Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:48 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Аааааа-хаха!нови  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано29.02.16 16:33



Не можело да сменям работа през високосна година!


По приятелски сведения и натърсено с гугъла - .

Преди няколко часа с кеф и усмивка загладих молбата си за напускане на бюрото на шефа. Точно на 29-ти! Ех, да бях чакала ли до утре? Как пък вечно се движа наопаки и хич не ме е срам да се чувствам чудесно!

Стана ми смешно, че и без да знам за суеверието, съм си направила съвсем традиционно /за мен/ точно каквото не трябвало, и то на най-"неподходящия" ден.


Вярвам, че ще имаме всички супер късмет през тая година. Пък!



Редакция за п.п. Ще припадна! Хем лошо, хем единствена възможност. Последно какво?





Приятна вечер ви желая и ако някой утре към три следобед се сети за мен, да прати по някоя въздушна усмивка за енергийна подкрепа!:-))


Редактирано от bzzn на 29.02.16 16:43.



Тема Re: Аааааа-хаха!нови [re: bzzn]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано29.02.16 18:22



Е те така


Сега се чудя да те поздравя или да ти съчувствам. Ей как ме обърка

Изглежда, че ти е забавно! Фурия си ти, отвя ни ти, май и шефа ти. Абе да ти е късметлийско!



Тема Re: Аааааа-хаха!нови [re: bzzn]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.02.16 18:22



Дано да е успешно напускането ти, защото, когато си готова да затвориш една врата се отваря нова.

Обмислено или емоционално беше напускането ти?

Що се отнася до предложението на брак от жени към мъже, мисля, че идва от това събитие: 1288 г. – В Шотландия се приема закон, според който на 29 февруари жена може да предложи брак на мъж.



Тема Re: Аааааа-хаха!нови [re: Ludo2]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано29.02.16 18:46



Да ме поздравиш, разбира се. Да посъчувстваш може на шефа. Два дена го мисля човека, че ако държи да се запази здрав, ще трябва да си смени попрището или поне да избяга за известно време. Ама... не е моя работа. Добре съм!





Тема Re: Аааааа-хаха!нови [re: Lucky Eva]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано29.02.16 19:00



Еееее, аз и импулсивни подскоци?

От месеци си зрее, но преди и по Нова година е по принцип лошо време за такъв вид движения, така че моментът ми се получи сега.

Интересно ми е било винаги защо емоционалното се приравнява на внезапно/импулсивно/необмислено. Аз влагам емоция и преживявам нещата, даже някой път по-гадно и дълбоко, отколкото заслужават, но стъпки като следствие от вътрешни ми вълнения изобщо не правя. Ако се замисля, може и да ми е кипвало някога за нещо рязко, но за пример с действие по такъв случай не се сещам. Така че за да съм коректна - има емоционален момент в тая промяна, но не е необмислена.


А това за предложението го прочетох, просто ми стана забавно как човек може да се обърка. Да иска, да може, да го влече, и от суеверие да чака още четири години?...



Тема Re: Аааааа-хаха!нови [re: bzzn]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано29.02.16 19:05



Надявам се да ти е на късмет напускането, още повече щом е и обмислено.

Предполагам, че имаш нещо ново предвид за работа.

И на мен са ми странни тези суеверия, но намерих откъде произлиза те, поне за тези предложения. Е, аз няма да се възползвам, понеже вече съм против брака -специално за мен. За другите ми е все едно дали са бракувани или не.



Тема Re: Аааааа-хаха!нови [re: bzzn]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано29.02.16 19:44



Ехеее..миии честито!... : )))
Представям си колко добре се чувстваш. Товар падна а?


Най-обичам така като теб...дълго да обмислям нещо и после Хряс!...иии ми се маха от главата... : )))
Успех ти желая..иии многооо късмет!

пп а тези суеверия ги зарежи..родена съм във високосна година и си е много гот..



Тема Re: Аааааа-хаха!нови [re: Lucky Eva]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано29.02.16 20:39



Не съм си уредила ново място директно да се преместя, но естествено имам нещо предвид. С изключение на едни осем месеца за последните 11 години не съм оставала само с една работа, ай стига толкова, и аз съм човек.



Тема Re: Аааааа-хаха!нови [re: ShokoLaDA]  
Автор bzznМодератор (Безсънна)
Публикувано29.02.16 20:45



Добре се чувствам заради усещането, че постъпих правилно, иначе работата си я обичам и ми беше приятна. Нали знаеш как е - мислиш, чудиш се, пресмяташ и когато прекрачиш, вече със сигурност знаеш дали си уцелил или не си. Аз в случая съм - ох, браво на мен, така трябваше.

Благодаря!



От 21ч. по Кино Нова ще се накисна в романтично филмче баш по темата - ще дават "Високосна година".



Тема Re: Аааааа-хаха!нови [re: bzzn]  
Автор finntroll73 (Независим)
Публикувано29.02.16 20:56



Ние сме брат и сестра по съдба.
И мен ме очаква напускане.
Нямам нищо и аз като вариант.
Но няма как да се върна назад.


Нядявам се..дано да се отвори нова врата и за мен.
Дай боже да е скоро и на свястно място.
Най-важно е човек да се самоуважава.
Понеже никой няма да го направи вместо теб.
Е ми..ще се остава безработни...и тук момента е много кофти,криза голяма е.
Но в крайна сметка аз нямам никакво бъдеще на тази работа..за тези анти-човеци.
Успех..ти желая.
От сърце.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.