кажа..ама ти се сети! Ох как ме обърква товааа... : ))))
Докато хората не се научат да говорят, да си казват какво им е...какво искат и т.н., няма просто как да има синхрон в отношенията
Ееее то и аз не казвам винаги...амаа се уча де... ужким!... : )))



Тема Re: по-лесно е ...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 10:39



Вместо дълги разговори, дълги нощи и очаквания, по-лесният вариант е да убедиш човека до теб, че това, което ти искаш, всъщност е нещото, което той е искал най-много

. Няма нужда никой да променяш, да очакваш, просто си искаш, все едно той го иска . Е такива работи .



Тема Re: Период е...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 10:40



По-важно е да знаеш кога е удобният момент да искаш

.... и ще получиш



Тема Re: Kaно от Оскар Уайлд-кратко, точно, яснонови [re: Bezsynna]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано30.06.16 10:42





Това е!



Тема Re: Kaно от Оскар Уайлд-кратко, точно, яснонови [re: makeover]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 10:47



Щяхме да изпишем поне 50-тина мнения, за да кажем това, а ти ми спря устрема





Тема Re: по-лесно е ...нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано30.06.16 12:07



Хммм...обаачее...манипулацията винаги е нож с две остриета. Най-лесно ми е да проектирам желанията си върху някой и той да ги изпълнява като свои, ама те не са, и какво реално се получава, аз съм щастлива и хлътвам, а той е нещастен ииии...започва да съм му в тежест. И накрая точно когато съм най-щастлива и влюбена той си отива...и то с пълното си право...Абеее манипулацията завира човек в собствените му капани...а няма нищо по-гадно да се навреш сам в тях.
За това предпочитам друго...картите на масата и всеки си избира с какво да играе..по желание!...така и двамата са увлечени и щастливи...



Редактирано от ShokoLaDa на 30.06.16 12:17.



Тема Re: Период е...нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано30.06.16 12:15



миии нали знаеш, че по принцип не мога така...да чакам моменти..мигове..и след 10 мин. може да искам друго... : )))) Сега може да ми се хапва сладолед...след малко обаче вече не, а ми се пие вода...що ми е сладоледа, като съм жадна... и си искам водата..


Просто знам ли...всичко е многоо относително...с мъж ми едва ли не направихме световен скандал, че не искам червен халат..но той решил, че аз искам...: ))))) То бяха драми, то беше чудо... : )))
И пак си мисля че всичко опира до това...човек иска ли да даде или не, и чува ли това което му се иска или той решава какво да е...а това ЩЕ...го оставям за бъдещето...аз съм тук и сега...



Тема Re: Kaно от Оскар Уайлд-кратко, точно, яснонови [re: makeover]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано30.06.16 12:16



Ми точно де! Думичките са взаимност и споделяне... : ) Но с желание!



Тема Re: по-лесно е ...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 12:19



Не такова манипулиране, бе

............ това е за извън вкъщи.

Удоволствието е от даването, не от получаването ........ е тука е ключа от чекмеджето . Не да манипулираш, за да получиш, а да насочиш даването към очакването на другия. Това е вид опознаване. Като да получиш дреха 50-ти размер, а ти да носиш 40-ти. Подскажи си, че е 40- ти и ще получиш 40-ти!
Прегърни и ще те прегърнат, за такива дребни неща става дума .



Тема Re: по-лесно е ...нови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано30.06.16 12:29



хаха...ааа чакай..мъж ми е телец...таа и директно да му кажа и то няколко пъти...едва ли ще разбере, трябва да му покажа...

ти пък намеци!... : )))
А той е голем манипулатор..и ми играе по тънката струна...щото знае, че там съм безсилна...но пък за 20 години се знаем...аз съм приела неговата манипулация..а той моята "ръбатост" и така сме в консенсус... : )))



Тема Re: по-лесно е ...нови [re: Ludo2]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано30.06.16 12:30



mdammm...пиша това не само към теб, просто се хващам з атеб:)))...прихващам те, така да се каже

...любовната игра винаги трябва да е честна. Манипулациите /кофтите такива/ са грешен избор. Довеждат до някъде,най-често до под кривата круша и после става още по-гадно.

Откритите карти в неподходящ момент също са опасни...та интуиция, опит и професионализъм си е любовта.

Най-важното обаче в тази "игра" е да се научиш да губиш. И да се оттегляш с достойнснство...ама под достойнство не означава да наплещиш куп глупости колко си достоен, па той/тя не е ...а в мълчание и философия. Защото...абе защото никог ане се знае какво, къде и кога може да стане чудото!

А ако нещо е предназначено за теб от Съдбата или ако Ви е предназначено и на двамата, дори да си е отишло или поотдръпнало, то ще се върне рано или късно...може и много късно, дори и лекинко да се е позаблудило и да ти е поскъсало в нормални граници нервичките приеми го и дай шанс, защото всеки израства и се променя

През "празният период" обаче не трябва да спираме да живеем и се развиваме. Който както си разбира живота разбира се!

Та не му е майката вманячаването...и до безсъзнание задаване въпроса-"ма защо така?" Ми така е, приемаш и си гледаш жУвота, търсиш си други предизвикателства, па к'вот ша стаа, ша стаа

п.с. писането по форуми е позволено и разтоварващо по подобни казуси...улучиха ми темата тоя път



Тема Re: Kaно от Оскар Уайлд-кратко, точно, яснонови [re: ShokoLaDa]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано30.06.16 12:32



да така е, все пак в играта са две страни...



абе то е много просто всичко, ама докато свикнеш да опростяваш, се усложнява на макс



Тема Re: Kaно от Оскар Уайлд-кратко, точно, яснонови [re: makeover]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано30.06.16 12:34



Разбира се, простичките неща са най-красивите...





Тема Re: Период е...нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано30.06.16 20:44



Толкова съм уморена, че заспах на фотьойла с лаптопа и сега само ще се преместя в леглото, утре ще си говорим, даже не мога да дочета.





Тема Re: Период е...нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 21:09




Бъди спокойна!

Лека нощ!



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано30.06.16 21:52



Човек може всяка сутрин да се пали по напълно различни неща, демек нищо да не му харесва реално, а до себе си да има човек, който си е паднал по някакви идеали преди десет години, но поради разминавания с действителността, вече е започнал да се съмнява в тях и има нужда от нещо привидно живо, и да са заедно. Единият бута другия като магаре на мост, но връзката може да е продължителна, а в други случаи за дреболии да приключи, примерно на един му дошъл мензиса, а другия мисли къде е сбъркал и започва да се държи неадекватно.



Тема Re: по-лесно е ...нови [re: makeover]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 22:13



Така, както ме приклещи

, освен пълното ми съгласие, друго не мога да кажа. :-).
С анализи, логика и добри съвети от комшийката любовта е отишла другаде. Или я има с всичките и атрибути, или да се свършва агонията. Някъде пишеше, че рокля не се кърпи, та камо ли любов :-).

Добре ти е, нали с тази тема? Е ти си баш човека. който обича любовта!




Тема Re: е...нови [re: rokoko524]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 22:19



Почти стигнахме до любовницата с мусаката

. Идеална е! :-)



Тема Re: е...нови [re: Ludo2]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано30.06.16 23:38



Има една дума енантиодормия, когато нещо се превръща в своята противоположност и продължава да функционира на пълна мощност. Някой не е разбрал, че става въпрос само за ебане, вкарал във филм, после се оженил за да натрие носа на курвата, която го е преебала, хванал си е любовници, да й е още по-гадно, мусаката, разбира се...
друг с идеята за разплод неочаквано хлътва по случайна жена, среща чувство в нея, за което е слушал по телевизията, и изпитва гнус от живота си на животнодосега , и започва да й помага с чантите с картофи и кайма до къщата на любовника й, за който да му кажат, ще се сбие, но няма и да повярва. След една година може да го целуне за довиждане, но не трябва да се бърза, за да не се прецака всичко, засега носенето на чанти го изпълва с безкрайно удовлетворение.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор urata (юрата)
Публикувано01.07.16 01:00



Какво очаквате от една връзка? - взаимност, споделеност
Колко дълго ще го очаквате? - веднага, или по скоро да се случва постепенно но в посока на засилване.
Какво се нарича "развитие"? - това е индивидуално за двойките, но да обобщя: създаване, изграждене на нещо общо, грижа за него, както и системно подхранване на общи и индивидуални интереси.
А ако нищо не се случва? т.е. няма го "развитието" ли ? тогава ще си поговорим...
Ако сега е едно, после друго, и нека това да премине, после и нещо следващо, и така докога? - ааа това са оправдания, винаги има нещо, то минава и идва друго, важно е да са заедно преживяващи, а не единия да чака на другия да му премине./нямам предвид дребни неразположения и настроения/
След колко време ще опердашите приятел зад врата, ще го посочите с пръст и ще му кажете, че е идиот? зависи до колко е затънал във връзката, но определено ще му кажа как го усещам при пръв удобен случай.
Когато вярвате, че имате шанс да получите, което искате, но така и не го получавате, след колко време ще решите, че сте се заблудили и ще се откажете?
зависи за какво става въпрос - деца, дом, отношение... Последното няма ли го в зародиш абсурд да има шанс

На като цяло е хубаво за себе си да си даваме срок и ако до тогава нещата не са се случили, по-добре да не се напъваме повече. Човек живее по пълноценно като има срокове

п.п. точката на пречупване е гадно нещо... щото е можело да не счупиш

Редактирано от urata на 01.07.16 01:01.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано01.07.16 12:14



Нещо си недоволна от живота ми се струва?



И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (триоката врана)
Публикувано01.07.16 12:49



Нищо не очаквам от една връзка. Вече наближавам тази възраст, когато ако искам да стане нещо, аз ще се налага да си го направя, не да си въобразявам връзката да е идеална от само себе си. На младини се нареждаха сами нещата, сега не и трябва човек сам да си гради щастието с твърда ръка,не да чака да му падне от небето.

ad infinitum ...


Тема Re: Период е...нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 20:25



А добър вечер! Сега вече съм будна, на линия и ви почвам!



Не съм от тоя тип, дето все да иска нещо да го тресе! Да е спокойно ми е екстра, останалите неща из живота ми са достатъчно приключение. Има нещо конкретно, което се знае, че ми е нужно, не съм търсила телепат, няма стъпка натам и съм аха-аха да помръкна, да изтърва положението, да грохна, да се предам, да счупя най-важното и така.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 20:35



които другияТ не е готов да даде

Именно! Като започнеш да не вярваш. Понякога хората искат различни неща. И ако единият не иска нещо определено, е редно и честно да си го каже. Иначе всичко е наред, не бой се. Просто си чувам пропукването, а не ща да го чувам. Много съм бърза с решенията след чупене и искам някой /вие/ да ми каже тоя път да се сдържа.



Тема Re: Kaно от Оскар Уайлд-кратко, точно, яснонови [re: makeover]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 20:55



Точно.


Много мразя като каже някой, че любовта не искала нищо и не трябвало да очаква да получава, едва ли не сделка било така. И че не е никаква любов, ако не може еднолично, самоотвержено и безвъзмездно да гори и да векува. Ами не става! Любовта се храни! Трябва да се храни. Това е и причината аз лично да не вярвам в несподелените любови и съответните страдания. Любовта не е някакъв заплес или саксия по главата. Има си причина. Виждаш я в другия и ако е твоят човек, с всеки ден става все по-твой, с всичкото, което прави. Да няма нищо отсреща и ти да продължаваш да трептиш, е ученическа фантазия за мен. Може. Случвало ми се е. Даваш си сметка, че някой те вълнува, но заедното няма да ви се получи, порадваш се, че явно още мърдаш, но не се напъваш да твориш от нищо нещо. Както е дошло, така си заминава. Прибираш си емоцията в чекмедженцето и продължаваш.



Тема Re: Период е...нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.07.16 20:55



И аз те почвам



Ми научете се да искате, че да разбере човек какво искате :-).
Искаш да кажеш, че за да ти е спокойно, ще спиш на фотьойла. Май не е честно!



Тема Re: е...нови [re: rokoko524]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.07.16 20:57



Добре ли си?



Тема Re: по-лесно е ...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:01



По повод манипулацията и аз да си кажа.

Начи в мига, в който получа нещо с хитрина, вече не го искам. Закон. Одъртяла съм явно, познавам се. Опре ли до там да печеля внимание или там квото и да било с хитрост или някакъв фръц, значи хич и не са ми сериозни намеренията, най-много да си поиграя за разнообразие и самочувствие. Абе абсурд. Тръгна ли да търся подмолни пътища, може спокойно да преброим, че съм съм се отказала.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: urata]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:13



Изключително съм ти признателна, че си ми обърнала внимание на въпросите и си си направила труда да им отговориш, те наистина ме интересуват! Благодаря!



Не искам нищо космическо, а съвсем нормално, имам достатъчно опит с различни хора и различни представи за връзки, проблем с чуждите желания нямам, свободата на всеки за личен избор е твърде важна за мен, проблемът е единствено в това, че може би което ми е казано като представа всъщност е наместване по мен, а не е истинско желание. По-завоалирано не успях да го кажа.

Надушвам чупенето и пробвам да се сдържа, засега нищо не е счупено още.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:14



Ооо, съжалявам, рано е да се радваш!





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.07.16 21:19



проблемът е единствено в това, че може би което ми е казано като представа всъщност е наместване по мен, а не е истинско желание. - това не е проблем, това е любов :-)



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:21



Алис... малко по-нагоре към Шоко обясних нещо за манипулациите. Ти сигурно нямаш предвид това, но връзката е пряка. Опитвала ли си наистина сама, с твърда ръка и твърди намерения да създадеш връзка с друг човек? За всичко друго мога да се съглася, че не бива да чакаме да ни падне, а да си го гоним и постигаме, но за любов и отношения не мога в никой случай, там просто ИМА друг човек. Дори ми е неуважително да си помисля, че бих могла аз, лично аз и със собствената си твърда ръка да стегна една яка връзка, впримчвам го начи тоя мъж, увъртам го, влюбвам го безкрайно и предано форевър в мен и си подреждам живота, иха, нене, сериозно - не си го представям и не вярвам, че е възможно. Да подходиш ти - да. Да направиш важните неща ти - да. И е ок, и е добре, и е нормално. Но какво ще стане накрая изобщо не зависи само от твоите усилия. Най-много да градиш, да градиш и в някой момент да се счупиш.



Тема Re: Период е...нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:31



Човекът до нас не е длъжен да скача като автомат на всяко наше желание. Или бъркам? Не смятам, че някой ми е длъжен да ми дава каквото и да било само защото съм го поискала.

Как точно се иска? Един кратък курс, моля. За мен говоренето е напълно достатъчно, но ти явно имаш предвид нещо друго.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:33



Браво сега! Те приказките без действия си остават приказки, пък били те и от любов...



Тема Re: е...нови [re: rokoko524]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:46



Много си оцветил картината, но мисля, че разбирам какво имаш предвид.

"неочаквано хлътва по случайна жена, среща чувство в нея, за което е слушал по телевизията, и изпитва гнус от живота си на животно досега"

Описа най-големия ми ужас направо.


Неразбирането се преодолява някак. Но хората твърде често лъжат умишлено. А от това няма спасение.



Тема Re: Период е...нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.07.16 21:50



Не говоря за искане за парцалки, подаръци и цветенца:-), не че има нещо лошо де

. Говоря за най-обикновенни и травиални неща - любима храна, любимо място за вечеря, за разходка, та даже и за подредба на дома. Едни неща, които правейки ги заедно стават любими за двамата с течение на времето. И изведнъж разбираш, че харесваш неща, които дори и не подозираш. :-)
А как се иска?! - ами винаги започвам мило :-)



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.07.16 22:00



Имаше такъв виц: щом мъжът е обещал нещо, значи ще го направи, няма нужда да му се напомня на всеки шест месеца


Тоя теоретичен проблем дето го обсъждаме, да не е правокиран от това, че някой се е настанил удобно на диванчето ти, пък ти си на фотьойла :-). Сменяш мебелите, какво толкова



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор urata (юрата)
Публикувано02.07.16 00:39



проблемът е единствено в това, че може би което ми е казано като представа всъщност е наместване по мен, а не е истинско желание. -това че някой се намества по теб не е лошо... това че може би е само на приказки,явно че ти ще трябва да побутваш за да се случват нещата/колкото и да ти е уморено, колкото и да ти се иска някой да вземе ръката ти и да те води... уви, а дали пък на теб би ти харесало.../ такава ти е ролята в този живот да даваш тласък, муза импулс... И въпреки ако нещата не се случват - ами не се тормози, каквото има ще се случи. Ако се чувстваш обичана, какво значение има всичко останало -второстепенно.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано02.07.16 10:04



Евала, една да е с акъла си.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано02.07.16 14:57



Имаше такъв виц: щом мъжът е обещал нещо, значи ще го направи, няма нужда да му се напомня на всеки шест месеца

Е добре на теб не ти ли се струва безсмислен този виц?



Тема Напротив,нови [re: filmfest]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано02.07.16 17:00



това изобщо не е виц. Чакам един мъж да изпълни обещание, което ми е дал преди 4 години.





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано02.07.16 19:24



И ако единият не иска нещо определено, е редно и честно да си го каже.
А смяташ ли, че е толкова лесно?...

Понякога обстоятелствата така ни притискат, че човек е принуден да прави многоо трудни избори, в които винаги губи нещо...но печели друго..
Но това е многооо обобщено, според мен раздробете нещата и поговорете кой какво може и иска да даде..и така правите обща картина...но от двамата, задължително!
Всичко е диалог, Сънич...и вярвам, че ако нещата се обяснят достатъчно добре, ще има разбиране и консенсус.
Все пак дайте път на любовта...изживейте си щастливо дните заедно, миговете!...а каквото дойде - дойде..човек наистина не разполага нито с времето, нито с бъдещето си, за да планува, една секунда е достатъчна, за да промени всичко до основи..



Тема Re: по-лесно е ...нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано02.07.16 19:32



Просто ме допълни...
Плановете, стратегиите, лъжите, подмолните пътища са с многоо висока "цена"...и накрая като се получи "нещото", се разбира, че не то е искано, и не знаеш какво да правиш с него...а ти е бил интересен пътя за спечелването...а времето което е загубено? Кой го плаща? А можеше да се случат толкооовааа хубави неща, през изгубеното време....

..но заедно!.. : )))
миии тооо май и аз съм одъртяла... : )))



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано02.07.16 19:35



щом мъжът е обещал нещо, значи ще го направи, няма нужда да му се напомня на всеки шест месеца

...да минем на година, а? Или по-добре на две......



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.07.16 20:02



Еми, то за да ги можеш тези номера, си трябва и талант по рождение. Знаеш ли колко жени, точно това правят. Ако си някъде например, в парка ще намериш много мъже и жени, където жената все командва и вика, а мъжа е някой мухльо.

Та мъжете са свикнали да са мухльовци и жените да ги командват.

Редактирано от blood2 на 02.07.16 20:03.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано02.07.16 20:05



Естествено, че няма защо да очакваш. Нали искаш да си сама и не ти трябва мъж.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано02.07.16 22:21



А когато не можеш да я стигнеш тази точка изобщо?




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Няколко пътинови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано02.07.16 23:03



вече те чета, но така и не разбирам какво точно питаш.


С мъжа ми се познаваме от деца, а сме заедно вече 27 години. Можем да говорим абсолютно за всичко и между нас няма проблеми, защото говорим, а не чакаме другия да се сети какво искаш. Чисти и ясни отношения, но може би това, че сме еднакви, много ни помага.



Тема Re: Няколко пътинови [re: nbb]  
Автор urata (юрата)
Публикувано03.07.16 00:28



ти си късметлийка и щастливка





Тема Re: Напротив,нови [re: nbb]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.07.16 00:49



Аха.



Тема Re: Няколко пътинови [re: urata]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано03.07.16 00:58



Знаете ли за Еди Ведър?



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (триоката врана)
Публикувано03.07.16 10:56



Всичко що е любов няма как да го построим насила. А и да има начин,дали ще сме щастливи?
Нека бъда по-конктретна. Ще дам пример с две мои проблемни връзки. И в двете имаше чисто битови пречки пред любовта ни, съвсем прозаични. При първата моят приятел много работеше, практически нямаше определено работно време. Колко пъти се е случвало предварително да планираме някакво приятно излизане вечер и той да ми се обади към 5ч и да каже, че по-рано от полунощ не може да приключи със служебните си задачи. Отлагали сме и цели ваканции направо за догодина! Опитах се да му говоря, че така не става. Той ми обяснява колко е велик и работлив и да съм се радвала, че има възможност да ми прави страхотни подаръци от голямата си заплата. Аз изобщо не съм от тия дето се впечатляват от скъпи дрънкулки и дрехи и ми писна. Казх му,че не е толкова велик щом не може да изкара същите пари за едни нормални 8-10 часа на работен ден. Той първо ми се нацупи, ама после доста се промени и нещата между нас се подобриха. В крайна сметка се разделихме, понеже той получи много съблазнително предложение да бъде мениджър в друг град, а аз нямаше как да се преместя с него. А и вероятно щяхме да се върнем в изходно положение с новата му и по-отговорна работа.

Другата ми връзка беше по-различна. Човекът беше много привързан към самотната си майка и много време и отделяше. Когато не беше с нея се чуваха поне по три пъти на ден по телефона. Дори не си дадох труд да му приказвам и направих така. Щом той тръгне да ходи при майка си и аз с него. Какво има да се върши там? Да се смени една изгоряла крушка и да се оправи заяждаща бравичка на гардероба. За половин час работа, тури и половин час светски приказки и пиене на кафе. А той можеше да утрепе почти цял ден при майка си по тоя повод! Обаче като свършихме работа и си поприказвахме, аз директно го хващам подръка и айде чао маман. Той се опитваше да ми каже че няма нужда да идвам всеки път с него, но аз твърда. И така за няма и месец го отучих да виси повече от половината седмица при майка си. И с него се разделихме, но по съвсем други причини, не ми се ще сега и в тях да задълбавам.

А сегашното ми гадже е върхът. Човек на изкуството, физически готин, много интелигентен и понеже все е зле финансово и все иска пари от майка си, те вече изобщо не си говорят той е само с мен.



ad infinitum ...


Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано03.07.16 13:33



А сегашното ми гадже е върхът. Човек на изкуството, физически готин, много интелигентен и понеже все е зле финансово и все иска пари от майка си, те вече изобщо не си говорят той е само с мен.





- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Няколко пътинови [re: filmfest]  
Автор urata (юрата)
Публикувано03.07.16 15:28



не за първи път чувам, видях че е музикант... та какво за него?



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Amelia Pond]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано03.07.16 19:24



Тя не е хубава точка. Или нещо си мислим различни неща? За мен е моментът, в който ми рухва желанието да правя каквото и да било. Надеждата всичко да е добре заминава. За работа също важи. Когато кОпаш, кОпаш и изведнъж те стегне шапката, писне ти страшно, теглиш една дълга и край.

Звучиш сякаш може някой да иска да му се срине всичкото, така те прочетох.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано03.07.16 19:27



Няма такова таковата бе. За диванчето и фотьойла.


Не мога да ти кажа.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: urata]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано03.07.16 19:36



Гледай сега. Докато искам, няма страшно. Мога да бутам или да водя, каквото там се наложи, и няма да мръцна, и не е проблем. Проблемът идва като спра да искам. А мина ли момента с пречупването, вече нищо не ща. Завесата пада. Това ме притеснява. Като заскърцам. Относно как се чувствам - ами не знам как се чувствам. Не съм такава фантазьорка, че да зависи само от мен, да си го измисля и да взема да се почувствам. Не знам.



Тема Re: Няколко пътинови [re: nbb]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано03.07.16 19:45



Ами не искам по-ясно да обяснявам. Но може все пак да помогнеш, аз ще си мисля по казуса каквото си ми трябва. Като се сгаджосахте с мъжа ти, какво стана, та да разбереш, че сте наистина заедно и как ви се получи? Не кога сте се документирали и не след тия 27 години, а в началото.


Може пак да не разбереш какво ми трябва, просто разкажи нещо за вас ей така.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано03.07.16 20:08



Не ми е хрумвало, че шляп - ще ми се падне перфектната случка наготово от раз. Но ето при такива примери /аз имам също разни/ съм правила каквото трябва, поемала съм инициатива някаква, действам, водя, човекът до мен вече хвърчи и съм му най-прекрасната, а пък на мен ми става безразлично, защото се чувствам сякаш съм го изиграла и съм си издействала отношението и ако щеш самата връзка насила, направила съм го така, че да му е добре на другия човек, а де факто не е заради мен самата, ако ме разбираш. Увяхвам като се наложи да дърпам аз и си тръгвам. Случаят не е твърдо такъв, само се безпокоя, че може да стане такъв. Някакви гадни моменти ме гонят, в които си казвам, че не ми е писано и може би не трябва да опитвам нищо повече изобщо. Да седна да зачакам принца с китките и коня.





Тема Re: Няколко пътинови [re: filmfest]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано03.07.16 20:11



Това изобщо не е честно! Еди Ведър и нищо.

Ми разкажи де.



Тема Не знамнови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано03.07.16 20:42



доколко си ме чела и имаш представа що за стока съм, но ще опитам да ти обясня. Мъжът ми ме беше харесал много време преди да заживеем заедно и непрекъснато ми показваше, че иска да бъде с мен. Да, но аз изобщо не му обръщах внимание, защото не смятах да се омъжвам и нямаше смисъл да го лъжа, нито пък да лъжа себе си. Правеше човекът опити, после ме оставяше да узрявам и така няколко пъти. Щом разберях, че ще бъде някъде, отказвах да отида, за да не се срещаме. Да, но явно не можеш да избягаш от съдбата си. Няколко човека ни запознаваха през това време, като казваха, че сме един за друг без да знаят, че се познаваме от години.Чак на едно екскурзионно летуване в Рила планина ми се отвориха очите.

То тогава по цял ден бяхме заедно и видях какво съкровище ме е харесало, да му се чудиш на акъла. Мислила съм си какво ли щеше да бъде, ако по0рано бях поумняла, но явно не става така - всяко нещо с времето си.

Друго, което ми хрумна - знаех, че искам да бъда с този човек, но не исках да сключваме брак, за да подхранваме непрекъснато любовта си, а не да смятаме, аз или той, че сме си в кърпа вързани. Това, че харесваме едни и същи неща, също много ни помага. Е, малко го дразня с висенето пред компютъра, но не може да съм съвсем идеална.
Дано ти бях полезна с писанията си.



Тема Re: Не знамнови [re: nbb]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано03.07.16 21:05



Беше ми тъжно-полезна

, но беше де, благодаря. Не ми е писано явно в тоя живот мен да ме спечелят по такъв начин. Точно тия хора, дето не ги мързи да полагат усилия за мен, не ми допадат като представа за живеене и понасяне заедно, мога да си получа всичко, но като не ми трепва отвътре, не виждам смисъл. А когото аз харесвам, е спокоен, че вече ме е спечелил. Някак е тъпо. Не връзката и не човекът. На мен ми е тъпо. Лудото ще рече, че това е спокойствие. А аз си искам и цветята, и някое малко напънче специално, иииии ще взема да се направя на непристъпна егати, ама е късно, пък и знам, че не ме бива. Ще спра с тая тема докато не съм се разлигавила напълно. Оуф.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор urata (юрата)
Публикувано03.07.16 23:43



сладурана





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано04.07.16 03:49



Като ти чета темата и ми се струва, че Ludoto2 е опитала да ти даде най-разумните отговори. Прай сметка що глупости са изписани и ако ги слушаш до къде ще се докараш...


А и поначало въпросите са едни.... тесни. И аз да вземада им отговоря, доколкото обаче въпросите позволяват да се сместят отговорите ми. Затова ще гледам отговорите ми да са много кратки, да не се загуби контекста на широката ми мисъл.

Какво очаквате от една връзка? - Очаквам да изчезне глада, бедността и нещастието на Земята. Най-вече в Африка, но и в страните от Азия и Лат. Америка.

Колко дълго ще го очаквате? - За Африка ще чакам около месец, още толкова и за Азия и Латинска Америка, и 15 дни за нещастието по Земята.

Какво се нарича "развитие"? - Обратното на "застой".

А ако нищо не се случва?
- Борбата с глада и нещастието никога не бива да спира или да отчайва хората защото става по-зле.

Ако сега е едно, после друго, и нека това да премине, после и нещо следващо, и така докога? - И аз това питам! Същото питат и гладните и нещастни деца в Африка, Азия и Лат. Америка.

След колко време ще опердашите приятел зад врата, ще го посочите с пръст и ще му кажете, че е идиот? - Ако това ще помогне да се случат горните ми очаквания, няма да се бавя и минута. Но лекинко ме съмнява, че това ще помогне. Боят не помага в такъв случай, даже не само в този.

Когато вярвате, че имате шанс да получите, което искате, но така и не го получавате, след колко време ще решите, че сте се заблудили и ще се откажете? - Въобще не е важно какво аз съм получил. Важното е хората в Африка да не гладуват. Винаги ще се боря, те го заслужават.

Редактирано от lvony333 на 04.07.16 03:54.



Тема Разберинови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано04.07.16 07:46



какво искаш и го остави да се случи. Не насилвай нещата, дай си време. Нали знаеш - по-добре сам, отколкото зле придружен.





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: lvony333]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано04.07.16 10:38



Така е!


Аз съм един разумен човек и се интересувам от световния мир и от храната за хората - незнам довечера какво ще готвя .



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (триоката врана)
Публикувано04.07.16 10:51



Вече разбирам, искаш тук аргументирано да те убедят,че е възможна идеалната младежка любов.

ad infinitum ...


Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано04.07.16 11:17



Разбрахме, че се подигравате на мъжете си.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано04.07.16 11:29



Случаят не е твърдо такъв, само се безпокоя, че може да стане такъв. Някакви гадни моменти ме гонят, в които си казвам, че не ми е писано и може би не трябва да опитвам нищо повече изобщо.

Ти в депресия ли си ве?



Оххх, требе се заема и с теб лично, видяло се е



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано04.07.16 11:30



Миш-маш готви, с извара и сирене обилно...два дни подред го правя, не мога да му се наситя





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: makeover]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано04.07.16 11:35



Саламче на тиганче ще е менюто

, с домат и краставица. Миш-маш, ама с печени чушки и печени домати (неделно) вчера правих .



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: makeover]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано04.07.16 11:39



Мисля, че я обичат и тя се чуди, как да го развали.





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано04.07.16 11:44



Ми значи се глезотка:)
Да не забравя обаче, че думите и мислите се материализират и бутат Съдбата в неправилната посока, когато станат натрапчиви.

Ако няма достатъчно работа и има време за мислене, веднага ще и организираме занимания-пренасяне на торби с цимент или нещо подобно, но в никакъв случай интелектуално свободно време





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: makeover]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано04.07.16 11:46



Мисля, че терапията е подходяща





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано04.07.16 13:07



Просто намеквам, че и това вечно да продължаваш и нищо да не те пречупва, тр да си има разумните граници. Докато още вярвам, как ще се пречупя? Докато още обичам?

Иначе ти ми звучиш наистина като да имаш нещо хубаво и да те обхващат страховете и съмненията по стар навик на негативно очакване. Човек живее тук и сега и ако ти носи щастие, какво е това развитие от щастие нагоре, което е толкова важно, че си готова да се откажеш от това щастие? Защо да оставиш това, което имаш заради нещо, което нямаш?

А иначе единият като дърпа нещата и другият бива дърпан. Ако спреш да дърпаш толкова, може пък той да почне. Нали знаеш за принципа на термодинамиката хаха или какво беше - всяка една сила има равна по големина и противоположна по посока. Ти, дърпайки, създаваш противоположна сила... А и изземаш функцията на дърпащия. Но реално погледнато - няма значение кой дърпа конците, въпросът е и двамата да сте щастливи.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано04.07.16 15:46



Аз съм един разумен човек и се интересувам от световния мир.
- Така е. Факта, че не задаваш такива въпроси и дори им знаеш отговорите го доказва.



За готвене аз в нас съм специалист само по месата. Това кифтета, пържоле, джолане, бутове - агнешки, свински, или свинска глава- мммм моем да я направя убийственна... Това можем аз, + пържени яйца разбира се, но другите неща не са моя грижа.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор urata (юрата)
Публикувано04.07.16 16:12



май те е страх да се отпуснеш... Наистина нещата ще се случват и без ти да ги буташ достатъчно е две глави да мислят в една посока.
Естествено, че да се чувсташ обичана не зависи само от теб, но ако неговото отношение те кара да се чувстваш така значи всичко е наред.



Тема Не мисли,нови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано04.07.16 16:28



а се отпусни. И без това нищо няма да измислиш, а най-много да развалиш нещата. Случвало ли се е някога да пуснеш контрола ?





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано04.07.16 17:20



Зависи от годините ти, очакванията и положението ти.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Точка на пречупваненови [re: lvony333]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:18



Вече ме взехте за мезе бе! Наздраве тогава!



Аз ще си гледам моята Африка.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:21



Чак пък толкоз. Така става като не искам да конкретизирам. Ясно ми е, че не може да ви стане ясно. Ама поне си говорим.

Аз съм от тоя тип, дето и сто човека да му кажат какво да прави, ще направи каквото сам си реши.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор urata (юрата)
Публикувано04.07.16 23:23



сития на гладния не вярва





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: makeover]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:29



Аха, кърша китки вече!

Не съм в депресия, но търпението ми закуца и доста ми намъчня, ти знаеш чудесно откога съм разведена, много съм опаков дзвер и през цялото време от тогава до сега все аз си вдигам задника и бягам, искам поне тоя човек да не ме предизвиква да бягам, нещо такова. Масаж ли ще ми правиш? Днес ме боли гърба! Нямам против де, ама как ще помогнеш без да ти казвам точно какъв ми е казусът... не знам.


Така съм уморена плюс емоционализирана, че ме избива на глупости и лек идиотизъм, ше ме извините.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:34



Ще ме издразните вече много!! Колко време ще препоръчате да се влача по срещи като ученичка?

Луди жени! И ти може да кажеш, че ме обичаш, и какво от това.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: urata]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:36



Кажи им да спрат бе, моля ти се, сега ще се разхълцам как никой не ме разбира!





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: makeover]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:39



Хахахаха, не ми трябва кръчма, купон и изобщо излизане, само да ви почета и се забавлявам достатъчно.

Нямам си работа, хич! В пет съм излязла, след 21ч. се прибрах. Ми да, сааааамо за глупости мисля, патица.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Amelia Pond]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:55



Имам много лош спомен от голяма любов, която умря. В мен умря. От това се страхувам. Че го имам това чувство днес и сега, но след известно чакане и търпение и попрескачане на обстоятелства и дреболийки може пак да се събудя някоя сутрин с празно сърце. Като първа предателка. Но съвсем без да искам. В някакви моменти нещо ме отдалечава, а не искам да става така, сега няма да падам в обяснения за чувства, кой разбрал-разбрал.

Говорете ми, аз вече се наоплаках достатъчно.





Тема Хм,нови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано05.07.16 09:19



че това е най-нормалното нещо. Последствията от решенията си ги носим самите ние и няма на кой да се сърдим, ако нещо в живота ни не ни харесва.





Тема Самата тинови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано05.07.16 09:22



разбираш ли се ? Ние не сме важни в случая.





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.07.16 10:20



Това е защото мразиш хората.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: blood2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано05.07.16 11:02



Изслушвам и сериозно обмислям което ми се говори. Това е нещо, което няма как да ти обясня, защото ти способността да слушаш и осъзнаваш какво ти се казва я нямаш. И ти си този, който никога не вярва, че му се говори добронамерено. Намерил се кой да ми констатира омраза към хората.



Тема Re: Самата тинови [re: nbb]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано05.07.16 11:04



Разбирам се, няма страшно.


Ся ако и другият ме разбере, ехеееее!

Хубав ден!



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.07.16 11:17



Ти пък да не мислиш, че нас са ни взели от първата среща

.........



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.07.16 11:22



Знаем, че изслушваш всички и после искаш да ги манипулираш.

Е, че кой пък искаше например от дира да ми е приятел, пък после защо не ви вярвам. Еми, мразиш хората. То ако обичаш някой, искаш да си с него, а не да го разкараш. Да не изброявам с колко клубари и клубарки се скара и колко не хареса и ги намрази.

Редактирано от blood2 на 05.07.16 11:28.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: blood2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано05.07.16 12:48



Разбирам, че опитваш да се включиш в разговора, но номерата ти са все еднакви и нагласените ти реплики дотолкова са ми омръзнали, че просто няма да се получи.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.07.16 12:53



Вие нарочно като ви омръзне някой след 1-2 години и после не го харесвате. Ето. Това че ти омръзват другите, означава че харесваш само себе си.



Тема Данонови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано05.07.16 14:55



се получи. Но разговаряй и питай какво е разбрал, за да не стане развален телефон. Въпреки че който те разбира и приема, няма нужда от много приказки, на една дължина на вълната сте и общуването се получава лесно.


Хубав ден и на теб !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.