Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Точка на пречупваненови [re: makeover]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:29



Аха, кърша китки вече!

Не съм в депресия, но търпението ми закуца и доста ми намъчня, ти знаеш чудесно откога съм разведена, много съм опаков дзвер и през цялото време от тогава до сега все аз си вдигам задника и бягам, искам поне тоя човек да не ме предизвиква да бягам, нещо такова. Масаж ли ще ми правиш? Днес ме боли гърба! Нямам против де, ама как ще помогнеш без да ти казвам точно какъв ми е казусът... не знам.


Така съм уморена плюс емоционализирана, че ме избива на глупости и лек идиотизъм, ше ме извините.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:34



Ще ме издразните вече много!! Колко време ще препоръчате да се влача по срещи като ученичка?

Луди жени! И ти може да кажеш, че ме обичаш, и какво от това.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: urata]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:36



Кажи им да спрат бе, моля ти се, сега ще се разхълцам как никой не ме разбира!





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: makeover]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:39



Хахахаха, не ми трябва кръчма, купон и изобщо излизане, само да ви почета и се забавлявам достатъчно.

Нямам си работа, хич! В пет съм излязла, след 21ч. се прибрах. Ми да, сааааамо за глупости мисля, патица.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Amelia Pond]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано04.07.16 23:55



Имам много лош спомен от голяма любов, която умря. В мен умря. От това се страхувам. Че го имам това чувство днес и сега, но след известно чакане и търпение и попрескачане на обстоятелства и дреболийки може пак да се събудя някоя сутрин с празно сърце. Като първа предателка. Но съвсем без да искам. В някакви моменти нещо ме отдалечава, а не искам да става така, сега няма да падам в обяснения за чувства, кой разбрал-разбрал.

Говорете ми, аз вече се наоплаках достатъчно.





Тема Хм,нови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано05.07.16 09:19



че това е най-нормалното нещо. Последствията от решенията си ги носим самите ние и няма на кой да се сърдим, ако нещо в живота ни не ни харесва.





Тема Самата тинови [re: Bezsynna]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано05.07.16 09:22



разбираш ли се ? Ние не сме важни в случая.





Тема Re: Точка на пречупваненови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.07.16 10:20



Това е защото мразиш хората.



Тема Re: Точка на пречупваненови [re: blood2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано05.07.16 11:02



Изслушвам и сериозно обмислям което ми се говори. Това е нещо, което няма как да ти обясня, защото ти способността да слушаш и осъзнаваш какво ти се казва я нямаш. И ти си този, който никога не вярва, че му се говори добронамерено. Намерил се кой да ми констатира омраза към хората.



Тема Re: Самата тинови [re: nbb]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано05.07.16 11:04



Разбирам се, няма страшно.


Ся ако и другият ме разбере, ехеееее!

Хубав ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.