Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:44 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Период е...нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 20:25



А добър вечер! Сега вече съм будна, на линия и ви почвам!



Не съм от тоя тип, дето все да иска нещо да го тресе! Да е спокойно ми е екстра, останалите неща из живота ми са достатъчно приключение. Има нещо конкретно, което се знае, че ми е нужно, не съм търсила телепат, няма стъпка натам и съм аха-аха да помръкна, да изтърва положението, да грохна, да се предам, да счупя най-важното и така.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 20:35



които другияТ не е готов да даде

Именно! Като започнеш да не вярваш. Понякога хората искат различни неща. И ако единият не иска нещо определено, е редно и честно да си го каже. Иначе всичко е наред, не бой се. Просто си чувам пропукването, а не ща да го чувам. Много съм бърза с решенията след чупене и искам някой /вие/ да ми каже тоя път да се сдържа.



Тема Re: Kaно от Оскар Уайлд-кратко, точно, яснонови [re: makeover]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 20:55



Точно.


Много мразя като каже някой, че любовта не искала нищо и не трябвало да очаква да получава, едва ли не сделка било така. И че не е никаква любов, ако не може еднолично, самоотвержено и безвъзмездно да гори и да векува. Ами не става! Любовта се храни! Трябва да се храни. Това е и причината аз лично да не вярвам в несподелените любови и съответните страдания. Любовта не е някакъв заплес или саксия по главата. Има си причина. Виждаш я в другия и ако е твоят човек, с всеки ден става все по-твой, с всичкото, което прави. Да няма нищо отсреща и ти да продължаваш да трептиш, е ученическа фантазия за мен. Може. Случвало ми се е. Даваш си сметка, че някой те вълнува, но заедното няма да ви се получи, порадваш се, че явно още мърдаш, но не се напъваш да твориш от нищо нещо. Както е дошло, така си заминава. Прибираш си емоцията в чекмедженцето и продължаваш.



Тема Re: Период е...нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.07.16 20:55



И аз те почвам



Ми научете се да искате, че да разбере човек какво искате :-).
Искаш да кажеш, че за да ти е спокойно, ще спиш на фотьойла. Май не е честно!



Тема Re: е...нови [re: rokoko524]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.07.16 20:57



Добре ли си?



Тема Re: по-лесно е ...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:01



По повод манипулацията и аз да си кажа.

Начи в мига, в който получа нещо с хитрина, вече не го искам. Закон. Одъртяла съм явно, познавам се. Опре ли до там да печеля внимание или там квото и да било с хитрост или някакъв фръц, значи хич и не са ми сериозни намеренията, най-много да си поиграя за разнообразие и самочувствие. Абе абсурд. Тръгна ли да търся подмолни пътища, може спокойно да преброим, че съм съм се отказала.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: urata]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:13



Изключително съм ти признателна, че си ми обърнала внимание на въпросите и си си направила труда да им отговориш, те наистина ме интересуват! Благодаря!



Не искам нищо космическо, а съвсем нормално, имам достатъчно опит с различни хора и различни представи за връзки, проблем с чуждите желания нямам, свободата на всеки за личен избор е твърде важна за мен, проблемът е единствено в това, че може би което ми е казано като представа всъщност е наместване по мен, а не е истинско желание. По-завоалирано не успях да го кажа.

Надушвам чупенето и пробвам да се сдържа, засега нищо не е счупено още.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: PekoHcTpykTop]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:14



Ооо, съжалявам, рано е да се радваш!





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано01.07.16 21:19



проблемът е единствено в това, че може би което ми е казано като представа всъщност е наместване по мен, а не е истинско желание. - това не е проблем, това е любов :-)



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано01.07.16 21:21



Алис... малко по-нагоре към Шоко обясних нещо за манипулациите. Ти сигурно нямаш предвид това, но връзката е пряка. Опитвала ли си наистина сама, с твърда ръка и твърди намерения да създадеш връзка с друг човек? За всичко друго мога да се съглася, че не бива да чакаме да ни падне, а да си го гоним и постигаме, но за любов и отношения не мога в никой случай, там просто ИМА друг човек. Дори ми е неуважително да си помисля, че бих могла аз, лично аз и със собствената си твърда ръка да стегна една яка връзка, впримчвам го начи тоя мъж, увъртам го, влюбвам го безкрайно и предано форевър в мен и си подреждам живота, иха, нене, сериозно - не си го представям и не вярвам, че е възможно. Да подходиш ти - да. Да направиш важните неща ти - да. И е ок, и е добре, и е нормално. Но какво ще стане накрая изобщо не зависи само от твоите усилия. Най-много да градиш, да градиш и в някой момент да се счупиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.