Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор makeover (Lira Emerald )
Публикувано19.06.17 23:07









Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано19.06.17 23:48



Нищо не слушам!
Чудя се защо още вися в клубовете, а не си лягам да спя...



ad infinitum ...


Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: Alice in WL]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано20.06.17 01:12



Щото си упорита


Е това може те приспи, от сънища посред летни нощи





Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: Alice in WL]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано20.06.17 04:59



твоят проблем е по-малък. аз още се чудя защо не спя, но не ми се спи наистина. като си помисля за следващия ден и ме прихваща

за сметка на това слушам futuristic goa trance или нещо подобно. явно всеки слуша музиката според собствения си език, на който говори, горния над мене - балалайки, още по-горе - евровизия, всеки според произхода (на националността или идеологията му). и понеже ми се спи и ми е скучно развих теория, че скуката и степените на любопитство са противоположни и имат отражение върху комуникацията. аз и за това не спя, защото през деня ми е много скучно и въобще хората ми изглеждат доста скучновати, мъжете и жените, направо кошмар. просто почти не срещам лица, които да ми предизвикват дори малък интерес и ме хваща страшна скука. съответно скуката довежда до степени на емоционална подтиснатост. а тези, които са комуникативно versatile, защото имат високи степени на любопитство не са агресивни. Или поне не така агресивни. Но не става дума за някакъв пресилен позитивизъм приучен от психологически автотренинг, какъвто упражняват разни личности днес...



Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано20.06.17 09:26





Днес усилено ще подгрявам.Нали довечера съм на концерт.Ще е готино много със сигурност.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: r3gistracia]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано20.06.17 09:34



Може ли някой да ми намери цялата песен от сериала 'Двама мъже и половина', която пускат в момент, когато някой спи? Нещо като 'Ммм-ммммм-мммм...'



ad infinitum ...


Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: Nonconformist]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано20.06.17 09:36





Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: Alice in WL]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано20.06.17 09:39





За тази ли става въпрос?


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: Nonconformist]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано20.06.17 09:48



Не.
Тази я знам и няма нищо общо със сериала.

ad infinitum ...


Тема Re: Какво слушате в момента?нови [re: Alice in WL]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано20.06.17 09:58



Ок.Не се сещам всъщност за кой сериал говориш.

Нека бъде вашата воля!



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.