Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 24.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Тази вечернови [re: blood2]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано10.05.16 22:30



Дубре!





Тема Re: Тази вечернови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано10.05.16 22:35



Хаха, мойта Верка Сердючка в таксито, хехе!


Този тип с идиотската шапка ми е любимче.



Тема Re: Тази вечернови [re: blood2]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано11.05.16 10:41



"Хареса ли ти мача на Кубрат Пулев и Чисора."

Хареса ми това, че спечели. Иначе в Осло видях само избрани моменти от мача.
Този "спорт" е официално забранен в Норвегия! Защото е нехуманен. Съгласен съм. Да блъскаш в главата един човек, който не ти е направил никакво зло...докато загуби съзнание....или умре...???!!! Има и такива случаи. И тълпата дивее от кеф... Както е било с гладиаторите.




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Тази вечернови [re: Bezsynna]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано11.05.16 10:45



Този конкурс по принцип може да се нарече "Надпреварване на ел. техника и светлинни ефекти" Но по-рядко има и случаи на певчески таланти....
Очаквам нашата представителка в четвъртък...
Досега - нищо особено.
Как тоя циганин от Кипър го избраха да продължи?




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Тази вечернови [re: 1ombre]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано11.05.16 11:04



Кажи ми ти като живееш там, пък и си гледал - аз ли си въобразявам, че водещите са мургави или наистина са по-тъмни от обичайния цвят на норвежците? След разбирането, че глупавият танц, който мернах, бил за бежанците, семплият вид на водещата вече ми идва /неприятно/ обясним. По-тъмни ли са от обичайното за там или си измислям?



Тема Re: Тази вечернови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.05.16 13:02



Подиграваш се.



Тема Re: Тази вечернови [re: 1ombre]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано11.05.16 13:23



Според мен песента не е нищо особенно.
Не е лоша,но нямаме шанс за победа.



Тема Re: Тази вечернови [re: finntroll73]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано11.05.16 14:06



О, майко!!


Току-що я изгледахме Поли с дъщеря ми. Ужас! Някой различи ли от вас, скъпи българи, чудесната българска дума "любов" в тоя припев??? Иде ми да я фрасна! Като ще си кълчи езика, да не ми се прави на патриотица да вкарва изобщо там български текст. Край, песента за мен си замина с тая простотия. Да не можем две българки да разшифроваме от петнайсет слушания на скапания припев една българска дума, ай стига бе. Потърсихме текста написан, за да проверим какво аджеба пее, че се почувствахме тъпи. Егати.

По същество - аз като се възмутя на нещо, което намирам за важно, ако ще дребно да е - край. Тоест за мен песента е отписана. Детето каза, че като парче става. А ти за класиране не се надявай, аз гледам от любопитство по-скоро да видя кого и с какво хората от различните държави харесват и избират да изпратят на конкурс, забавлявам се дали ще позная нещо от резултата, но фактически класирането въобще не ме интересува.


Ей, чак не мога да си повярвам колко се възмутих.



Тема Re: Тази вечернови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (пфффф)
Публикувано11.05.16 14:44



И като споменах, че дреболии ме впечатляват - ей тук в заставката /или както се казва/ има секундичка с българския трикольор като лак. Видях го! Моментално! И ми хареса.







Тема Re: Тази вечер [re: Bezsynna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано11.05.16 15:04



Балетът от минута 1:46-The Gray people е мнооого добър! Изгледах го с интерес, прегледах и снощната вечер, че снощи нямах възможност...та благодарско за линка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.