Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Kaно от Оскар Уайлд-кратко, точно, яснонови [re: makeover]  
Автор ShokoLaDa (ентусиаст)
Публикувано30.06.16 12:34



Разбира се, простичките неща са най-красивите...





Тема Re: Период е...нови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано30.06.16 20:44



Толкова съм уморена, че заспах на фотьойла с лаптопа и сега само ще се преместя в леглото, утре ще си говорим, даже не мога да дочета.





Тема Re: Период е...нови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 21:09




Бъди спокойна!

Лека нощ!



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано30.06.16 21:52



Човек може всяка сутрин да се пали по напълно различни неща, демек нищо да не му харесва реално, а до себе си да има човек, който си е паднал по някакви идеали преди десет години, но поради разминавания с действителността, вече е започнал да се съмнява в тях и има нужда от нещо привидно живо, и да са заедно. Единият бута другия като магаре на мост, но връзката може да е продължителна, а в други случаи за дреболии да приключи, примерно на един му дошъл мензиса, а другия мисли къде е сбъркал и започва да се държи неадекватно.



Тема Re: по-лесно е ...нови [re: makeover]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 22:13



Така, както ме приклещи

, освен пълното ми съгласие, друго не мога да кажа. :-).
С анализи, логика и добри съвети от комшийката любовта е отишла другаде. Или я има с всичките и атрибути, или да се свършва агонията. Някъде пишеше, че рокля не се кърпи, та камо ли любов :-).

Добре ти е, нали с тази тема? Е ти си баш човека. който обича любовта!




Тема Re: е...нови [re: rokoko524]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано30.06.16 22:19



Почти стигнахме до любовницата с мусаката

. Идеална е! :-)



Тема Re: е...нови [re: Ludo2]  
Автор rokoko524 (пристрастен)
Публикувано30.06.16 23:38



Има една дума енантиодормия, когато нещо се превръща в своята противоположност и продължава да функционира на пълна мощност. Някой не е разбрал, че става въпрос само за ебане, вкарал във филм, после се оженил за да натрие носа на курвата, която го е преебала, хванал си е любовници, да й е още по-гадно, мусаката, разбира се...
друг с идеята за разплод неочаквано хлътва по случайна жена, среща чувство в нея, за което е слушал по телевизията, и изпитва гнус от живота си на животнодосега , и започва да й помага с чантите с картофи и кайма до къщата на любовника й, за който да му кажат, ще се сбие, но няма и да повярва. След една година може да го целуне за довиждане, но не трябва да се бърза, за да не се прецака всичко, засега носенето на чанти го изпълва с безкрайно удовлетворение.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор urata (юрата)
Публикувано01.07.16 01:00



Какво очаквате от една връзка? - взаимност, споделеност
Колко дълго ще го очаквате? - веднага, или по скоро да се случва постепенно но в посока на засилване.
Какво се нарича "развитие"? - това е индивидуално за двойките, но да обобщя: създаване, изграждене на нещо общо, грижа за него, както и системно подхранване на общи и индивидуални интереси.
А ако нищо не се случва? т.е. няма го "развитието" ли ? тогава ще си поговорим...
Ако сега е едно, после друго, и нека това да премине, после и нещо следващо, и така докога? - ааа това са оправдания, винаги има нещо, то минава и идва друго, важно е да са заедно преживяващи, а не единия да чака на другия да му премине./нямам предвид дребни неразположения и настроения/
След колко време ще опердашите приятел зад врата, ще го посочите с пръст и ще му кажете, че е идиот? зависи до колко е затънал във връзката, но определено ще му кажа как го усещам при пръв удобен случай.
Когато вярвате, че имате шанс да получите, което искате, но така и не го получавате, след колко време ще решите, че сте се заблудили и ще се откажете?
зависи за какво става въпрос - деца, дом, отношение... Последното няма ли го в зародиш абсурд да има шанс

На като цяло е хубаво за себе си да си даваме срок и ако до тогава нещата не са се случили, по-добре да не се напъваме повече. Човек живее по пълноценно като има срокове

п.п. точката на пречупване е гадно нещо... щото е можело да не счупиш

Редактирано от urata на 01.07.16 01:01.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано01.07.16 12:14



Нещо си недоволна от живота ми се струва?



И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...

Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (триоката врана)
Публикувано01.07.16 12:49



Нищо не очаквам от една връзка. Вече наближавам тази възраст, когато ако искам да стане нещо, аз ще се налага да си го направя, не да си въобразявам връзката да е идеална от само себе си. На младини се нареждаха сами нещата, сега не и трябва човек сам да си гради щастието с твърда ръка,не да чака да му падне от небето.

ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.