Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:27 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Поредната обиколка на Витоша - 100км.нови  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано15.04.16 21:57



Регистрацията отваря на 04.04.2016г в 00:00 часа
Тази година обиколката на Витоша ще се проведе на 18-19.06.2016. При регистрацията ще Ви бъде поискан e-mail адрес, на който ще получите информация необходима за плащането на стартовата такса и за получаването на стартовите номера.
Възможността за регистрация ще приключи на 10 Юни 2016г.
Адреса за записване :



Тази година за сефте ще се пробвам пеша а не с велосипеда та дано.... Тоест много... ама много ще ме е яд на себе си ако не се справя според очакванията си...

#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Поредната обиколка на Витоша - 100км.нови [re: Arhangela]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.04.16 12:12



Успех, ентусиасте!


Аз бих пукнала по пътя. Всъщност как поддържаш форма? Тренираш във фитнеса ли, движиш се много или изпълняваш упражнения в домашни условия?

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Поредната обиколка на Витоша - 100км.нови [re: Arhangela]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано16.04.16 13:23



Ауч. Проверих сега през бгмапс-а колко точно километра е най-дългият ми маршрут за ходене пеша и се оказаха осем километра. Имам спомен, че ги бях сметнала като повече, но явно съм сбъркала. След осемте съм си напълно в ред и не уморена, обаче за след десет пъти по толкова не се знае. Оххх, голям мерак ми е да участвам, даже миналата година питах една близка ми колежка дали синът й ще е навит да ме прибере, ако закъсам близо до Железница.

Ако се чучна сама, ще ме е страх /нали се тръгва в полунощ/, а ако се залепя за група непознати, ще ми е кофти, ако по пътя се окаже, че ги бавя. Та се кантарча. Успех ти желая!



Тема Re: Поредната обиколка на Витоша - 100км.нови [re: saksun]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано16.04.16 19:28



не стъпвам във фитнес а гледам да се движа колкото може повече пеша или с велосипед. Събота и неделя задължително навън.... Днес например малка тренировка около 50км. по трасето на Витоша 100 и нещо не съм много доволен от тялото си... та сега ще взимаме мерки за коленете и т.н....



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Поредната обиколка на Витоша - 100км.нови [re: Bezsynna]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано16.04.16 19:31



няма от какво да те е страх... Има много хора по трасето и особено през ноща едва ли ще се окажеш сама някъде... Чак след средата когато отпаднат доста хора и добрите дръпнат напред има по-големи пролуки, но тогава пък е светло и обикновено виждаш някой далеч напред и назад... а и може да се окажеш до някой с твоето темпо и да си минете обиколката в сладки приказки...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: Поредната обиколка на Витоша - 100км.нови [re: Arhangela]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано17.04.16 01:06



Имам компания, имам компания!!!!


Проблемът не само е уреден, ами направо ме навиха!


Нали ти разказвах, че следварително научих за една колежка, че е била с велосипед миналата година. И е била пеша по-миналата. Е, ДНЕС беше на работа /забележи - и двете сме вече напуснали, а точно днес замествахме други хора по изключение, в един и същи ден!/ Та тя възнамерява да участва този път и пеша, и с колелото. Били разместили стартовете, за да не застигат и нагазват колоездачите по-бавните пешаци. И имала осем медала ли, награди ли, заяви, че изобщо не я вълнува колко ще съм бавна. Та. Ако в последния момент не стане нещо, ще се обадя.



Тема Re: Поредната обиколка на Витоша - 100км.нови [re: Bezsynna]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано17.04.16 12:55



Супер... :)
Записвай се и не му мисли... В крайна сметка купона винаги е голям, въпреки трудностите а и усещането е страхотно, поради факта, че на 99% от хората не им стиска да пробват...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема За всички записали се....нови [re: Arhangela]  
Автор Arhangela (Архангел)
Публикувано11.06.16 22:33



Номерата и заявения размер тениски са готови и се раздават предварително в магазин "Алпи". Номера не бива да се прегъва надлъжно заради двата чипа за електронно следене, които са на гърба му. Велосипедистите трябва да са с каски...
На скороходците мога само да напомня да си вземат челници, че през нощта си е тъмно в планината...
А на мен да ми стискате палци да завърша до 20 часа...



#СЪБЛЕЧИСЕБЕ

Тема Re: За всички записали се....нови [re: Arhangela]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано11.06.16 22:42



Ние с колежката не се записахме, няма никакъв шанс, тя кара чудовищни смени на две места, а аз не мога да избирам кога да отсъствам.


Стискам ти палци да завършиш до 20 часа!! Успех!





Тема Re: За всички записали се....нови [re: Arhangela]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано11.06.16 22:43



Ти си бързоход вседеходец, че и по тъмно даже

. Стискам палци и пожелавам успех! 20 часа ходене, е много е! :-)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.