Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор urata (юрата)
Публикувано03.07.16 23:43



сладурана





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано04.07.16 03:49



Като ти чета темата и ми се струва, че Ludoto2 е опитала да ти даде най-разумните отговори. Прай сметка що глупости са изписани и ако ги слушаш до къде ще се докараш...


А и поначало въпросите са едни.... тесни. И аз да вземада им отговоря, доколкото обаче въпросите позволяват да се сместят отговорите ми. Затова ще гледам отговорите ми да са много кратки, да не се загуби контекста на широката ми мисъл.

Какво очаквате от една връзка? - Очаквам да изчезне глада, бедността и нещастието на Земята. Най-вече в Африка, но и в страните от Азия и Лат. Америка.

Колко дълго ще го очаквате? - За Африка ще чакам около месец, още толкова и за Азия и Латинска Америка, и 15 дни за нещастието по Земята.

Какво се нарича "развитие"? - Обратното на "застой".

А ако нищо не се случва?
- Борбата с глада и нещастието никога не бива да спира или да отчайва хората защото става по-зле.

Ако сега е едно, после друго, и нека това да премине, после и нещо следващо, и така докога? - И аз това питам! Същото питат и гладните и нещастни деца в Африка, Азия и Лат. Америка.

След колко време ще опердашите приятел зад врата, ще го посочите с пръст и ще му кажете, че е идиот? - Ако това ще помогне да се случат горните ми очаквания, няма да се бавя и минута. Но лекинко ме съмнява, че това ще помогне. Боят не помага в такъв случай, даже не само в този.

Когато вярвате, че имате шанс да получите, което искате, но така и не го получавате, след колко време ще решите, че сте се заблудили и ще се откажете? - Въобще не е важно какво аз съм получил. Важното е хората в Африка да не гладуват. Винаги ще се боря, те го заслужават.

Редактирано от lvony333 на 04.07.16 03:54.



Тема Разберинови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано04.07.16 07:46



какво искаш и го остави да се случи. Не насилвай нещата, дай си време. Нали знаеш - по-добре сам, отколкото зле придружен.





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: lvony333]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано04.07.16 10:38



Така е!


Аз съм един разумен човек и се интересувам от световния мир и от храната за хората - незнам довечера какво ще готвя .



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (триоката врана)
Публикувано04.07.16 10:51



Вече разбирам, искаш тук аргументирано да те убедят,че е възможна идеалната младежка любов.

ad infinitum ...


Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор blood2 ()
Публикувано04.07.16 11:17



Разбрахме, че се подигравате на мъжете си.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано04.07.16 11:29



Случаят не е твърдо такъв, само се безпокоя, че може да стане такъв. Някакви гадни моменти ме гонят, в които си казвам, че не ми е писано и може би не трябва да опитвам нищо повече изобщо.

Ти в депресия ли си ве?



Оххх, требе се заема и с теб лично, видяло се е



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано04.07.16 11:30



Миш-маш готви, с извара и сирене обилно...два дни подред го правя, не мога да му се наситя





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: makeover]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано04.07.16 11:35



Саламче на тиганче ще е менюто

, с домат и краставица. Миш-маш, ама с печени чушки и печени домати (неделно) вчера правих .



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: makeover]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано04.07.16 11:39



Мисля, че я обичат и тя се чуди, как да го развали.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.