Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 23.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Диктатура...нови  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано16.01.16 17:30



Темата на Финтрол "Кой...кой...кой" е много актуална. И се казаха много смислени неща по нея. Но и аз бях провокиран да се изкажа:

1.Що е то "Диктатура" ?
То е НАСИЛСТВЕНО НАЛАГАНЕ НА МНЕНИЯ И ВЪЗГЛЕДИ.
Това е мое лично тълкувание и не съм го взел от Гугъл.
2.Аз съм може би единственият жив свидетел на нахлуването на вируса на комунизма в Б-я през 1944 год. На цялата пропаганда и насилие да се внедри в съзнанието на всички болната идея за "Диктатура на пролетарията".
Аз я наричам лично "Диктатурата на простака" т.е. на неграмотните, първосигнални и примитивни руски мужици жадни за власт.
3.Диктатура над какво?
Диктатура над законите и правилата.!!! Над здравият разум и логика. !!!
С цел лични облаги и правомощия.

Б-я бе 500 год под турско робство.
От 1944 год е под съветско/руско робство. Да! Въпреки всички фиктивни промени на названия и имена БГ ВСЕ ОЩЕ Е ОКУПИРАНА ОТ ВИРУСА "КОМУНИЗЪМ" И ТОЙ ВЛАДЕЕ СТРАНАТА НА ВСЯКО НИВО. Това означава корупция, беззаконност, безразсъдие, мафиозност и др. и др. названия.

Целият т.н. "соц.лагер" се осъзна и пое по пътя на истинската демокрация.
Напр. в съседна Румъния се извършиха страхотни реформи и бивши олигарси бяха натикани в пандиза. Също в Полша, Чехословакия и останалите страни настъпиха драстични промени.

Единствено в БГ не се получи никаква промяна???!!!
Смениха си само названията и имената, но не и мафиотското мислене.


И от всичко най-печално е, че НАРОДЪТ СИ ТРАЕ И МЪХТИ, НО НЕ ВЗИМА МЕРКИ ???!!!
Затова сме най-бедната страна в Европа и с най-нисък жизнен стандарт.
Въпреки природните дадености и мн. др.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Диктатура...нови [re: adekvaten]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано16.01.16 22:59



...БГ ВСЕ ОЩЕ Е ОКУПИРАНА ОТ ВИРУСА "КОМУНИЗЪМ" И ТОЙ ВЛАДЕЕ СТРАНАТА НА ВСЯКО НИВО. Това означава корупция, беззаконност, безразсъдие, мафиозност и др. и др. названия.

Че то не е ли било такова положението и преди идването на комунизма ?

ИТ

chronic kvetch


Тема Re: Диктатура...нови [re: adekvaten]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано16.01.16 23:37



И от всичко най-печално е, че НАРОДЪТ СИ ТРАЕ И МЪХТИ, НО НЕ ВЗИМА МЕРКИ ???!!!

И какво направи ти бе?...Избяга, дезертира на едно "по-топло" място!?какво направи ти, лично, за тази жадувана промяна???какви мерки предприе и осъществи?
дезертьорите навсякъде по света са смятани и съвсем основателно за предатели.А точно такива, където са ИЗБЯГАЛИ и са далеч от преките последствия, да дават акъл и да се правят на "будители" е върховна наглост.

Ей тук, ще отговоря и на онзи прост и нагъл червей трола.нямате никакво морално право да съдите положението и хората в тази държава, за всичко което се случва и което те правят или не правят, след като самите вие сте дезертирали и с нищо не допринасяте за някаква промяна.Просто е повече от гнусно да четем путкинските стонове на долнопробна предателска паплач, ДЕЗЕРТИРАЛА, която чака от нас да си оправим държавата, а те отстрани да гледат и съдят безучастно.
въобще не се надявам и двамата завършени идиоти да ме разберете, но се надявам толерастията към подобна, долнопробно нагла паплач като вас, да спре.

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Re: Диктатура...нови [re: adekvaten]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.01.16 00:13



Омбрееее..днес сме 17 януари 2016г....какъв комунизъм те е подгонил? Няма го бе! Няма! Беше...и може би пак ще бъде, но не под тази форма, а ще имаме развит соцЯлизъм...: ))))
А ти като част от народа, какви мерки взе бе пич? Какво точно направи освен да нападаш и хулиш?



Тема Re: Диктатура...нови [re: adekvaten]  
Автор filmfest (темперамент)
Публикувано17.01.16 14:00



Само, където комунизма е този, който еманципира българската жена и я изкара от семейството и я прати във фабриката и офиса, за да се бори наравно с мъжете за равни права. Като комунизма беше и този, който направи нашата държава в гражданска. Като очевидно само диктатура е способна да вдигне на крак всичко и с прилагането на един или друг режим това всичко да се промени да заработи в полза на индустрията. Също, като при китайците, като, ако в Китай падне комунизма се очаква да настъпи световна криза. Като само един такъв здрав режим, като комунизма може да контролира такава огромна маса от хора събрани на едно място как мислиш?



Тема Re: Диктатура...нови [re: filmfest]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.01.16 16:08



Само, където комунизма е този, който еманципира българската жена и я изкара от семейството и я прати във фабриката и офиса, за да се бори наравно с мъжете за равни права.
Имаш ли идея колко съм ти благодарна за това мнение... : ))) И накрая "труженичката" се оказа с много повече воля и хъс за живот и това заради една куха идеология за раноправие... : )))
Амааа аз съм много доволна...да живее комунИзъма... : ))))



Тема Re: Диктатура...нови [re: The bad reptile]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано17.01.16 16:22



"И какво направи ти бе?...Избяга, дезертира на едно "по-топло" място!?какво направи ти, лично, за тази жадувана промяна???какви мерки предприе и осъществи?"

1.!!! Това е клуб за хора А НЕ ЗА СКАПАНИ ВЛЕЧУГИ И КРОКОДИЛИ!
2.Докато бях в Б-я направих маса неща в името на реда и духовното развитеу на хората.
3."Дезертьор" наричаха комунягите всеки, който напускаше страната, а в същото време пращаха на държавни разноски своите синове и дъщери да учат в най-престижните университети по света и оставаха да живеят в развитите страни БЕЗ ДА ГИ НАРИЧАТ "ДЕЗЕРТЬОРИ" !!!
4.Една от причините за бедственото положение на БГ народ е ЛОШИЯТ ИМИДЖ КОЙТО ИМАТ В ЕВРОПА за БГ като последната подлога на съветския комунизъм.
По света има много българи, които работят и вършат много за оправяне на този лош имидж.
АЗ СЪМ ЕДИН ОТ ТЯХ!
Тук в Норвегия в пресата не съм чел за 30 год. нищо положително за БГ. Освен за Стоичков.
За мен писаха в няколко вестника хвалебствени слова като музикант, диригент и педагог. И маса народ, които не знаеха къде е Б-я си създадоха положително мнение за страната и хората ЗАРАДИ МЕН!
На такива отрепки като тебе няма да давам доказателства!

ТИ САМИЯТ КАТО ЖИВЕЕШ В БГ КАКВО НАПРАВИ ЗА ДА ПРОМЕНИШ УЖАСНОТО СЪСТОЯНИЕ НА ДЪРЖАВАТА???






Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Диктатура...нови [re: ShokoLaDA]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано17.01.16 16:36



Мяу-у-уу Бау-у-уу Джаф-джаф.
Бе-е-е-е....

"Омбрееее..днес сме 17 януари 2016г....какъв комунизъм те е подгонил? Няма го бе! Няма! Беше...и може би пак ще бъде, но не под тази форма, а ще имаме развит соцЯлизъм...: )))) "

Зададе въпрос и сама си отговори....
Единствено думата "комунизъм" вече не е популярна. Замениха я със "социализъм"....И БКП стана БСП.
Но престъпният мафиотски манталитет на комунягите само процъфтя и завоюва нови територии.
Социализмът, който проповядваха комунягите и ни втълпяваха, че в 1980г. ще сме построили комунизма и "Всеки ще работи според възможностите си, а ще получава според нуждите си" /това е цитат от лозунгите, които лепяха изродите по витрините и на всяка крачка/
Социализмът както го проповядваха бе изграден!
Но не в СССР или соц.лагера.
А В СКАНДИНАВИЯ! ШВЕЦИЯ, НОРВЕГИЯ И ДАНИЯ.


"А ти като част от народа, какви мерки взе бе пич? Какво точно направи освен да нападаш и хулиш?"

АЗ НИТО НАПАДАМ, НИТО ХУЛЯ!!!
Просто повтарям фактите, които всеки знае. И цяла Европа и света също.
Както обясних на скапаното влечуго - крокодил докато бях в Б-я направих маса неща за доброто на народа. Писали са и вестниците и са ме давали по ТВ като музикант.
А тук съм направил толкова много за добрия имидж на Б-я, че всички юзъри в тоя клуб не могат да се мерят с мен в това отношение.

ТИ ЛИЧНО КАКВО НАПРАВИ И КАКВО ПРАВИШ, ЗА ДА СЕ ПРОМЕНИ КАТАСТРОФАЛНАТА ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ В СТРАНАТА?
Отглеждаш котки и кучета....




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Диктатура...нови [re: filmfest]  
Автор adekvaten (u4uden)
Публикувано17.01.16 16:40



" Също, като при китайците, като, ако в Китай падне комунизма се очаква да настъпи световна криза. Като само един такъв здрав режим, като комунизма може да контролира такава огромна маса от хора събрани на едно място как мислиш?"

Да. Китайският "комунизъм" който няма нищо общо с съветския се оказа най-подходящ за този народ.
Но за Русия и страните от т.н. соц. лагер БЕ ПАГУБНО ЯВЛЕНИЕ!



ОПАСЕН РАЗРУШИТЕЛЕН ВИРУС!!! Както целият свят го нарича днес.




Пиши САМО по темата, а не лични нападки с/у автора и!!!

Тема Re: Диктатура...нови [re: adekvaten]  
Автор ShokoLaDA (искам лято!)
Публикувано17.01.16 16:57



....маалииии...що така с нерви бе Омбре?... : )))
Седни, направи си едно чайче с мед, пийни си, усмихни се... : ))))
Миии аз съм тук...живея тук...и няма да напусна страната си...това май е достатъчно..да не говорим че се опитвам да градя...
Животът е тук и сега, ако не си го разбрал..а не в миналото и в бъдещето...
Ами да...отглеждам ги, храня ги, радвам им се...защото ако трябваше да се занимавам с такива агресивни хора като теб... щях да си почерня живота...добре че съществува право на избор...: ))))
Ииии сега квооо....? Аз предлагам пак да градим комунизъм...на всеки според нуждите му...миии на мен ми звучи добре... : )))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.